www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Razni zacini
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~
::  
Autor Poruka
Uniqa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 159

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 29, 2006 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

biber,vegeta i origano, i chilly naravno

 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 8:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moj omiljeni zacin je ljuta papricica, ide sa svim i svacim.
 
maconja_no1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 10 Nov 2006
Poruke: 118

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 5:44 pm    Naslov poruke: he Na vrh strane Na dno strane

najjaci zacin za mene je inace vegeta i znajte da s njom mozete sve uljepsat ali dame ne bas hehe
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 6:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema do Vegete!

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
neyo1975
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 2

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 15, 2007 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zacini?...lud sam za njima...osim soli i ljutog, koje umereno koristim, mislim da hrana ne bi mogla bez bibera, mirodjije, lovorovog lista,persunovog lista,sargarepe, paradajza, celera, belog luka (joj ide mi vodica na usta) a da ne spominjem jos i gomilu (za mene egzoticnih) tipa karija, safrana, karanfilica, majcine dusice...ovo tek nameravam da isprobam...malo sam lenj na pripremanju... Smile
 
mial
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Avg 2007
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 12, 2007 12:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moze li mi netko objasniti, sto podrazumijvate pod mirodjijom tj koji je to zacin s obzirom da je mirodjija skupno ime za dodatak jelima.

vidim da se u vecini slucajeva ipak odlucujete za vegetu ili zacin c (pretpostavljam nesto slicno vegeti).ja osobno izbjegavam te tvornicki radjene zacine iz vise razloga (puni su glutaminata i konzervansa). ipak je mnogo bolje prirodno zacinsko bilje svjeze ili suho svejedno. neke mozemo uzgajati i na balkonu jer ne traze mnogo posla oko njih. persin, ruzmarin, bosiljak, kadulju, dusicu itd, mozemo posaditi u loncanicu i tako svjeze ubrana i dodana u neko jelo daje mnogo bolji i puniji ukus nego bilo koji tvornicki buckuris.
 
gandalf 999
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Avg 2007
Poruke: 101

newzealand.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 31, 2007 8:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada neko kaze mirodjija ja mislim samo na jedno,a to je biljka mirodjije ja te listice obicno stavljam u sos inace je ne koristim za druga jela.Volim origano i ne mogu zamisliti nijedno jelo bez njega .Naravno nezaobilazna je nana ,ona daje nesto posebno hrani ,sto bi rekli i miris i ukus.

_________________
[CENTER]
GLEDAJTE KA SUNCU U ZORU PETOGA DANA
 
hypo011
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Avg 2010
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 18, 2010 6:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne volim mirodjiju i korijander, ali volim cimet narocito u piti od jabuka Laughing
 
vixi23
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 28 Sep 2009
Poruke: 8751

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 04, 2010 9:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cimet,origano,safran,cili,ruzmarin....to su mi omiljeni bar oni kojih mogu da se setim trenutno Mr. Green
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Male tajne velikih majstora kuhinje ~ -> Razni zacini Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon