www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vase najromantičnije remek delo
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
$aša
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 19 Jan 2007
Poruke: 65

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 18, 2007 10:55 pm    Naslov poruke: Vase najromantičnije remek delo Na vrh strane Na dno strane

Da vas čujem, koje je to vaše najromantičnije delo, koje ste priredili vašoj devojci???

 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 19, 2007 1:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zalazak sunca sa siluetom dvoje zaljubljenih. Rađeno u Paint-u.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Jale21
Mister Domaći.de 2007
<font color=red><b>Mister Domaći.de 2007</b></font>



Godine: 39

Datum registracije: 16 Okt 2005
Poruke: 1218
Mesto: I nocas ja cu da te, cuvam dok spavas, i ljubim tamo gdje najvise volis, dok sanjas...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 19, 2007 4:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odve je u Podgoricu u "plavnicu" jedan od najlepsih restorana na balkanu... Bilo je prelepo....

_________________

Yes it's gonna be cold, lonely summer
But I'll fill the emptiness
I'll send you all my dreams
Everyday in a letter
Sealed with a kiss...
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 21, 2007 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odveo je na izlozbu ptica u prirodnjacki muzej, stali smo ispred prepariranog beloglavog supa i ja sam joj rekao: "Vidis, ove ptice su najvernija bica na planeti. Kada se jednom vezu za svog partnera, sa njim ostaju celog zivota. Ako jedno od njih ugine, ovo drugo ostaje u samoci cekajuci da mu se vrati... Verovatno sada negde na nekoj steni jedna zenka cuci nadajuci se da ce ponovo videti ovog lepotana. I cekace ga... i nadace se... sve do smrti...."

I meni suze krenuse a njoj bilo smesno! Mr. Green
 
_GaMBiT_
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 1173

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 21, 2007 11:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U mom stanu. Napravio srce od svijeca na sred stola. Srce od 40-ak svijeca Smile
Pola sata je bespomocna stajala na vratima i nije mogla da vjeruje da je neko tako nesto za nju napravio Smile
Ako neko zeli, imam i jednu sliku tog prizora. Jest da je slika malo mutna, ali vidi se dovoljno dobro Smile

P.S. coco_bill , jel mozes i ti to svoje postaviti ovdje? mislim, ako nije preintimno...
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 22, 2007 4:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

_GaMBiT_ je napisao/la sledeće:
Ako neko zeli, imam i jednu sliku tog prizora. Jest da je slika malo mutna, ali vidi se dovoljno dobro Smile

P.S. coco_bill , jel mozes i ti to svoje postaviti ovdje? mislim, ako nije preintimno...


Slobodno postavi svoju sliku, ali ja moju ne mogu nikako da nadjem... Sad

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
_GaMBiT_
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 1173

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 23, 2007 2:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo jedva i ja nadje slike onog sto sam ja uradio Smile

Nije mi nesto najbolje kamera funkcionisala u to vrijeme, pa su slike malo mutne Sad Al vazno je da je ona to tu noc mogla dobro vidjeti Smile

Jos da coco bill nadje svoj rad, pa da vidimo onda hoce li jos uvijek djevojke govoriti da mi muskarci nismo romanticni, i da je romantika izumrla Smile

Hajde da cujem komentar na ovo sto sam napravio za nju?
 
Jale21
Mister Domaći.de 2007
<font color=red><b>Mister Domaći.de 2007</b></font>



Godine: 39

Datum registracije: 16 Okt 2005
Poruke: 1218
Mesto: I nocas ja cu da te, cuvam dok spavas, i ljubim tamo gdje najvise volis, dok sanjas...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 23, 2007 11:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ko da si pravio ritual da je roknes Very Happy Very Happy
Salim se naravno... Bas je romanticno... Koliko je bilo srce i gde si ga postavio?

_________________

Yes it's gonna be cold, lonely summer
But I'll fill the emptiness
I'll send you all my dreams
Everyday in a letter
Sealed with a kiss...
 
_GaMBiT_
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 1173

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 23, 2007 8:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

srce je bilo napravljeno od 24 svijece, na stolu sam ga napravio, a jos je u sobi bilo na raznim mjestima razbacano nekih 22 ili nesto vise svijeca...
to je bio nas prvi spoj i tu smo noc trebali prohodati, pa sam zelio napraviti nesto specialno da se to obiljezi Smile i uspio sam Very Happy
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 06, 2007 5:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Onu sliku nisam našao, ali sam se setio nečeg drugog. Mr. Green
Strip koji sam radio 1999. za tadašnju devojku. Tačnije, precrtao sam strip "Prosioci" iz "Mikijevog zabavnika" i promenio imena i tekstove. Njen tata je samo rekao: "Kako je imao živaca ovoliko da crta???"
Negde kod četvrte strane je veza pukla, ali sam strip ipak završio. Very Happy

Možete ga naći ovde. Kako vi to komentarišete? Embarassed

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
_GaMBiT_
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 1173

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 10, 2007 1:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Coco, svaka cast Smile Evo sad sam procitao cijeli strip, i svaka cast Very Happy

I opet cu ponoviti ono sto sam puno puta reko, ko kaze da mi momci nemamo smisla za romantiku Very Happy hehehehe
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Vase najromantičnije remek delo Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon