www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pošpricaj nju znojem!
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 08, 2007 4:06 pm    Naslov poruke: Pošpricaj nju znojem! Na vrh strane Na dno strane

Zašto takozvani macho muškarci imaju više uspjeha kod žena od njihovih kolega po spolu, takozvanih metro muškaraca. U prvom redu stoga jer nisu pretjerano skloni sapunu i kremicama.


Ženama ništa ne miriše kao muški znoj, pokazali su rezultati istraživanja provedenog na sveučilištu Berkley.

Znanstvenici su utvrdili da je kod žena koje su mirisale kemikaliju pronađenu u muškom znoju zabilježen rast razine hormona kortizola te su osjećale seksualno uzbuđenje, brži rad srca i druge učinke.

Znanstvenici su u časopisu Journal of Neuroscience objavili da je ovo ispitivanje izravan dokaz da ljudi izlučuju miris koji djeluje na hormone drugog spola.

Istraživanje se fokusiralo na androstadienon koji se smatra muškim kemijskim znakom. Prijašnja istraživanja su utvrdila da samo mala količina toga djeluje na žensko raspoloženje, seksualno i psihičko uzbuđenje i na aktivnost mozga, no njegovo djelovanje na hormone nije bilo poznato.

Taj derivat testosterona nalazi se u muškom znoju, slini i spermi, a miriše po mošusu.

Znanstvenici su mjerili razinu hormona kortizola u slini 48 žena nakon što su 20 puta udahnule androstadienon.

Tijelo izlučuje kortizol kako bi pomogao u održavanju uzbuđenja i osjećaju ugode, a odgovora na stres i druge funkcije. Razine kortizola kod žena koje su udahnule androstedienon je narastao u roku od 15 minuta i ostao je na povišenoj razini oko sat vremena. U skladu s rezultatima prijašnjeg istraživanja, žene su rekle da se bolje osjećaju, da osjećaju seksualno uzbuđenje, imale su povišeni krvni tlak, ubrzani rad srca i disanje.



Net.hr
08.02.2007.



_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 09, 2007 11:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znaci, da se ne tusiramo?
 
mare77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Feb 2007
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 09, 2007 5:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nisu otkrili toplu vodu!!! Samo potpuno neiskusni nisu doziveli to otkidanje kada se nadje koza na kozi i ona oseti tvoj znoj! Naravno da nece da kaze sto se nisi istusirao, nego...
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 09, 2007 5:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mare77 je napisao/la sledeće:
Pa nisu otkrili toplu vodu!!! Samo potpuno neiskusni nisu doziveli to otkidanje kada se nadje koza na kozi i ona oseti tvoj znoj! Naravno da nece da kaze sto se nisi istusirao, nego...

... nego sta? "Lepo mirises dragi, bas me uzbudjuje miris tvog znoja... Dozvoli mi da te malo liznem ispod ruke i da ti isisam sline iz nosa..."??? Jeste da u znoju ima feromona, ali miris znoja sigurno ne moze da uzbudi.
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 09, 2007 6:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam sigurna za znoj fizikalca,
ali ja uzivam da se posle sexa odmaram na njemu...I on i ja mokri.
O da, to me uzbudjuje Mr. Green Cak vise od zajednickog tusiranja.
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 09, 2007 7:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eliot je sreda je napisao/la sledeće:
Nisam sigurna za znoj fizikalca,
ali ja uzivam da se posle sexa odmaram na njemu...I on i ja mokri.
O da, to me uzbudjuje Mr. Green Cak vise od zajednickog tusiranja.

To je sasvim druga stvar. Kad nekoga volis, sve ti je lepo. Ali sigurno te ne bi uzbudilo da upoznas momka a on smrdi na znoj.
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 09, 2007 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da ne.
Ali zar nije fascinantno da moze skroz sexipilno da ti deluje tvoja oznojana devojka dok se vraca sa treninga?
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 10, 2007 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zamislite bedak da vam dodje devojka i zabrani vam da se kupate jer se lozi na smrad vaseg znoja Laughing Laughing Laughing
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 10, 2007 5:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jos mi ni jedna zenska osoba nije rekla da voli da muskarac "mirise" na znoj,tako da naucnici ocigledno nemaju pojma Smile
 
gucci_novosadjanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Nov 2006
Poruke: 158

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 10, 2007 5:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izvinjavam se moram da se ubacim...............ne znam ja shta istrazivanja kazu ali ja kad osetim dfa mushkarac "mirishe" na znoj.............GLAVOM BEZ OBZIRA!!!! Daj bre to je odvratno........... ajde dobro kada si na njegovom treningu pa ti pridje onako znojav ali ne smrdi (to i mogu NEKAKO da podnesem) ali neki frajer da mi pridje i da osetim znoj to je baaaaaaaaaaaaash nisko!!!
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 4:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gucci_novosadjanka je napisao/la sledeće:
Izvinjavam se moram da se ubacim...............ne znam ja shta istrazivanja kazu ali ja kad osetim dfa mushkarac "mirishe" na znoj.............GLAVOM BEZ OBZIRA!!!! Daj bre to je odvratno........... ajde dobro kada si na njegovom treningu pa ti pridje onako znojav ali ne smrdi (to i mogu NEKAKO da podnesem) ali neki frajer da mi pridje i da osetim znoj to je baaaaaaaaaaaaash nisko!!!


apsolutno se slazem
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Pošpricaj nju znojem! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon