www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

48 sati svadba!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~
::  
Autor Poruka
*Jovana*
*Jugovićeva sekica*
*Jugovićeva sekica*



Godine: 38

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 3088
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 04, 2005 7:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Emisija je super,dobro osmisljena,ali se ja nikad ne bih prijavila,zato sto ne volim da radim bilo sta pod pritiskom,u zurbi,pogotovo ne bih mogla tako vazan dogadjaj da organizujem tako Exclamation


_________________
Voli me iz inata,voli me bez ostatka,voli me bilo gde sam,bas takvu kakva jesam,voli me kad me nema,voli me pored svega,voli me kad ni jedan bas razlog za to nemas!

 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 22, 2005 1:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super emisija, volim da je gledam...Lepo je kada se na taj nacin pomaze prvenstveno omladini u ovom vremenu nemastine...Pored toga, upoznajemo i mi gledaoci razne gradove, njihova obelezja, tradiciju, obicaje...

Cini mi se da su se iz pocetka javljali samo neki seljaci i debilni parovi ali kasnije, kada je emisija dobila na popularnosti, svi su poceli da se prijavljuju...Svaka cast onome ko je dosao na ovu ideju...

Samo jos nesto...oduvek sam se pitala zasto mlade, kada odu da kupuju vencanicu, uvek izaberu najruzniju... Shocked bar po meni...

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
Malaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 154

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 18, 2006 7:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da super emisija ... samo mi zadnje vreme nemozemo da vatamo RTS Crying or Very sad tako da vec dugo nisam gledala tu emisiju Crying or Very sad Evil or Very Mad
 
zvezdaza
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 20 Mar 2006
Poruke: 525
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 28, 2006 9:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Emisija je super, samo sto je ja ne gledam. Nemam naviku da gledam RTS.
Znate ja sam bio u emisiji, moj komsija se zenio a nije bio tu onda je ekipa dosla kod mene kuci i onda sam poso s njima da trazimo mog komsiju.
zvezdaza(Stefan) poznata faca Laughing

_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 05, 2006 1:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

emisija je teska glupost a zadnje vreme sve neki cigani.......
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 27, 2006 4:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posto imam rts na satelit onda redovno gledam 48 svadba,volim da vidim kako se situacija odvija,na koje mesto se desava,koji je par i tako dalje...bas ok emisija...
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 1:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Emsija mi je bljak. Uopste ne razumem ljude koji se prijavljuju za tu emisiju.
Ne mozes nesto sto traje 2 meseca da strpas i organizujes za dva dana.
Ja se nikad ne bi prijavila, niti delila svoju intimu sa sirokim narodnim masama.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
Devojka od cokolade
.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.
<b>.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.</b>





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 18307
Mesto: .~. Sous le vent .~.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 13, 2007 4:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Emisija je super, ali puno puta ima i odvratnih parova...
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 05, 2007 9:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odgledala sam jednu epizodu, baš je sladak neki par bio, mladi i veseli Mr. Green
i skroz uplašeni.

ali ja se ne bih prijavila, prvo jer se ja neću udavat Mr. Green a drugo ne bih mogla za 48sati sve obaviti sigurno. ma no way 8)
 
.::pinki::.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Apr 2006
Poruke: 2882
Mesto: u dugovima :))

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 27, 2007 11:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma emisija mi je super, mada u zadnje vreme je i ne pratim cesto

_________________
 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 29, 2007 2:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Generalno mi se ne dopadaju takve i slicne emisije.

Potpisujem

Samo jos da dodam oni kada dodju kod njih govore Ijaoooo,nismo Vas ocekivali i slicna sr**a
ili ujutru :Jeste li se naspavali ?
Totalna glupost
Culo se i da posle toga imaju 5 god. da vrate taj novac
 
pop26
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 02, 2007 8:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pravo da Vam kazem, ja sam cuo da je 48 sati svadba zesci zajeb. Kao sve ti plate, a ustvari sve to moras da otplacujes na 3 ili 5 godina, ne znam tacno. Cuo sam za jedan slucaj kao dosli im pred vrata, predstavili se i saopstili im uslove, a ovi se frapirali, pa kao necemo da se blamiramo pred kamerama pa ajd prihvatamo. E sada BiiiiP li ga, i to mi je malo cudno, jer svi oni idu na kasting, pa valjda im tamo saopste tuznu vest.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~ -> 48 sati svadba! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon