www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pitalica...:)
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~
::  
Autor Poruka
colovic_vladan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 371

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 3:23 am    Naslov poruke: Pitalica...:) Na vrh strane Na dno strane

Sta je brze ili voz? I jeste li primetili da je nocu hladnije nego napolju?

 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 4:46 am    Naslov poruke: nick1982 Na vrh strane Na dno strane

Ne znam sta je brze ili voz,ali me brine sto ne znam sta je teze ili slon?A nocu je hladnije nego napolju,prosto zato sto su noci hladnije zimi nego napolju.Iako voz ide brze nego po sinama.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
colovic_vladan
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 04 Jun 2006
Poruke: 371

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 14, 2006 11:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bravo za odgovor... Veoma filozofski receno xexexexe
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 18, 2006 7:31 pm    Naslov poruke: Re: nick1982 Na vrh strane Na dno strane

nick1982 je napisao/la sledeće:
Ne znam sta je brze ili voz,ali me brine sto ne znam sta je teze ili slon?A nocu je hladnije nego napolju,prosto zato sto su noci hladnije zimi nego napolju.Iako voz ide brze nego po sinama.
HAHAHHAHa koji odgovor stvarno si lik..........
mislim da je teze teze od slona zato jer je tezina ipak sama kao rec teska a svi znamo da je umni rad fizicki neizdrziv.Al mene interesuje sta je najbolje ili porse???

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 19, 2006 2:33 am    Naslov poruke: nick1982 Na vrh strane Na dno strane

Sta je brze ili porse?HMMMMM!!!Pa da bi se dobio odgovor na to pitanje postavlja se jedno ili vise "ekvivalentnih" pitanja,tj. pitanja ciji je odgovor identican odgovoru na ovo pitanje.Npr.:Sta je bolje ili mercedes?Ili:Sta je bolje ili BMW?Kad se postave ta pitanja,postavlja se jos jedno pitanje koje je suprotno datom pitanju,npr.:Sta je gore ili yugo.Odgovor je:dva moskvica.Zatim se postavi pitanje sta je bolje (odgovor(i) na ekvivalentna pitanja) ili dva moskvica?.A potom se postavi slicno pitanje tipa:Sta je bolje: 1 'ladno pivo ili 2 vruca?A zatim se pravi proporcija:

(odgovor(i) na "ekvivalentna" pitanja) : 2 moskvica = 1 'ladno pivo : 2 vruca piva.

x = odgovor(i) na "ekvivalentna" pitanja = odgovor na pitanje:Sta je bolje ili porse?
a = 1 'ladno pivo
b = 2 vruca piva
c = 2 moskvica (b = c)

Kad se sve zameni dobija se: x : a = b : c

Kada se resi proporcija dobija se: x = ab/c = ab/b = a.
Dakle: x = a,sto znaci da je odgovor na pitanje:Sta je bolje ili porse,vrlo jednostavan.A to je: jedno 'ladno pivo!

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
komina
Upozorenja: 4 od 3
Upozorenja: 4 od 3



Godine: 115

Datum registracije: 04 Maj 2007
Poruke: 2560
Mesto: Tamo gdje je nebo, tamo gdje su zvijezede, tamo gdje je Sunce bez oblaka..............

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 31, 2007 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pitanje je na mjestu i veoma slozeno, nisam u mogucnosti da nadjem odgovor, a pokusao sam pomocu svih jednadzbi. Zato cu postaviti drugo.

Pitanje: Iz pravca sjevera se krece voz brzinom od 65 km/h a iz pravca juga se krece voz brzinom od 80 km/h, e sad koliko kikirikija moze stat u slonovu surlu, ako je jedna kugla sladoleda pola eura??????

_________________
registrujte se...vas ništa ne košta, a meni će dobro doći...hvala
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 31, 2007 7:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

komina je napisao/la sledeće:
Pitanje je na mjestu i veoma slozeno, nisam u mogucnosti da nadjem odgovor, a pokusao sam pomocu svih jednadzbi. Zato cu postaviti drugo.

Pitanje: Iz pravca sjevera se krece voz brzinom od 65 km/h a iz pravca juga se krece voz brzinom od 80 km/h, e sad koliko kikirikija moze stat u slonovu surlu, ako je jedna kugla sladoleda pola eura??????


Odgovor: Krave ne nose patike.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
komina
Upozorenja: 4 od 3
Upozorenja: 4 od 3



Godine: 115

Datum registracije: 04 Maj 2007
Poruke: 2560
Mesto: Tamo gdje je nebo, tamo gdje su zvijezede, tamo gdje je Sunce bez oblaka..............

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 02, 2007 1:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nagradno pitanje:

Da li danas ima vise ČOBANA koji nisu vidjeli ovce ili vise SELJAKA koji nisu vidjeli selo?

_________________
registrujte se...vas ništa ne košta, a meni će dobro doći...hvala
 
Grim™
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 133
Mesto: Zagreb, trenutno

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 10, 2007 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koja je razlika izmedju pileta?
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 11, 2007 9:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene interesuje zašto Dino Radja ako je Goran Karan?

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 11, 2007 4:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehehehehehehehhehe Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
kazem ja da su decaci ponekad zabavniji od devojaka!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy hehe Wink
 
komina
Upozorenja: 4 od 3
Upozorenja: 4 od 3



Godine: 115

Datum registracije: 04 Maj 2007
Poruke: 2560
Mesto: Tamo gdje je nebo, tamo gdje su zvijezede, tamo gdje je Sunce bez oblaka..............

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 24, 2007 9:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koja riječ, kad je napišete ima slovo"K" a kad je pročitate unazad nema"K"?????????????

Odgovor: Kamen!!!!!!!!!!!!
Ako ne vjeruješ pročitaj je unazad............

_________________
registrujte se...vas ništa ne košta, a meni će dobro doći...hvala
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~ -> Pitalica...:) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon