www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Šta si uradio kada si saznao da se udala za drugog?
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
anex80
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 10 Avg 2006
Poruke: 112

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 26, 2006 1:43 pm    Naslov poruke: Šta si uradio kada si saznao da se udala za drugog? Na vrh strane Na dno strane

Dešaje se i to!


_________________
_______________________________________
djes ba, sta ima ba, djes ba hairlija
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 27, 2006 9:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa desilo mi se da saznam od jedne devojke da me ostavlja jer oce da se uda za nekog tamo.Bas sam se bio smejao tome.Al medjutim toga nije bilo,otkazali su vencanje jer je trebala da dovrsi srednju i da upise fax.A onda je vremenom to propalo tako da vise cak i nije s tim likom...
Al sam se tada smejao nemate pojma,toliko da cak nisam ni svatio da seam korpiran Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 28, 2006 12:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ništa specijalno. sve je isto kao i pre

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
zmaster1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 436
Mesto: Cape Town

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 01, 2006 5:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jos sam mlad za tako nesto...

_________________
[img]http://img276.imageshack.us/img276/690/zm504yb.gif[/img]
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 09, 2006 10:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

chestitam je ako je negde sretnem ...to je bio njen izbor Wink

ps:moja prva ljubav ( voleli smo se kao ludi ) ....je pre mene stupila u brak.jednom prilikom posle vishe godina sam je sreo sa muzem u jednom kaficu u gradu.prishao.poljubio.pozdravio i ona mi je tom prilikom predstavila svoga muza.chestitao sam i njoj i njemu..da je prijatno - nije, ali boze mili to je sve normalno

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 18, 2008 1:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

SuFer mi.
Pustio sam pesmu sledecu Arrow klikni me!
Potom sam sebi rekao:
Dobro je da neko drugi od sada mora sa njom da izlazi na kraj. Sa srecom i umecem da vam bude.
Oj-ha!

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 18, 2008 4:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta reci osim .. zivot ide dalje .. svako je odlucio svojim putem ..da je bilo sudjeno, bili bi zajedno ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Killaz
***Don Brate***
***Don Brate***



Godine: 34

Datum registracije: 08 Nov 2006
Poruke: 4662
Mesto: Somewhere in the universe...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 26, 2008 2:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Videcemo,ako jos uvek budem posecivao forum kad se to bude desilo Laughing

_________________
Vozim auto sa zvezdom na haubi,sedmica bembara S8 audi
 
KLICIC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Jul 2008
Poruke: 182
Mesto: Cazin

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 27, 2008 11:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Udale su se neke bivse prema kojima nisam nista osjecao ali jos se nije udala ona koju sam volio vise od svega.Ne znam sta cu uraditi u tom trenutku kad se to desi ali samo znam da nece biti dobro.Samo da ne uradim neku preveliku stvar, ali tesko ce tad biti razmisljati o tome.
 
vrban
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Okt 2008
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 06, 2008 1:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nista, samo ti bude malo cudno kad je sretnes negde i pricate.
 
dacaBL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jul 2006
Poruke: 41
Mesto: Banja Luka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 06, 2008 9:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moram da odgovorim na ovo i ako nisam musko Smile


budidobar je napisao/la sledeće:
chestitam je ako je negde sretnem ...to je bio njen izbor Wink

ps:moja prva ljubav ( voleli smo se kao ludi ) ....je pre mene stupila u brak.jednom prilikom posle vishe godina sam je sreo sa muzem u jednom kaficu u gradu.prishao.poljubio.pozdravio i ona mi je tom prilikom predstavila svoga muza.chestitao sam i njoj i njemu..da je prijatno - nije, ali boze mili to je sve normalno


svaka ti cast, jako lepo ponasanje i komentar...
sto se tice onog smijanja i slicnih budalastina koje valjaju po ovoj temi stvarno je besmisleno,pocnite da zivite na nivou...nivo ispod kojeg se ne bi spustili... ako me bilo ko razumeo super, a ako nije zao mi je kad odraste shvatice ( cast izuzecima )
samo zapamtite da MORATE BITI DOSLEDNI SEBE! postujte i bicete postovani...
 
delakroa
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 55
Mesto: Tavankut/Subotica/Sombor

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 29, 2008 9:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svadba bese ko svadba i sta da se prica, parada pijanstva i kica i poznata cura u belom... desava se, kao sto kazu nije lako, niti prijatno, ali sve se to pregrmi Cool

ili bolje 'udala se moja crna draga'



[Edit: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]

_________________
voli me-volecu te, pljuj me-UBICU TE!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Šta si uradio kada si saznao da se udala za drugog? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon