www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zenske erogene zone
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~
::  
Autor Poruka
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 07, 2006 8:22 pm    Naslov poruke: Zenske erogene zone Na vrh strane Na dno strane

ŽENSKE EROGENE ZONE

ŽENSKE EROGENE ZONE, površine kože i organi čijim se dodirivanjem povećava seksualni užitak. Ukoliko se na trenutak previdi činjenica da je cijelo žensko tijelo jedna erogena zona, onda je moguć beskonačan broj različitih podjela. Zaobilazeći unutrašnje erogene zone (kakva je npr. grlo) ili eksterne (kakve su sve vrste odjeće, uključujući i maskirnu), najpoznatije ŽEZ su:
1. Uho:
Žene vole da im se uho dira i iznutra. Nije svejedno čime: umjesto vatom na štapiću ili maloprstnim dugonoktom, bolje je vrhom jezika. Prilikom ljubljenja treba paziti na naušnice, koje mogu ogrebati jezik. Uho je jedina ŽEZ koja reaguje na šapat. Ne isplati se šaputati erogenoj zoni #10.

2. Potiljak:
Suknja nije jedina stvar koja se može zadignuti. Može se zadignuti i kosa. Ispod je jedna od rijetkih neparnih ŽEZ, naročito pogodna za neobrijane muškarce.
3. Usta:
Ima različitih vrsta usta: sa zubima, sa protezom i bez zuba. Usta sa zubima ima dvije podvrste: sa karijesom i bez karijesa. Usta sa zubima sa karijesom treba ljubiti otvorenih očiju, da se slučajno ne bi pobrkalo sa ljubljenjem ŽEZ #10. Kod poljupca usta na usta (jezik oko jezika) muškarac treba da je obrijan. Muškarac koji oko usta ima čekinje je: a) svinja; b) papak.
4. Vrat:
Centar ove erogene zone nalazi se "gdje zeko pije vodice". Ne smije se grickati, jer ostaju mrlje. Žene nemaju, kao muškarci, Adamovu jabučicu. One imaju Evinu trešnjicu, ali u drugoj erogenoj zoni. (Vidi ŽEZ #9)
5. Rame:
Ova erogena zona može se i ljubiti i milovati. Milovanje je moguće dlanovima i butinama. Većina muškaraca voli da miluje ramena žene svojim butinama.
6. Grudi:
Nije važno da li se završavaju grožđicama, malinama, trešnjama, dudovima ili hurmama, važno je šta se tim plodovima radi. Ne moraju se jesti, mogu se i fitiljiti kao brkovi, pritiskati, kao zvono na vratima, rastezati kao guma za žvakanje (ovo žene ne vole!), mijesiti kao mrvice hljeba. Više nego u seksu ili u dojenju našle su svoju primjenu u reklamiranju automobila.
7. Pupak:
Korpulentne žene nemaju ovu ŽEZ. Inače je upotrebljiv na više načina, kao, npr., u priči u kojoj je maloljetni M. mjesečar. Na ekskurziji spava sa učiteljicom i kaže joj da je navikao da svojoj mami stavlja prst u pupak. Drugačije ne može zaspati. Dobro, kaže učiteljica, stavi i meni. Malo kasnije, učiteljica kaže: Ali M., to nije pupak Nema veze, učiteljice, nije ni ovo prst.
8. Venerin brijeg:
Ne radi se o romanu Tomasa Mana, iako je u oba slučaja brijeg čaroban. Ovo je izuzetno važan erotski region. Adolescenti na ovom mjestu provjeravaju čvrstinu svoje veze. Ako ruka siđe niz brijeg, veza je čvrsta. Venerin brijeg je za čast djevojčice isto što i Dejton za BiH. Venerin brijeg se može milovati, ljubiti i češkati.
9. Ispod pupka dinja pukla:
ŽEZ nulte kategorije, kod maloljetnica pod zaštitom roditelja. Uglavnom je pošumljena, mada ima primjera neplanske sječe. Ako je pošumljena, najčešće crnogoricom. U šumici ima trešnjica (Evina) i pećina. Pećina nije ništa bezobrazno, jer se pojavljuje u mnogim bajkama i pričama za djecu. U pećini su bili Aladin, Adisa, Alibaba, Hobit, Tom Sojer, Kapetan Nemo, posljednji Mohikanac i drug Tito (u Drvaru). U pećinu je ulazio i Aleksandar Veliki. O tome govori priča "Tamni vilajet", otprilike ovako: ko uđe kajaće se, a ko ne uđe kajaće se još i više. Jedan od poznatih engleskih klubova iz XVIII vijeka "Klub perike", dobio je, navodno, ime po perici načinjenoj iz stidnih dlaka svih ljubavnica kralja Čarlsa II. Kandidati za prijem u Klub morali su uz CV i preporuke priložiti i pramen iščupan iz ove ŽEZ.
10. Guza:
Po površini najveća ŽEZ. Može se mijesiti, štipati, ljubiti, šutati... Treba da ima kvalitete lubenice: na dodir glatka, na ugriz slatka. Naš narod kaže: Za dobrom guzom se praščina diže.
11. Butine:
Ponašaju se kao zjenice - šire se pri uzbuđenju. Muškarci vole ženske butine na svojim ušima.
12. Noge:
Ako su iste debljine i pri vrhu i pri dnu, onda nisu noge nego balvani. Ako su visoke koliko su debele, onda nisu ni balvani nego panjevi. Panjevi su obično obrasli mahovinom. Na sredini nogu su koljena. Muškarci vole da vide ženu na koljenima.
13. Stopala:
Kod nekih žena mirišu kao da imaju karijes na noktima. Njima se ne smije grickati ova ŽEZ. Tabani se ne ljube, jer to žene golica, osim ako nisu đonati.



_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 01, 2006 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

definitivno tacno ....i dokazano bar ja dokazo...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 03, 2006 8:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na meni je da to sve dokazem... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Samo ne znam za ovo sa tabanima, to mi se bas i ne dokazuje! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 03, 2006 10:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

romeomarkovic je napisao/la sledeće:
Na meni je da to sve dokazem... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Samo ne znam za ovo sa tabanima, to mi se bas i ne dokazuje! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
veruj mi tabani su 1 od najosetljivijih mesta al naravno ako su cisti i ako ne smrde...znam provereno.............

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 03, 2006 11:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
veruj mi tabani su 1 od najosetljivijih mesta al naravno ako su cisti i ako ne smrde...znam provereno.............

Provericemo i to... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 2:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

romeomarkovic je napisao/la sledeće:
Citat:
veruj mi tabani su 1 od najosetljivijih mesta al naravno ako su cisti i ako ne smrde...znam provereno.............

Provericemo i to... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Ali bar u 99% slucajeva dobijes neku reakciju... bar neku... Razz

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
romeomarkovic
Otrov za cure
Otrov za cure



Godine: 35

Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 1055

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 2:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako nista drugo, bar ce me sutnuti! Laughing

_________________
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 04, 2006 3:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Deder, primirite se malo. Very Happy Laughing

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 09, 2007 6:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

7. Pupak:
Korpulentne žene nemaju ovu ŽEZ. Inače je upotrebljiv na više načina, kao, npr., u priči u kojoj je maloljetni M. mjesečar. Na ekskurziji spava sa učiteljicom i kaže joj da je navikao da svojoj mami stavlja prst u pupak. Drugačije ne može zaspati. Dobro, kaže učiteljica, stavi i meni. Malo kasnije, učiteljica kaže: Ali M., to nije pupak Nema veze, učiteljice, nije ni ovo prst



Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 09, 2007 9:02 pm    Naslov poruke: Re: Zenske erogene zone Na vrh strane Na dno strane

coco_bill je napisao/la sledeće:
...U pećini su bili Aladin, Adisa, Alibaba, Hobit, Tom Sojer, Kapetan Nemo, posljednji Mohikanac i drug Tito (u Drvaru)...





Laughing Laughing Laughing Kako li mi je ovo promaklo prvi poot...? Question Laughing Laughing Laughing

A shta je sa Batman-om? Laughing

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 11, 2007 4:30 am    Naslov poruke: Re: Zenske erogene zone Na vrh strane Na dno strane

Alexns je napisao/la sledeće:

A shta je sa Batman-om? Laughing


To je drugo. Gde si ti video u ŽEZ #9 sismise? Razz
Moze da bude paucine, ali sismisa - jok!

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
silver_rain
~~Nutella Girl~~
<b>~~Nutella Girl~~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 13 Apr 2007
Poruke: 5289
Mesto: u pogledu njegovih očiju

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 11, 2007 11:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehe, ovo me stvarno razvalilo od smijeha

_________________
Tko nema u glavi ima u nogama, a
kod nekih žena je to sasvim dovoljno.

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~ -> Zenske erogene zone Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon