www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li ste nekada prevarili osobu sa kojom ste u vezi???
Strana 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~
::  
Autor Poruka
najbolji-bg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 45

Datum registracije: 21 Okt 2004
Poruke: 4
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 25, 2004 2:18 pm    Naslov poruke: Da li ste nekada prevarili osobu sa kojom ste u vezi??? Na vrh strane Na dno strane

Da li ste nekada prevarili devojku/decka i na koji nacin (sta je za vas prevara)? Da li ste smogli snage da joj/mu to kazete, i da li je ta druga osoba oprostila tu prevaru? Pitanje je i za devojke i muskarce.


_________________
Smile
 
DzudzusNeoplantus
Veštica
Veštica



Godine: 57

Datum registracije: 20 Okt 2004
Poruke: 1894

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 25, 2004 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E, pa ovako Najbolji: moj savet iz nesvesti, a iz iskustva, je da kad ti se omakne (prevara), a kad-tad se to nekome desi, nemoj da priznas makar te sekli na komadice. Ako priznas iz najbolje namere da budes fer i da ispadnes laf, uvek ce te to priznanje proganjati, uvek ce se ukazivati prilike za prozivku i onda kad buses mislio da je se konacno zaboravilo i smirilo sve javice se duhovi proslosti i dobro te prodrmati.
Moralna dilema postoji, ali tesko je odoleti kada se zvezde ukrste i kad mislis da se to bas eto tebi nema sanse da desi, nesto ce iskrsnuti garant. Smesno je cak koliko se ljudi posle kaje i lupa glavu. A, ima vala i onih sto ni ne trepnu. Svakakao treba biti fer igrac i uvek teziti ka tome da ne radis voljenoj osobi ono sto ne bi zeleo ni tebi da se desi. Al, covek je cudna zivuljka i uvek za sebe ima opravdanja. I necemo mi to razresiti jer to ''filozofsko pitanje'' postoji od pamtiveka, ali dobro je da ga ponekad ''potegnemo''.
I da zakljucim, bices Najveci ako oprostis, a to je najteze. Pobedjuju samo oni koji prastaju (Mesa Selimovic u prelepoj knjizi ''Dervis i smrt kaze;"Boze, daj mi snage da oprostim, jer ko oprosti taj je najveci, a znam-zaboraviti ne mogu.'').
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 25, 2004 4:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ih da sam nekad nego mali milion x Mr. Green
Nekajem se ni sekunde Laughing
 
Mala_Zvezdica
Interceptorov Kikiriki
Interceptorov Kikiriki



Godine: 41

Datum registracije: 21 Dec 2003
Poruke: 5243
Mesto: Frankfurt - Zemun

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 25, 2004 5:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam nikad, ni necu! Smile

_________________


Suze su coveku najbolji drug,
kada te svi napuste, one se uvek pojave!
 
NINANENA
Veštica
Veštica





Datum registracije: 15 Jul 2004
Poruke: 1464

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 25, 2004 5:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u cara trojana kozije usi Rolling Eyes pa ni u rupu vec zakljucas i kljucic bacis Rolling Eyes
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 14, 2004 10:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad nisam prevarila decka...ne zato sto mislim da je to nesto krajnje nemoralno(zivi smo ljudi!),nego se jednostavno toliko zaljubim da ne vidim nikog oko sebe!!!! Confused

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
komshinica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 163

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 15, 2004 1:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja jesam jednom. I priznala sam jer sam mislila da cu tako najlakse okoncati vezu. Al' nije vredelo, oprostio mi... i onda sam morala da priznam i da ga ne volim Sad

_________________
Nista u zivotu ne razveseljava tako kao kad nas gadjaju pa promase!
 
rain-man
* EXITovac *
* EXITovac *



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 2552
Mesto: 44°49'14" / 20°27'44"

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 15, 2004 1:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad nisam niti cu prevariti devojku,mozda sam budala ali sam takav i tacka.

_________________

...lagano umire:
onaj koji ne menja život kad nije zadovoljan svojim poslom ili svojom ljubavlju,onaj koji se ne želi odreći svoje sigurnosti, radi nesigurnosti,
i koji ne ide za svojim snovima...
:glasses2:
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 15, 2004 1:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Varala jesam al mislim da nikad do sad nisam bila vernija Mr. Green
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 06, 2004 1:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jednom iz inata,da joj dokazem da nije jedina.
Tu smo se inatili pola godine pa pomirili pa razisli-odselila se u drugo mesto.
ja smo ovaj jedini put ali mene mnogo puta








edit by knknpnkn
Moze sve da stane u jednu poruku

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 25, 2005 12:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne nikada nisam previrala voljenu osobu zbog jednog razloga "kada volim nekoga ne vidim nista pored sebe, ni jednog decka asim njega"
 
Roberto-NS
Žderonja
Žderonja





Datum registracije: 28 Jul 2004
Poruke: 2519

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 25, 2005 12:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam saznao od svoje bivse tek nedavno da sam je prevario.
Jos bi samo voleo da upoznam ili barem vidim tu devojku sa kojom sam to uradio pa da makar znam jel bilo vredno Confused Shocked !!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~ -> Da li ste nekada prevarili osobu sa kojom ste u vezi??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  sledeća
Strana 1 od 41

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon