www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najdulji oral....
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~
::  
Autor Poruka
Good_Girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 14 Jun 2005
Poruke: 127

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 08, 2005 1:16 pm    Naslov poruke: Najdulji oral.... Na vrh strane Na dno strane

Zanima me koliko ste vremenski najduze oralno zadovoljavali partnera/icu?
Meni je jucer bio rodjendam pa me moj dragi odveo u fini restoran na rucak, kupio ljepi rucni sat i bocicu skupocjenog parfema. Kad smo dosli kuci, da mu se oduzim, primila sam ga za ruku i odvela u spavacu sobu. Nakon sto smo se skinuli i legli na krevet da se mazimo rekla sam mu da ja biram sto cemo raditi buduci da mi je rodjendan.
Da skratim pricu primila sam mu ga u usta i pocela pusiti. Odlucila sam da mu necu dati da svrsi i odluku sprovela u djelo. Moje pusenje trajalo je oko 2 i po sata. Za to vrjeme on je stenjao, uvijao se, uzdisao, smijao se, plakao, molio da mu okoncam muke i obradim mu ga do kraja, ali ja sam htjela sto duze. Kad sam mu se konacno "smilovala" i dovela ga do orgazma iz njegovog je provalilo toliko sjemena da nisam ni slutila da ta kolicina moze da stane u njegova jaja.



_________________
The only place where success comes before work is in the dictionary.

Veni Vidi Vici !!
 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 08, 2005 1:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mogu da verujem u ovo sto si ovde napisala,dva i po sata Shocked pa to je bilo mucenje za njega ,a ne uzivanje i koliko puta si morala da ga dignes u medju vremenu,jer desava se da tip dok se suzdrzava da ne bi svrsio jednostavno mu se spusti Question

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 08, 2005 1:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ovo jednostavno neverujem! Shocked

_________________


 
Desetar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 07 Sep 2005
Poruke: 172
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 08, 2005 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iako obozavam oralni sex mislim (da ne kazem da ne govori istinu) da preteruje jer dva ipo sata se ne bih zadrzao ni u novom ferariju a kamoli oral ma koliko on bio dobar!
CharmedS je u pravu sto se tice spustanja i sigurno se desavalo za to vreme!


Poslednja prepravka: Desetar datum Čet Sep 08, 2005 3:13 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
*Nebojsa*
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 31 Maj 2005
Poruke: 2027
Mesto: Zvornik

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 08, 2005 3:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema smisla stvarno,ovo ni da komentarisem.Ako je to istina svaka cast!!!

_________________
Moja ljubavi hajde reci mi pa makar i lepo slazi mi-Da to nije istina da si moja jedina,nemoj plakati samo reci mi!!!
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 08, 2005 3:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahahah...hahaha...pa ova devojka je svetsko chudo , a tek dasa !!! woooooow !

pa ja sam pochastvovan da mogu da prochitam post od mozda "najpushachice" na netu : fenomenalno.. strava si !

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 08, 2005 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne verujem da je to moguce, kako ti se vilica nije ukocila?!?! Shocked
Ti stvarno imas cudna pitanja!!!!!
 
Belphegor
Cute Blondie's devil
Cute Blondie's devil



Godine: 39

Datum registracije: 22 Avg 2005
Poruke: 3385
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 08, 2005 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mada ne verujem da se to može desiti, svaka čast liku ako je izdržao toliko......

_________________
 
Delijana
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 16 Mar 2005
Poruke: 784

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 08, 2005 6:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cuj liku...svaka cast njoj.. meni bi vilica odpala od davno.....

jednostavno... ja ti ne verujem _!!!! sorry , pa se ljuti koliko god hoces, cudna pitanja postavljas, cudne stvare ti se desavaju..da ne kazem fenomeni.. get real... mozda mislis napaliti po neke momke ovde..ali..bljak... nemam vise komentara za ovo , a ko moze da se napali na te tvoje price...svaka mu cast !Confused Shocked Question Exclamation

_________________
Mozes kupiti sat-
a vreme ne
Mozes kupiti knjigu-
a znanje ne
Mozes kupiti poziciju-
a postovanje ne
Mozes kupiti doktora-
a zdravlje ne
Mozes kupiti sex-
a ljubav ne
Pre nego sto komentarises moj zivot, moraces da ga zivis !! Very HappyVery Happy
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 08, 2005 6:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda bi ova tema mogla da ide u podeok ,,erotske price''.. Rolling Eyes

_________________


 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 08, 2005 8:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

GiGimix je napisao/la sledeće:
Mozda bi ova tema mogla da ide u podeok ,,erotske price''.. Rolling Eyes


Ja bi je pre u Smehotresno odeljenje... 8)

_________________
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 08, 2005 8:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A ja bi da pitam Good_Girl sa čijim se ona umom poigrava? Dajte ljudi, sve može da priča ali ovo je preterano, jedinao ako nije pušila dedi od 80 godina!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Smehotresno odeljenje ~ -> ~ Čitanje i smejanje ~ -> Najdulji oral.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon