www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

"Milion Dollar Baby"
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
Mjesecarka
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 36

Datum registracije: 06 Feb 2005
Poruke: 864
Mesto: Novi Sad, na Dunavu...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 24, 2005 6:01 pm    Naslov poruke: ... Na vrh strane Na dno strane

Svakako jedan od najupecatljivijih filmova koji su se u poslednje vreme pojavili... Fantasticna prica, bez obzira na tuzan kraj... Neverovatno dobro odigrano, i osmisljena prica za cistu desetku... Smile


_________________
...Reci bi sve pokvarile...
 
Sinbad Moreplovac
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 13 Jul 2005
Poruke: 254
Mesto: Zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 26, 2005 3:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odlican film, ali mislim da nije zasluzio OSkara niti toliko hvale! Clintov MNOGO bolji film je Mystic river!

_________________
I know some day you'll have a beautiful life,
I know you'll be a star
in somebody else's sky,
but why can't it be mine!?
 
Liliana
Upozorenja: 2 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 360
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 05, 2005 11:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tuzan, tezak, ali najbolji film koji sam u poslednj vreme pogledala

_________________
SlatkaMala
 
Ludica_S
~ Glowing heart ~
~ Glowing heart ~



Godine: 39

Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 1659
Mesto: Pod sjajem ruzicastih ( i zutih ) zvezda :-)

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 17, 2005 5:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E pa meni se film, kratko i jasno, ne svidja...nista posebno...s obzirom da je dobio Oskara ocekivala sam mnogo, mnogo vise...A i uostalom, ne volim tuzne krajeve... Neutral

_________________
Love isn't blind; it just only see what matters!
 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 25, 2005 2:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam odgledala ovaj film i jako mi se svideo...ovaj film je jos jedan dokaz da dobra volja i ljubav prema necemu mogu da nadjacaju sve prepreke...samo me je kraj iznenadio,nisam ocekivala da ce biti onako tuzan...

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
alhemicar
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2005
Poruke: 3412

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 09, 2006 6:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

film je veoma solidan. Tipican Clint Eastwood film. Tezak ali veoma realan. Jedino mi se nesvidja sto je isti "kalup" kao Rocky a i "cindarela man"
 
ComiX
~ Tajni agent ~
~ Tajni agent ~





Datum registracije: 29 Nov 2005
Poruke: 2077
Mesto: Serbia

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 10, 2006 9:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednom recju GENIJALAN FILM. Kada ga odgledate , sedecete jos toliko u stolici dok se ne povratite. Jaka prica, izvanredna gluma plene ovim filmom. Da mu kraj nije ovakakv, kakav jeste nebi bilo nista od njega. Ovako je Clint znao koje sve elemente film treba da ima da bi to bilo ono pravo. *DVA PALCA GORE*
 
Erdal82
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 667
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 11, 2006 4:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bavi se pored glavne teme, i dosta osjetljivom temom - eutanazijom, mislim da je to ucinilo ovaj film jos boljim !! Fenomenalan casting, nema sta....

_________________
Nikad ne reci nikad vise!
 
tanja-s
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 14 Jan 2006
Poruke: 123

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 15, 2006 5:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

divan film kao i svi filmovi koje potpisuje on kao reziser i Misticna reka iz 2004 mu je bila super
 
loco3000
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Nov 2005
Poruke: 133

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 18, 2006 1:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E da, odlican film, Istvud se pokazao i kao odlican reditelj/producent, sta li je vec bio. Zasluzen oskar.
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 06, 2006 2:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ni mene film nije ostavio ravnodusnom. Sasvim zasluzeni Oskari.
Secam se da se skupilo neko drustvo kod mene, i da smo na kraj svi krisom smrkali.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
Alekssandra
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 31 Jul 2006
Poruke: 314
Mesto: Havaji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 07, 2006 12:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film je super i odusevila sam se ,moja bliska drugarica je imala slicnu situaciju i zbog toga sam plakala zato sto me je ceo film potsetio na nju!

_________________
Umeo si da budes vest da srusis sve mi kule srece gradjene i ostavis me slomljenu da ljubim stope tvoje i da lako kao pero letim,
imedju sna i jave,vecno ziveci u strepnji,da
bih sve to ponovo mogla doziveti....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> "Milion Dollar Baby" Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon