www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kotor
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~
::  
Autor Poruka
NikolaKO
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 26 Mar 2005
Poruke: 332
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 01, 2006 10:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kotorski karneval


_________________
The Doctor...
 
pwawushica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Okt 2005
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 9:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam stan tamo, meni nije nista posebno.. hehehehehe mali mi je mnogo...
 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 9:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kotor je lepo mesto. Mnogo mi se svidja ona tvrdjava gore u planinama. Nisam se nikad peo, ali hocu jednom sigurno. Ali Kotor ce mi uvek ostati upamcen po smradu kanalizacije. To je bilo pre par godina. Sve je smrdelo na kanalizaciju, pa i stari grad koji bi trebalo da predstavlja turisticku atrakciju.

_________________
Општа ситуација је добра. Непријатељ се повлачи на свим линијама.
 
NikolaKO
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 26 Mar 2005
Poruke: 332
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kanalizacija je jedan od najvecih problema Kotora grada.Rusenjem i ponovnim gradjenjem hotela "Fjord" i "Urc Slavija",investitor se obavezao da ce uloziti znacajna sredstva u razne probleme koje muce grad medju kojima je i problem kanalizacije i otpadnih voda!

_________________
The Doctor...
 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 14, 2006 2:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to bi bilo dobro da se sto pre resi. Kotor je lepo mesto, ali ce ga to ugusiti.

_________________
Општа ситуација је добра. Непријатељ се повлачи на свим линијама.
 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 19, 2006 10:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svake godine kad sam na moru obavezno odem jedan dan u kotor obozavam takve gradove
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 21, 2006 9:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se iskreno Kotor svidja, ali samo za vreme Bokeljske noci jer je prepun dogadjanja, guzve i ljudi..inace je sasvim prosecno mesto u kojem zaista vise nemam nameru letovati, uz svo duzno postovanje Kotoranima Wink

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
NikolaKO
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 26 Mar 2005
Poruke: 332
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 21, 2006 2:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pinkie je napisao/la sledeće:
Meni se iskreno Kotor svidja, ali samo za vreme Bokeljske noci jer je prepun dogadjanja, guzve i ljudi..inace je sasvim prosecno mesto u kojem zaista vise nemam nameru letovati, uz svo duzno postovanje Kotoranima Wink


Zasto,ako nije tajna Wink?

_________________
The Doctor...
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 10, 2006 12:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NikolaKO je napisao/la sledeće:
pinkie je napisao/la sledeće:
Meni se iskreno Kotor svidja, ali samo za vreme Bokeljske noci jer je prepun dogadjanja, guzve i ljudi..inace je sasvim prosecno mesto u kojem zaista vise nemam nameru letovati, uz svo duzno postovanje Kotoranima Wink


Zasto,ako nije tajna Wink?

ma naravno da nije tajna Wink Prvo sto voda nije nikako za kupanje...Mislim to je luka. Ja to nisam znala, tj nisam na to obratila paznju kad sam otisla na letovanje. Voda je jako hladna i nimalo cista, plaza je losa, eto jedinosto grad kao grad nije los i sto su domacini bili zaista jako ljubazni.Ali jednostavno ni voda za pice nije kako treba, sve u svemu ostale su mi samo lose uspomene sa tog letovanja, osim kazem te Bokeljske noci koja je predivna.Stari deo grada mi se jako svidja, ali ne dovoljno da bih platila debele pare i ostala tamo 10tak dana. Opet kazem, ne zelim da se iko nadje uvredjen, ali za turisticku posetu je dobro mesto, ali ne za letovanje. U svakom slucaju cula sam da je bkokotorski zaliv mnogo lepse mesto za letovanje..ne mogu da se setim mesta u koje idu moje komsije Rolling Eyes

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
vikky
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Jul 2005
Poruke: 106
Mesto: Kotor - Podgorica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 12, 2006 2:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zivim u Ko od rodjenja.Ok grad,problemi s vodom i strujom (tu i tamo) dobro o njima necemo Laughing U sustini je OK grad, nego kad si stalno tamo umije i da dosadi jer u pojedinim periodima grad kao da umre.
Obozavam ga preko ljeta kad se uvijek nesto desava,milina Smile
Bokeshko vece je zakon. U zadnje dvije godine ono se vise pretvorilo u Podgoricko vece(ovo na racun toga koliko podgoricana dodje te veceri Smile )

pinkie nisi se dovoljno udaljila od starog grada inace ima plaza za kupanje gdje je voda dovoljno topla Smile

_________________
... nisam dio bezlicne mase, svoja sam i drugacija ...

... kad budes stojao gdje ja sad stojim,shvatices da se bojim visine jer se nemam za koga prihvatiti ....

 
NikolaKO
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 26 Mar 2005
Poruke: 332
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 16, 2006 8:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pogled na Kotor sa puta za Njeguse...

_________________
The Doctor...
 
Nexus_PFC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 14 Mar 2006
Poruke: 12
Mesto: Hong Kong

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 08, 2006 9:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kotor je najlepsi grad u Crnoj Gori. Idem tamo svake godine zimi barem na par dana i obozavam taj grad, a posebno stari grad.

_________________
LKF, forever and always!!!!!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Svet i putovanja ~ -> ~ Znam za jedan grad ~ -> Kotor Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  sledeća
Strana 7 od 9

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon