www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prekinuti neciju vezu???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
pikaboo
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 504

guinea.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 23, 2007 3:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

please je napisao/la sledeće:
vidi ih kako su zlobni !!!
neka se vama to desi pa cete videti kako je lepo Razz
ne valja dirati u tudje veze


s jedne strane jeste tako, tj. nekada sam i ja to mislila...ko garantuje da ako ne radis drugome, nece se ni tebi desiti Question nisam radila, pa mi se desilo i ne krivim nju vec njega - ona je pokusala, on pristao i to je to...

ne kazem da se po svaku cenu treba mesati u neciju vezu, ali ako on nju vara, to je vec odavno propalo, ili ako ti da povod da joj pridjes samo napred i ne razmisljaj da li je u redu to sto radis, ne pridjes li ti, prici ce drugi...ne moze se neko umesati u neciju vezu tek tako bez razloga i ne treba kriviti "trecu" osobu, vec osobu iz para koja je s njom, jer da ona nije htela i dalje bi bilo samo njih dvoje... Wink


 
Darko_90
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 33

Datum registracije: 06 Mar 2007
Poruke: 4149
Mesto: Za kompom

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 25, 2007 10:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bih se mjesao u niciju vezu,to nije moja stvar,ako je nesto strasno dao bih neki savjet pa kako hoce

_________________
 
mimy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 313

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 29, 2007 2:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
Crno i zlatno je napisao/la sledeće:
ne radi drugome ono što ne želiš da se dogodi tebi
upravo tako...lepo receno


ili "oteto-prokleto!" Rolling Eyes Laughing

_________________
B & M
 
nenad335
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 29 Apr 2007
Poruke: 21
Mesto: BeliGrad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 30, 2007 12:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo bas sam danas na netu nasao neke slike na ovu temu...kad neko nema granica onda ih stvarno nema...a komentar je-moze biti lepa kolko god oce, al ku*va uvek ostaje ku*va!! grozna stvar je rasturati neciju vezu ili brak,i nemojte to da radite ljudi... Ako neko ne prepoznaje aktere na slikama-to su Angelina i Bekam-sad mozda tu nema nicega sem 'prijateljstva' al ipak ne rasturajte ljudi tudje veze!Smile


Poslednja prepravka: nenad335 datum Pet Maj 04, 2007 11:43 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
Zbucka
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Mar 2007
Poruke: 473
Mesto: Rajvosa

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 01, 2007 11:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mimy je napisao/la sledeće:
rizmal je napisao/la sledeće:
Crno i zlatno je napisao/la sledeće:
ne radi drugome ono što ne želiš da se dogodi tebi
upravo tako...lepo receno


ili "oteto-prokleto!" Rolling Eyes Laughing


Upravo krenuh ovo da napisem... Very Happy

jer ne mozes graditi srecu na temeljima tudje nesrece!!!

_________________
Svako od nas neku svoju priču ima,
Što u tami tišti, a puteve bira,
Samo kad je hladno,kad umori zima
Slutimo je tuzni na krilu leptira...
 
lazaruzic
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 2149
Mesto: Zaječar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 03, 2007 1:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da ja se uvek mesam mnogima sam skinuo devojku i mnogi su meni ja se zbog toga ne nerviram.uvek mogu da nadjem drugu devojku!

_________________


The world is mine
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 04, 2007 6:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lazaruzic je napisao/la sledeće:
da ja se uvek mesam mnogima sam skinuo devojku i mnogi su meni ja se zbog toga ne nerviram.uvek mogu da nadjem drugu devojku!


A sta je sa nama koji malo teze nalazimo devojke? Rolling Eyes
Nisi na to mislio? Rolling Eyes

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Mala_crvena
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 347

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 04, 2007 6:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se tice toga ako se stvarno vole ne bih niciju vezu prekidala,jer ne bi voljela ni da moju prekine netko ako stvarno nekog volim...No ako ju on ne voli to je druga stvar...

_________________
Prodi samnom kroz CRVENO
bit ce moje sto je njeno
vezi oci i ne koci
prodi samnom kroz CRVENO...
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 04, 2007 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta trazi Bekam sa Andzelinom?

_________________
 
nenad335
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 29 Apr 2007
Poruke: 21
Mesto: BeliGrad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 04, 2007 11:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gertruda je napisao/la sledeće:
Sta trazi Bekam sa Andzelinom?



Rastura tudji a i svoj brak(to je najgora opcija)...Ne znam razocarali su me kad sam video ove slike na jednom forumu. Ljudi sve vise propagiraju stvari kojima gaze po moralu a t je bas zalosno
 
turki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 17 Feb 2007
Poruke: 75

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 21, 2007 6:32 pm    Naslov poruke: veza Na vrh strane Na dno strane

Sto da ne ? ako si ti sposoban da unistis tako dugu vezu onda bi ta veza i onako pukla kada tada.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Prekinuti neciju vezu??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon