www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ispaljujete devojke bez razloga?
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
majk.g4
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 30 Sep 2006
Poruke: 156
Mesto: negde daleko al opet blizu

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 11:08 pm    Naslov poruke: ss Na vrh strane Na dno strane

mislim da to nije fer i fino
kako se osecas naprimer ti kad je ispalis,kao je njoj tako je sigurno i tebi-meni kad te neko ispali



_________________
kud koji mili moji
 
vladimir86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 28 Nov 2006
Poruke: 1097
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 9:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek se trudim da "nadjem" neki razlog!

_________________
Ako Upali Dobro Ide
 
sloba18
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 08 Okt 2006
Poruke: 157
Mesto: Faraway

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 9:44 pm    Naslov poruke: Re: Ispaljujete devojke bez razloga? Na vrh strane Na dno strane

filicka je napisao/la sledeće:
E da vas cujemo...odgovor na pitanje koji me je uvek zanimao?
Zasto pojedini momci,i da li ste nekada vi...ispalili devojku bez razloga9ili ste joj samo tako rekli,a razloga je bilo)i da li uopste moze to tako,ispaliti devojku bez razloga i sta vam znaci kada to uradite?



Ja sam milion puta... Jednostavno ne zelim da se vidim sa njom i kazem da ne mogu da moram da idem negde.. Rolling Eyes

_________________
 
grgam
LooDjak
LooDjak





Datum registracije: 26 Avg 2006
Poruke: 1591
Mesto: tu u blizini

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 9:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bi je nikad bez razloga ispalio ako ne bi islo ja bi joj rekao pravi razlog zasto je tako
 
NikolaKO
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 26 Mar 2005
Poruke: 332
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 3:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ako je djevojka strasno dosadna i ako me smara moram je ispaliti,mislim da je to vise nego dovoljan razlog

_________________
The Doctor...
 
$elvis$
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 123

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 7:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da mu se kod tebe sve sviđa,ne bi te napucao mislim da je nasao bolju ili onu koja mu vise pase...
 
anex80
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 10 Avg 2006
Poruke: 112

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja licno nisam ali moj jaran...hej sta im on radi...

Mislim da je to bezveze


ANEX

_________________
_______________________________________
djes ba, sta ima ba, djes ba hairlija
 
dime89
***Srpski zavodnik***
***Srpski zavodnik***



Godine: 34

Datum registracije: 07 Dec 2006
Poruke: 2069
Mesto: *$*u paukovoj mrezi *$*

puertorico.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 3:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne to nikada uvek trazim neki razlog

_________________
Dok stara zvona zvone
nama dobro je i dizem casu gore
za sve ove godine!!!!
Od sumraka do zore,
znas ko cepa vufere!!!!!
D I M E
#26
 
cicmilos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 12 Dec 2007
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 18, 2007 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam obicaj da ispalim cure ali po nekad se tako namesti da jednostavno moram...
 
she_she
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 17 Sep 2008
Poruke: 9
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 17, 2008 11:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda to neki muskarci rade cisto iz ljubomore ili iz " osvete".
Moguce je ne mora da znaci da su ranije sami dobijali korpu pa sad su navukli rogove i zele da se svete sve jednom od reda ne gledajuci na to da mozda mu se ta i devojka dopada, ali ipak u njemu kljuca stari plamen ljubomore tj hmm tako dobra riba e sad da vidi kako ce se osecati da nju neko ispali.

Ili mozda je nesta trece u pitanju?
Ne mogu da dam tacan odgovor na ovo pitanje ali definitivno je istina da ima i medju devojkama takvih koje ispaljuju jednog po jednog, onako ladnjaka.

A sad sta stoji iza toga , to je vec duza prica. Neke ili neki su jednostavno arogantni i u tripu "ipak sam ja 10 nebo a ti nisi dostigao/la ni treci stepen, " ili mozda neke rane iz proslosti, a ko zna mozda ima i nesto drugo.

U svakom slucaju bedno . Brate iskrena sam sorry ako mi se ne svidjas mogu i lepo ti reci sve okej da bude normalno ljudi smo , ako mi se svidjas isto a to ispaljivanje itd pa jbte hocete li malo odrasti.

Ponekad se stvarno pitam hmm tj da godine danas nekima nsita ne znace... Nekada se smatralo oke malo stariji/ja zrelija ali kod nekih ne bash
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 12, 2008 2:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Haha. Ispaljujete, ispaaljujete...Razz

Owako je bilo u mom sluchaju.
Sedim u kafiću, za drugim stolom stoji jedan dechko, bulji u mene celo weche, i bulji, i bulji i ne prestaje. Mr. Green
I ajd sad ja kao ustajem i idem do wc-ja, i namerno mu stanem na nogu (da widim reakciju), nisam htela direktno da ga startujem Twisted Evil Neutral Rolling Eyes
i ja njemu stanem na nogu, i kazhem 'izwini' a on ce meni onako saw wazhan 'sledeci put pazi gde stajesh'...
ja samo iskulirala i proshla dalje...Razz
Da ne bude greshke, nisam ga jako uchepila, tek tolko da primeti... Wink

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Ispaljujete devojke bez razloga? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon