www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nova generacija racunara...
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 15, 2005 4:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

longhorn je došao kod nas....hehehe kakvve mi puteve droge imamo.....
inače kažu da je lepši nego xp ali vam treba malo mnogo više rama za uživanje rada pod njime...
inače onošto je zanimljivo za novu generqaciju kompova je ta što će biti izuzetno tihi ...i manje će struje trošiti....barem kako navode neki....



_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
gewilon
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 11 Feb 2005
Poruke: 163

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 15, 2005 10:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pravo da vam kazem sto se tice tih celisjkih racunara ... ne vjerujem da ce se skoro pojaviti tako nesto uopste na trzistu. Prica sa CNN-a je ok.
Inace, mislim da ce SATA diskovi u kombinaciji sa PCI- EXPRESS plocama, integrisanim Dolby-evim 7.1 chipom i 64-bitnom arhitekturom (programi, OS, procesori,software uopste) biti sasvim dovoljno od tehnike za koriscenje i razvoj u narednih 6-7 godina.

a sto se tice inofrmaticke informisanosti kod nas mislim da nam je nivo slozenosti Pentiuma III premnogo a ne nesto drugo.

_________________
" u mojim venama

davni sever samuje

i ja ponekad ne znam sta mu je,

sto luduje,

od srece tugu tka

moja prosta dusa slovenska "
 
Rile_Master
*Master*
*Master*



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2005
Poruke: 5200
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 17, 2005 10:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od svega ovog ja sam samo cuo za nove 64-bitne procesore.
O tim procesorima, cija ce arhitektura biti bazirana na boljnim ili ljudskim celijama, za sada ne znam nista.To mi cak deluje pomalo nemoguce ali ko zna, tehnologija napreduje.

_________________
Master
 
venom
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 24 Avg 2005
Poruke: 975
Mesto: City of Heroes!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 18, 2005 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

što se tiče ljuskih ćelija od toga je se odustalo
naime u pitanju je bila ljudks adnk koja je imala veoma veću brzinu od sadašnjeg jezgra....
e sada zašto su odustali od toga.-....kko zna...
možda može da mutira a???

_________________
When I walk I walk ALONE!
When I fight I fight ALONE!
 
qualityserbia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Dec 2005
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 29, 2005 3:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Novi procesori ce biti pravljeni od nekog novog materijala koji ce moci da se koristi u jos sitnijem procesu proizvodnje (do sada su bili silicijumski procesori ali oni nemogu se koristiti u manjem procesu od 60 nm -nanometar-)! Sada ovi procesori izuzetno lepo rade a najbolje je nabaviti neki dvoglavi athlon 64 i onda mozes da uzivas u zivotu! Inace procesori buducnosti svakako mogu biti i CELL procesori koji su poceli da se koriste za konzole!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> Nova generacija racunara... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon