www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

SE K750i vs NOKIA 6680/6681
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~
::  
Autor Poruka
M@RCHELLO
MUSIC WIZZARD
MUSIC WIZZARD



Godine: 37

Datum registracije: 30 Dec 2005
Poruke: 3300
Mesto: Odzaci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 07, 2006 11:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nokia je bolja jer 1.poseduje operativni sistem
2. ima video telefoniju
3.ima podrsku za pregrst programa koji u mnogim slucajevima olaksavaju upotrebu telefona



_________________


Love don't let me go
 
toncek_zadar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 21 Jun 2006
Poruke: 25

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 28, 2006 10:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

k750i je zakonn osobno ga imam i reka sam da ga ne dam za nista jedino cu kupiti novi k790 ili k800 mislim da su im telefoni zakon, a nokiju osobno ne volim i nikad je nisam imao jel su im svi telefoni na isti foru.

_________________
TONI
 
Lane25
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 05 Jul 2006
Poruke: 145

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 17, 2006 3:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja imam 750i i odusevljen sam
 
297
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 21

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na k750i je sr**je onaj dzojstik, bolja je nokia
 
Sonezi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 07 Dec 2006
Poruke: 68

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 2:06 am    Naslov poruke: SONE Na vrh strane Na dno strane

Ma kakva Nokia,Sony je Sony!
 
*PEJKO*
*zvani zajebani*
*zvani zajebani*



Godine: 33

Datum registracije: 06 Feb 2007
Poruke: 1251
Mesto: Ljubljana<~>Čečava

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 21, 2007 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najbolji je k750i
 
markozutic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 57
Mesto: Pancevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 13, 2007 2:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E slusaj, SE k750 ima moja sestra, telefon je sa fabrickim softverom , spor je , trokira, buguje... kad otvara slike treba mu 100 godina,,, slike kamerom u zatvorenom su lose, a video snimci najlosiji moguci , joystick ce ti se pokvariti , ...NOKIA je NOKIA, to je prica za sebe, super kamera, odlican zoom... a da ne govorim o Symbianu i njegovim prednostima, ali preporucio bih ti da Uzmes Nokiu N70 (ja je imam i zadovoljan sam) jer je malo skuplja od 6680/6681,,, a jedino sto je nokia veca od SE pa ako ti treba mali telefon , onda uzmi k750 ali ne bih ti to preporucio.... !PozzZ... nadam se da ces se odluciti za pravu stvar !
I jos nesto, dobro razmisli za sta ti treba telefon. pa oda vidi koji telefon ima da ponudi ono sto tebi treba i onda se odluci, nemoj da uzimas telefon po misljenju drugih ljudi jer ces se garantovano zajeb*t.... vudi sta ti treba i to kupi !! pozz

_________________
Samo oni sa otvorenim umom primaju mudrost, samo oni sa otvorenim srce primaju ljubav, i samo oni sa dobrim dupetom primaju poruke od mene. Smile)))
 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 13, 2007 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
telefon je sa fabrickim softverom , spor je , trokira, buguje... kad otvara slike treba mu 100 godina,,, slike kamerom u zatvorenom su lose, a video snimci najlosiji moguci , joystick ce ti se pokvariti

upravo tako
 
P_r_e_d_a_t_o_r
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 31

Datum registracije: 05 Mar 2007
Poruke: 637
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 13, 2007 7:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmmmm,Imam k750i, i prezadovoljan sam ali kao sto neko rece
Nokia je Nokia
Ipak bi uzeo Nokiu! Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Mobilna telefonija ~ -> SE K750i vs NOKIA 6680/6681 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon