www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li vi momci koristite kozmetiku ?
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
pachule
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 433

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 12, 2006 12:24 am    Naslov poruke: Da li vi momci koristite kozmetiku ? Na vrh strane Na dno strane

Skoro ista tema je postavljena na Lepoti, ali posto vi muski tamo retko zalazite, pa samo devojke odgovaraju, ja sam resila da vam pitanje postavim i ovde. Pa, koristite li kozmetiku?

 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 12, 2006 5:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A da koristim - gel za tusiranje Smile salim se, ma de koristim.... Tj. sta da koristim? Kremu za lice? Masku od krastavaca? Smile Jok... priroda me napravila prirodan sam ostao.
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 1:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, kremu za ruke.

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
tihisonta
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 24 Maj 2006
Poruke: 12
Mesto: Karlsruhe/Apatin

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 9:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gel za kosu Very Happy Very Happy
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 13, 2006 10:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koristim kremu protiv suve koze...

_________________
E da mi je, da mi je
 
pachule
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 433

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 15, 2006 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Auuuuu, skoro sve momci koji ne zive na Balkanu. Govori li vam ovo nesto? Rolling Eyes
 
gilence
Princ bez konja - stara garda
Princ bez konja - stara garda



Godine: 46

Datum registracije: 01 Jun 2005
Poruke: 1001
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 15, 2006 9:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, i dnevnu kremu za lice i nocnu kremu za lice. Kremu za podocnjake, zapravo za dark circles. I piling za lice, svako jutro, to je taj nezniji piling, a jednom u dve nedelje i piling masku.
Redovno, jednom nedeljno idem na manikir, jednom mesecno na pedikir.

Takodje koristim relax kermu za stopala, svako vece. I svako jutro kremu za ruke.

Nisam gay i smatram da je to sasvim normalno, voditi racuna o sebi i na taj nacin, koliko god se neko protivio i tumacio to kao lose ili nebalkanski...
 
red_devil
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 330

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 15, 2006 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koristim nekakve stvarcice za frizuru... gel i sl.
i koristim sredstvo sa ciscenje lica svako vece... to je otprilike to...

_________________
<--- Znaš Me, Znam Te --->
 
Bajadk
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 08 Mar 2004
Poruke: 1077
Mesto: Podgorica - Danmark

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 16, 2006 12:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja zivota mi moram. neznam jeli to zbog vode ili nesto drugo, ali ako ne koristim kremu eto me ko da sam bio da se susim u supu. Koza suva uzas a sto je najgore svrbi li svrbi.
A najgore mi je u jesen i zimu.

_________________
E da mi je, da mi je
 
stankowsky
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 460
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 16, 2006 8:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gilence je napisao/la sledeće:
Da, i dnevnu kremu za lice i nocnu kremu za lice. Kremu za podocnjake, zapravo za dark circles. I piling za lice, svako jutro, to je taj nezniji piling, a jednom u dve nedelje i piling masku.
Redovno, jednom nedeljno idem na manikir, jednom mesecno na pedikir.

Takodje koristim relax kermu za stopala, svako vece. I svako jutro kremu za ruke.

Nisam gay i smatram da je to sasvim normalno, voditi racuna o sebi i na taj nacin, koliko god se neko protivio i tumacio to kao lose ili nebalkanski...



bravo. divim ti se sto otvoreno govoris o tome.

ja koristim kremu za zatezanje koze (nivein q10 body), preparat za negu koze oko ociju je jako skup pa ga ne koristim toliko redovno koliko bi trebalo. koristim gel za stopala, kremu za ruke i lice, losion za ciscenje lica. ostale preparate po potrebi.

antiperspiriant gel, gel za tusiranje, sapun, sampon... se podrazumevaju.

_________________
happy now?
 
acalibero
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 29 Apr 2006
Poruke: 17
Mesto: krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 10:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve po redu cak i vise od moje sestre
 
magla 68
~Sremački bećarac~
~Sremački bećarac~





Datum registracije: 26 Nov 2005
Poruke: 4150
Mesto: Sremački BIRCUZ

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 17, 2006 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedino kad negde izlaze definitivno . Laughing 8)
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Da li vi momci koristite kozmetiku ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon