www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ko je ubio Dragana Maksimovića?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
live123
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Dec 2012
Poruke: 5

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 22, 2016 7:53 am    Naslov poruke: Ko je ubio Dragana Maksimovića? Na vrh strane Na dno strane

Pozdrav svima, nadam se da je tu još neko od onih iz stare garde, ko je gledao recio film “Petrijin venac”, pošto hoću da pitam nešto u vezi jednog glumca. Doduše, ja ga se sećam samo iz tog filma, ali pamtim priče moje mame o njegovim ulogama u pozorištu.

Radi se o Draganu Maksimoviću. Ja sam bio klinac kad je ovaj čovek ubijen, ali sam posle dosta toga čitao o njemu. I na ovom linku http://sinemanija.com/glumac-dragan-maksimovic-biografija/ sam pročitao sve to isto, to jest da nije hteo da goni napadače od čijih batina je posle umro. Vidim i ovde da piše da se navodno ne zna ko ga je stvarno ubio, ali me ipak zanima je li to stvarno tačno? Jer ne mogu da verujem da ni posle toliko godina niko ništa ne zna.

Sve dobronamenre komentare rado ću proćitati, a oni negativci koji će pokušati da kažu nešto loše o ovom odličnom glumcu i još boljem čoveku bolje neka zaobiđu ovaj post. Hvala.


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Ko je ubio Dragana Maksimovića? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon