www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jelena Tomasevic
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
katarinaa85p
Banovan!

~hot angel~
<b>~hot angel~</b>



Godine: 39

Datum registracije: 06 Dec 2007
Poruke: 9273
Mesto: K*R*A*G*U*J*E*V*A*C

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 15, 2008 10:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa....da lepo peva.....peva....mada.....pesma mi je smor.......mislim da je konacno trebalo nesto malo zivlje......dokle vise sa ovim......?Jeste mi sugradjanka.....mada Marija je Marija.......

 
cerisilo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Mar 2008
Poruke: 59

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 16, 2008 12:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Devojka otkida
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 24, 2008 10:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moran reć da je super ženska, i da super piva. A pisma "Oro"... šta da kažen- opet će pobijedit Mr. Green

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 16, 2009 8:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima predobar glas i jak. Naj pesme su mi ' Med i žaoka ' , ' Košava ' i 'Okeani '. Wink
 
kikbokser
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 20 Sep 2005
Poruke: 555
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 03, 2009 4:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lepo izgleda,lepo peva i ima specifican glas koji zna da prodrma masu!njena duetska pesma sa sirusho i boaz-om je vrh vrhova! Smile

_________________
Kad pijem ja se napijem,kada ljubim ja se zaljubim!I SVE sto s mukom zaradim,na SLADAK zivot potrosim! Smile Smile Smile Smile
 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 04, 2009 6:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kikbokser je napisao/la sledeće:
lepo izgleda,lepo peva i ima specifican glas koji zna da prodrma masu!njena duetska pesma sa sirusho i boaz-om je vrh vrhova! Smile


Meni ta pisma nije opće nešto Confused .
Dapače, kad san je čula zabolile su me uši od deranja aaaaaaaaaaaaaaaaaaa, eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee i ostalih zvukova hahahha.

Ne slušan je toliko al "Košava" je jednostavno pjesma .. ono bomba teška Mr. Green
 
Betty_Barclay
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 29 Nov 2008
Poruke: 335
Mesto: Dijaspora

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 06, 2009 12:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima fin glas.. pjesma Kosava je super Very Happy

_________________
Zaljubljena sam ja u svog malog secera,
zaljubljena sam ja, sad bi samo plesala
 
GoCa=)
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 22 Nov 2009
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 22, 2009 4:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

opusteno:)
 
smuckolic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 12 Jun 2008
Poruke: 5

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 25, 2009 12:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vjerujem da Jelena Tomasevic je sjajan vokalista. Nedavno sam imala priliku da je cujem kako pjeva uzivo i naravno, bila je strasna.
Pjesme su joj vrlo pazljivo izabrane, i one koje je ona napisala imaju mnogo stila.
Njen stil, ono sto je stvarno njeno i sto ona zeli, po meni su balade koje danas na trzistu nisu "toliko"masovno cijenjene sto jako Jeleni otezava posao.Ona svoje genijalne glasovne mogucnosti ponekad mora da dovede do maksimuma da bi se neko u publici (ne uvijek, zavisi i od publike), digao na noge. Evo sama sam bila svjedokom.
Danas se na estradi trazi vise beet-a i mnogo manje genijalnih varijacija kao onih koje izvodi, meni draga Jelena.
Primjetila sam i da svoje pjesme uopste nije sve otpjevala sto su joj zamjerili na glas neki clanovi publike, vec je pjevala tudje pjesme, strane i na kraju narodne izvorne pjesme.
Iako bi ona vjerovatno zeljela da pjeva samo svoje pjesme, njima publika bi ostala u stolicama cio koncert i "iskulirala", zato razumijem njenu potrebu da pjeva sve ovo drugo.
Njene pjesme su kvalitet, koji znaju da cijene znalacke usi ali ne i svi.
Voljela bih da sam uzivo cula vise njenih pjesama a ne tudjih, jer ipak je to bio njen koncert. Takodje je tako mislio jedan novinski kriticar visokog ranga sa radnim stazem dugim skoro 20 godina.
Mislim da bi mnogo bolji koncert bio da je pjevala sve svoje pjesme, pa makar i dva puta svaku, a ne koristila se tudjima.
To bi jedina moja zamjerka bila, jer znam svaku njenu pjesmu. Trebala bi da poradi na konceptu odrzavanja koncerta u tom smislu s obzirom da je mlad koncertni-izvodjac.
Za kraj-ova kritika moja mala ne bi trebala da se shvati preostro jer vazim za jako tesku osobu kada su u pitanju muzicke kritike.najveca sam kritika muzicka sebi pa nakon toga svima drugima.
na kraju, sve se svodi na to da je Jelena odlican vokal i uz malo pomoci i oraganizacije popece se tamo gdje se malo ko popeo, a vec je na putu.
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 29, 2012 11:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima anđeoski,neverovatan glas.Jako je cenim kao pevačicu i srećna sam što nas je predstavljala na Evroviziji - sa pesmom Oro.Poseduje unutrašnju lepotu,jedna od najboljih i najkvalitetnijih pevačica na prostorima ex YU!

_________________



Nađi me srcem.Voli me dušom.Čuvaj me razumom.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 23, 2013 9:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Не спорим да жена има добар глас, али моје ухо никако не може да се навикне на љене пјесме, и на мене дјелује иритирајуће, можда стога што волим моћне гласове, што за мене једна Тина предтавља врх врха, просто...не слушам је, јер ме ипак смара, нисам ја за баладе, и за отезања како год, за мене су јаки и моћни гласови и жене које својом појавом и гласом изазивају да крв закола венама.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
mircestt
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Okt 2007
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 23, 2014 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ona je super. Ima odlican glas, a izgleda bolje nego ikad. Mnoge bi danasnje ''pevacice'' trebale da se ugledaju na nju Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Jelena Tomasevic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon