www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Žene žele više seksa?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~ -> ~ Arhiva - Vesti ~
::  

Ko češće želi seks?
Moja devojka/žena
0%
 0%  [ 0 ]
Moja devojka/žena
0%
 0%  [ 0 ]
Ja želim češće nego što želi ona
75%
 75%  [ 3 ]
Ja želim češće nego što želi on
0%
 0%  [ 0 ]
Podjednako
25%
 25%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 4

Autor Poruka
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 19, 2013 8:43 pm    Naslov poruke: Žene žele više seksa? Na vrh strane Na dno strane

Ako mislite da muškarci žele seks više nego žene, varate se. Reč je o predrasudi koju su oborila naučna istraživanja. Kako je u vašem "krevetu"?

Tradicionalno verovanje da muškarci žele seks češće nego što to žele žene, više "ne pije vodu". Žene žele seks podjednako često koliko i muškarci, nekada i češće!

Istraživanje koje je obuhvatilo 1.000 parova iz Engleske, Nemačke, Španije, Japana i Brazila, koji su u vezi od jedne do 51 godine, pokazalo je da su najsrećniji oni muškarci koji se često ljube maze i sa svojim partnerkama, dok su najsrećnije one žene koje često imaju seksualne odnose, a ne trenutke nežnosti sa svojim partnerima.

Muškarci koji retko razmenjuju zagrljaje i poljupce sa partnerkama, bilo da su im žene, bilo devojke, su se izjasnili kao manje zadovoljni svojim životom, dok ženama na zadovoljstvo ne utiču znaci pažnje i mazuckanje, već kvalitet i učestalost seksualnih odnosa.

Interesantno je i to da stariji muškarci žele više nežnosti, dok starijim ženama nedostaje seks.

Takođe, utvrđeno je i da muškarci sada češće od žena odbijaju seks, a razlozi koje navode su stresan dan na poslu, umor, glavobolja, pun stomak, previše alkohola.

Po svemu sudeći, uloge parova u njihovom seksualnom životu su se izmenile. Kako stvari stoje u vašoj vezi/braku?

(MONDO)


 
harisbr
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Avg 2009
Poruke: 26

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 20, 2013 9:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fala bogu da nije zvono jednim na nama muškarcima. Cool
 
supervlada
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 06 Sep 2010
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 20, 2013 6:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kaze se " ne drzi vodu ", kao sinonim za nesto sto je pouzdano, ne propusta.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 20, 2013 9:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koliko sam za sve ove godine primjetila i moje i njegove želje su usklađene u potpunosti, nemam sa tim problem, niti sam se pitala dok ovu anketu ne vidjeh.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~ -> ~ Arhiva - Vesti ~ -> Žene žele više seksa? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon