www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Beba pronađena mrtva u kontejneru rođena živa
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~ -> ~ Arhiva - Vesti ~
::  
Autor Poruka
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2011 2:34 pm    Naslov poruke: Beba pronađena mrtva u kontejneru rođena živa Na vrh strane Na dno strane

Beba ženskog pola, nađena u kontejneru u Jagodini, ubijena je, utvrđeno je sudsko-medicinskim veštačenjem.

Novorođenče ženskog pola, koga su u kontejneru za smeće kod Železničke stanice u Jagodini, pronašli radnici gradske čistoće JKP Standard, "rođeno je živo, smrt je nasupila nasilno", saopštila je danas Policijska uprva u Jagodini.

"Sudsko-medicinskim veštačenjem, utvrđeno je da je dete rođeno živo, sposobno za vanmaterični život, a da je smrt nasupila nasilno", stoji u saopštenju.

Policija intenzivno radi na rasvetljavanju ovog krivičnog dela i identifikaciji majke i poziva građane da pomognu, ako imaju neku informaciju o tom događaju da jave najbližoj policijskoj stanici.

Beživotno telo bebe pronađeno je u kontejneru za odlaganje smeća 26. februara oko 20 časova.

Bilo je u kutiji, zamotano u najlon kesu. Radnici Dejan Azirović i Ševko Halilović, koji su pronašli bebu, o njenoj smrti su obavestili policiju.

(Tanjug)


 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2011 6:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Bilo je u kutiji, zamotano u najlon kesu



I koja je pametna na sve ovo? Zamotana u najlon kesu, bačena, ubijena i još nije dovoljno nego bačena poput smeća u kontejner..... takvu ženu javno kamenovati kao u stara paganska vremena pored kakvog zida i to je još okovati, majko moja, ja to ne mogu da svarim nikako, pa to je najteži i najveći žločin koji može neko da počini, koji majka može da počini. Opravdanja nema ali apsolutno nikakvog. Da ga je pred mojim vratima ostavila, ja bih mu dala dah svog života!
Samo bih voljela vidjeti koliko će se komentara pojaviti na jednu ovakvu vijest, pošto se na one o ubijenim životinjama češće javljaju. I zauzimaju više strana nego jedan ljudski život, pardon, bebin život. Ništa lično, ali zar ovo nije monstruoznije od ubistva jedne životinje koja napada čovjeka? Možda nisam ovo poslednje trebala da dodam, ali sam zaista toliko bijesna ovim postupkom ubice, da bih bila u stanju lično da joj naudim, toliko znam da se razbjesnim da nemam granica u bijesu uopšte.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2011 7:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Juce sam cula za ovu vest,i pomislila kako je strasno,jedno,malo nemocno bice,lisiti zivota..da li je to ucinila majka te bebe,ili njeni roditelji,neko treci ko joj je oduzeo bebu i odneo od nje,,nema nimalo osecaja..toliko ljudi zeli imati decu a ne moze,a neko ih ubija..pa ako nisu zeleli bebu,mogli su odneti u bolnicu najblizu ili porodiliste i tamo samo ostaviti,dati nekom od osoblja,ne mora objasnjavati,ako je sram,ili ne znam koji razlog,a ne ubiti je..mnogo ljudi bi to dete sigurno rado prihvatili,a pitam se kakva je dusa te osobe,i kakav je to covek il zena,koji moze tako stravicnu stvar uciniti..ni taj sto je to ucinio ne zasluzuje da zivi.. Evil or Very Mad
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2011 7:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvarno je nevjerovatno kako netko moze biti toliko okrutan! Uzasno sam tuzan zbog ove vijesti Sad

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2011 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Stvarno je nevjerovatno kako netko moze biti toliko okrutan! Uzasno sam tuzan zbog ove vijesti Sad


Može, može Generacijo, na žalost. Zamisli mene kao ženu, kada ti tako reaguješ! Još ne mogu da shvatim i samo želim da se ta spodoba, to stvorenje izobličeno od zla pronađe i dotuče. Ništa opravdanje, nikakav težak život, glad, bolest, ništa, ništa....

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~ -> ~ Arhiva - Vesti ~ -> Beba pronađena mrtva u kontejneru rođena živa Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon