www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ekipa "Diskaverija" opljačkana u Beogradu
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~ -> ~ Arhiva - Vesti ~
::  
Autor Poruka
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 27, 2010 6:28 pm    Naslov poruke: Ekipa "Diskaverija" opljačkana u Beogradu Na vrh strane Na dno strane

Ekipa emisije "Gradimo veće i bolje", koja je došla da snimi dokumentarac o izgradnji novog mosta preko Ade Ciganlije, pokradena u beogradskom hotelu. Lopovi odneli pasoš, dve jakne i skupocenu kameru.

Ekipa američkog "Diskaverija" , koja je početkom decembra boravila u Beogradu da bi snimila emisiju "Gradimo veće i bolje" o novom mostu preko Ade, pokradena je u hotelu u kojem je bila smeštena, otkriva "Press".

Kako list saznaje, članovi ekipe "Diskaveri" kanala bili su smešteni u jednom od hotela u Balkanskoj ulici, a dok su snimali na gradilištu, iz hotelske sobe su im nestali jedan pasoš, dve jakne i skupocena kamera.

Srećom, video-materijal za emisiju koji bi trebalo da afirmativno predstavi Beograd ranije su prepakovali, pa je izbegnut još veći skandal.

"Ekipa Diskaverija bila je smeštena na prvom spratu hotela u Balkanskoj ulici. S obzirom na to da je ulica pod velikim nagibom, prvi sprat je skoro kao prizemlje, što su provalnici iskoristili.

Međutim, nepažljivi su bili i korisnici sobe, koji su ostavili otvoren prozor jer je početak decembra bio izuzetno topao. Očigledno je neko iskoristio nepažnju, uskočio u sobu i odneo šta je našao.

Kada su se momci iz "Diskaverija" vratili u hotel, nisu zatekli ispreturanu sobu, ali su falili pasoš, vrlo vredna kamera i dve jakne", saznaje "Press" u beogradskoj policiji.

Amerikanci su se prvo obratili menadžmentu hotela, koji je odmah alarmirao policiju.

"Uzeti su otisci, kao i izjave oštećenih. Najvažnije je da video-materijal nije odnet jer se na njemu nalaze neponovljivi snimci, koji su zaista savršena afirmacija našeg grada.

Odmah je obaveštena i američka ambasada kako bi se izdala nova putna isprava. Domaćini su se izvinili gostima zbog neprijatnosti, a odmah je privedeno nekoliko sumnjivih provalnika koji "operišu" po tom kraju", kažu u beogradskoj policiji.

Kako beogradski dnevnik saznaje, pokradeni Amerikanci nisu hteli da od pljačke prave skandal jer su bili prezadovoljni gostoprimstvom u Beogradu, a istovremeno prezadovoljni i materijalom koji su napravili.

Domaćin emisije "Gradimo veće i bolje" rekao je novinarima da je imao vremena i da obiđe naš glavni grad.

"Vi izlazite svako veče do kasnih sati i Beograd je zapravo grad za zabavu! Ja sam iz Njujorka, mislio sam da znam šta su žurke, ali sam ovde shvatio da tek učim kako se luduje" ispričao je nasmejani Deni Forster, uprkos tome što je doživeo i da ga opljačkaju usred Beograda.

"Beograd je zaista divan, hrana je odlična, a Beograđani su sjajni domaćini! Ćevape bih mogao da jedem svaki dan", rekao je Forster za "Press".

(MONDO)


 
PoweRS
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 14 Sep 2006
Poruke: 31
Mesto: Sverige

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 27, 2010 6:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hahahah pa to samo ima na Balkanu hahahahaha Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 27, 2010 7:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A šta bi mi tu sad? Takvi smo kakvi smo. Dobri neki Ameri, nisu digli neku veću frku, samo je zaista i jadno i žalosno da se takve stvari dešavaju i da se moramo svijetu predstaviti uvijek u nekom lošem svjetlu.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
djbolek
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 13 Jan 2007
Poruke: 19
Mesto: bg

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 27, 2010 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ali cevapi su cevapi
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 40

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 27, 2010 9:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek su me fascinirale izjave tipa "od ranije poznati policiji", a sad vidim i da su odmah priveli par lica koji "'operišu' po tom kraju"... pa ako to rade i za to se zna, zasto vec nisu iza resetaka... ali takva nam je i sama drzava, cemu boljem da se nadamo... tuzno.

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
D@cha
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 89

Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 4657
Mesto: 13 krug pakla

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 28, 2010 12:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sada su lopovi lepo buceni u plavo Rolling Eyes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~ -> ~ Arhiva - Vesti ~ -> Ekipa "Diskaverija" opljačkana u Beogradu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon