www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

"Paranormalna aktivnost" i rekordna zarada
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~ -> ~ Arhiva - Vesti ~
::  
Autor Poruka
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 25, 2010 8:10 pm    Naslov poruke: "Paranormalna aktivnost" i rekordna zarada Na vrh strane Na dno strane

Film "Paranormalna aktivnost 2" koji u domaće bioskope stiže 2. decembra, za prvi vikend prikazivanja u američkim bioskopima zaradio četrdeset miliona dolara.

Zarada koju je film ostvario predstavlja najbolje otvaranje svih vremena jednog horor filma, koji za temu ima paranormalne pojave i natprirodna dešavanja.

Pre "Paranormalne aktivnosti" rekord su držali "Veštica iz Blera", potom "Kletva", a onda i "Cloverfield".
Zašto je ovaj film izazvao tako burne reakcije publike, saznaćete 2. decembra kada je zakazana premijera filma.

Do tada, pogledajte trejler.





(MONDO)


 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 25, 2010 9:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne ocekujem da ce nastavak biti puno manje imbecilan od svojeg imbecilnog originala...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 26, 2010 12:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ne shvatam ljude koji mogu to gledati...

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
Marjan84
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 03 Feb 2008
Poruke: 511
Mesto: Izmedju pakla i raja "KingCity"

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 26, 2010 2:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Film je cista komercijala, ko veruje u njihova sranja neka gleda ali ja sam prvi deo gledao nekih 15 minuta i onda sam SHIFT+DEL u kantu!!! Cisto smece od filma! New Evil

_________________
"The brightest lights in the darkest nighT"
.:.MARJAN.:.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~ -> ~ Arhiva - Vesti ~ -> "Paranormalna aktivnost" i rekordna zarada Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon