www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Lopovi obrali dve tone grožđa
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~ -> ~ Arhiva - Vesti ~
::  
Autor Poruka
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 29, 2010 3:21 pm    Naslov poruke: Lopovi obrali dve tone grožđa Na vrh strane Na dno strane

Nepoznate osobe obrale su oko dve tone grožđa sorte merlo iz vinograda u vlasništvu Dragana Vasića iz Smedereva koji ga je zasadio pre tri godine, a berbu planirao početkom oktobra.

"Sortu merlo, koje u Smederevu gotovo nema, posadio sam da reprezentuje Smederevo kao mesto u kome se proizvodi visokokvalitetno, ozbiljno crveno vino. Berači bezmalo nisu ostavili tragove. Kao da je grožđe obrao neko ko poznaje vinograd jer sorta kaberne sovinjon, koja još nije sazrela, nije dirana", rekao je Vasić agenciji Beta.

Prema njegovim rečima, "neznani berači bili su u berbi" između njegova dva obilaska vinarije "Janko" i još ne može da veruje da su odneli dve tone grožđa usred dana, pažljivo birajući samo zrelo grožđe.

"Razumeo bih da je neko obrao grožđe u prvom redu špalira, razumeo bih i da je obrao 100 kilograma da svom vinu da boju i aromu, ali još ne mogu da verujem da me je neko ojadio obravši oko dve tone", rekao je Vasić.

On je kazao da je zasadio merlo jer u smederevskom vinogorju ta sorta rađa još samo na nekoliko hektara vinograda vile Izvršnog veća.

Da bi sačuvao do zrenja preostalo grožđe merlo, Vasić je angažovao čuvare.

On je krađu prijavio policiji koja radi na rasvetljavanju tog slučaja.

(Beta)


 
don_alen
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 09 Maj 2008
Poruke: 31

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 29, 2010 3:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hahaha smijesno... Krali grozde..

_________________
... Da sam kralj pozvao bi slugu da iz srca iznese svu tugu...
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 29, 2010 4:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene ne cudi nista vise,jer se tolko krade,da je to strasno..a krade se bukvalno sve..od igle do lokomotive..pa krade se hrana iz frizidera dok odes do radnje,a kamoli ono sto je napolju..ne pamtim da je ikad bilo ovoliko kradje ikada u zivotu..pa me ne cudi sto je pokradeno grozdje..grozde mogu jesti ali i prodati,pravati od njega rakiju i vino..
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 29, 2010 10:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

laze...sam je to pobrao...gdje ce neko obrati dve tone grozdja...
ne moze se to obrati za sat vremena...

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 29, 2010 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Aman, ljudi, jučer nas je troje bilo na branju grožđa, pa jedva neko bure - dva napunismo! Meni zaista nikako nije jasna sva ova priča, bez zeze. Pa dvije tone, da niko živ ne primjeti ništa?! Ne znam ... ali ako saznate ko je i na koji način za tako kratko vrijeme obrao te dvije tone, vi javite, ostalo nam je još grožđa za pobrati, pa čisto da vidim taj brži način, eto. Confused

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 30, 2010 3:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To se radi organizovano..pa dodju lepo sa kamionom,kad ljudi najsladje spavaju,njih 10,moze da to zavrsi taj posao...to govorim iz licnog iskukstva,nama sve zivo u ulici pokradose..mom komsiji su dok je otiso da uzme penziju,izneli sve iz kuhinje>frizider,sporet,sto stolice,hranu..a bio je izaso na 20.min.a cude se za grozdje,sto stoji napolju..ovo je vreme jako lose,ljudi masovno ostaju bez posla,pa kradu i oni,koji su primorani da nahrane decu,jer nisu dobili plate po 2.god..sta mislite od cega zive..mnogi od njih..
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 30, 2010 8:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
odneli dve tone grožđa usred dana


Ama, lijepo piše usred bijela dana, o čemu mi to ovdje pričamo?!Dvije tone usred dana, i da niko nije primjetio, između dva obilaska, pobogu?! I kako kamionom da uđu u vinograd a da ga isto tako niko ne primjetil?!

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 30, 2010 10:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima dana kad me lopovi oduseve svojom genijalnoscu ali opet kradja je kradja...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~ -> ~ Arhiva - Vesti ~ -> Lopovi obrali dve tone grožđa Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon