www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Primoravali sestričinu na prostituciju
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~ -> ~ Arhiva - Vesti ~
::  
Autor Poruka
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 10, 2010 10:39 pm    Naslov poruke: Primoravali sestričinu na prostituciju Na vrh strane Na dno strane

Bračni par iz Zrenjanina, Žarko B. (49) i Zora B. (50), osumnjičeni su da su primorali sestričinu B.C. na prostituciju.

Istražni sudija zrenjaninskog suda Goran Zec potvrdio je Tanjugu da je bračnom paru određen pritvor zbog sumnje da su počinili krivično delo trgovine ljudima.

Žarko B. je osumnjuičen i za krivično delo silovanja, počineno nad tek punoletnom B.C, ćerkom rođene sestre njegove supruge Zore.

U rešenju za sprovođenje istrage je navedeno da je Žarko B. oduzeo nevinost tek punoletnoj devojci 2003, a da ju je u više navrata do 2005, primenom sile obljubio, uz pretnje da će dovesti druge ljude da je siluju.

Kada je devojka u tom odnosu sa tečom zatrudnela, supružnici su je odveli u jednu privatnu ordinaciju da abortira, u trećem mesecu trudnoće.

Posle toga, zrenjaninski bračni par je devojku primoravao na prostituciju, pronalazeći joj dnevno po dve-tri mušterije, sve do kraja 2009. godine.

Prema krivičnoj prijavi, istražni organi sumnjaju da je bilo tridesetak ljudi, koji su za seksualne usluge plaćali 20-30 evra na sat.

Osumnjičeni Žarko i Zora, pronalazili su klijente i stanove za prostituciju, a veći deo novca su zadržali za sebe.

(Tanjug)


 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 39

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 10, 2010 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovo je sve vec vidjeno, ali ono sto ja ne mogu da skontam i sto me jos uvek zacudjava (posle cele ove price) kako ta jedna tetka, sestra od majke deteta, moze da uradi tako nesto, a jos i da bude tu dok je njen muz siluje...Mislim stvarno ne znam... Neutral

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 10, 2010 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poremećeni kreteni, idioti, imbecili ... Exclamation Evil or Very Mad Ama, ljudi moji, dajte to javno izvedite gdje na trg i pustite i ljude i pse na njih, pa stvarno je prestrašno i za pročitati, a kamoli zamisliti da su bili u stanju da učine takvo zlodjelo nad jadnim djetetom.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~ -> ~ Arhiva - Vesti ~ -> Primoravali sestričinu na prostituciju Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon