www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Otvorena vrata
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~
::  
Autor Poruka
dambolina
• Nepopravljivi romantik •
<b>• Nepopravljivi romantik •</b>



Godine: 41

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 73140
Mesto: •● U tudjoj koži ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 20, 2007 11:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Serija je extra,prikazivali su je sto puta do sada i svaki put je gledam kao prvi...
Ekipa je super,ako nije najbolja,ona je medju najboljim u samom vrhu sigurno!!!



_________________
 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 01, 2007 4:00 pm    Naslov poruke: Re: Otvorena vrata Na vrh strane Na dno strane

Limun2 je napisao/la sledeće:
Ne znam, ja mislim da nije suviše pretenciozno ako kažem
Ovo je najbolja domaća serija SVIH vremena!
Šta vi mislite?

Podrzavam u potpunosti!!!! Very Happy Meni je najomiljenija!!!
Cakana:"Da sam znala,sta ce da mi rade, rekla bih BADZITE,DECO"
Angelina:"POGRESILA SI" New Spiral

Jos samo da izbace DVD!!! Laughing

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
ILLNINO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 22
Mesto: BOR

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 24, 2008 2:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zuco odkud ti ? Pa evo iz lifta ! Pa znam a zasto ? Pa sto da idem peske ! Zasto si dosao ? Dosao sam da te pitam da furamo ! ..............

_________________
This body holding me reminds me of my own mortality.
Embrace this moment. Remember.We are Eternal.
All this pain is an illusion.
 
redgirl85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 12 Sep 2007
Poruke: 1
Mesto: Paracin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 14, 2008 5:40 am    Naslov poruke: otvorena vrata odlomak Na vrh strane Na dno strane

Moja naj naj najomiljenija serija! da li neko ima linkove za bilo koju epizodu, ili jel zna gde mogu da nadjem! Please, jurim je vec dve godine i nigde ne mogu da nadjem!

otvorena vrata odlomak


_________________
QUOD ME NUTRIT ME DESTRUIT
 
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 06, 2008 1:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

serija je stvarno neshto potpuno drugacije od svega.....fenomenalna!!! Very Happy
Glumacka ekipa.....vrh!

_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 18, 2008 9:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Serija je fenomenalna.
Coca-Cola,Marlboro,Suzuki,diskoteka,gitara,bazuki,to je zivot,to nije reklama,nikom nije bolje nego nama Smile
Znaci jezivi su.
Vojkan je definitivno najmaestralnije odigrao,a i Bogdan Diklic i Lane Gutovic nisu losi.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 02, 2010 11:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sjajna, ali zaista sjajna serija. Pa zar je malo reći Vesna Trvalić, Bogdan Diklić, Lane Gutović, Zoran Cvijanović...serija koja vas nasmije do suza i uz koju prosto zaboravite gdje ste, kao da ste tamo sa svima njima, u toj ekscentričnoj ali skladnoj porodici, uprkos svemu.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~ -> Otvorena vrata Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon