www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

grad bez kina
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
markec2
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 54

Datum registracije: 17 Apr 2005
Poruke: 10

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 15, 2005 10:46 pm    Naslov poruke: grad bez kina Na vrh strane Na dno strane

blago nekima a što kažete na ovu vijest da živite u gradu na moru di postoje kina a nijedn više ne radi pa to je da čovik poludi kažu slaba posjećenost a ponudu filmova nismo ni imali Embarassed

 
Eladan
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 50

Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 1685
Mesto: different realities...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 16, 2005 12:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eh, ne bih da se sada iščuđavam ali nekada je i svako selo imalo bioskop. Prosto ne mogu u ovo da poverujem Sad

_________________
...To stand against the Shadow so long as iron is hard and stone abides. To defend the weak while one drop of blood remains. To avenge what cannot be defended...
 
radovang
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 22 Feb 2004
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 17, 2005 2:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je sramota. mislim, stvarno da u 21. vijeku nema bioskopa.
 
Dejan1973
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 11 Okt 2005
Poruke: 101
Mesto: Banjaluka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 01, 2006 4:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa zivilo se u ratu bez kina Smile
Imali smo samo LIVE ratne filmove Smile
 
Zloky
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 17 Jan 2006
Poruke: 687
Mesto: Buna

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 02, 2007 5:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mostar

_________________
Ništa mi ne može ovaj DaN pokvarit!!!!!!!!!!!!!
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 03, 2007 2:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ionako slabo idem u kina..ulaznice su skuplje od dvd-a , u kinu je hladno vecinom , galama a i produkcija filma je vecinom loseg kvaliteta

nedavno sam bila u kinu gledala domaci film i prvo ton je ionako sam od sebe bio katastrofa skroz se slabo culo jos u po frke tipu do mene zvoni mobitel i on se javlja na poziv toliko vicuci da nisam cula ni rijeci

kultura ponasanja u kinu se jako izmjenio tako da vise volim sjesti doma i pregledati film u miru i bas me briga da li postoje kina ili ne hehehe

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
drone
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 32

Datum registracije: 24 Avg 2006
Poruke: 406
Mesto: underwrold

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 05, 2007 11:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

grad bez kina-- pa to i nije neki grad ako bi se uopste mogao nazvati gradom 8)
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 17, 2009 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

drone je napisao/la sledeće:
grad bez kina-- pa to i nije neki grad ako bi se uopste mogao nazvati gradom 8)


Tacno Wink

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
mi2scg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 241
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 05, 2009 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ha, ha, ha, pa sta kazete onda za Novi Sad?!!
Nema bioskopa, nema filmova, a nema ni pirata - uzas!!!
Ha, ha, haaaa...
Ne salim se...

_________________
Marko MI2

________________________________
Stop the madness !!!
 
Sabados
Mafijaš
<b>Mafijaš</b>





Datum registracije: 25 Jun 2009
Poruke: 6142
Mesto: Sky

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 05, 2009 10:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je onda poseban slucaj Mr. Green Mr. Green Mr. Green

_________________
oʞɐdoɐu oʇsǝu ʞǝʌn ' sǝuǝɹʞo poƃ oʞɐʞ
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 02, 2010 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od dva bioskopa u nasem gradu, koja su nekada zaista bila posjecivana, naravno u doba kada nije postojala piraterija i druga tehnika danasnjice, niti jedno od ta dva godinama ne radi, sto je velika steta. Veliko platno i dobar bioskop je zaista nesto u cemu uzivaju pravi ljubitelji filma i osjecaj je neponovljiv i zaista ga treba dozivjeti. Vjerujem da postoji dosta mladih koji nikada nisu ni bili u prilici vidjeti dobar film u dobrom bioskopu i to je velika steta. Ostace uskraceni za jedno od onih malih stvari koje zivot znace.
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 02, 2010 9:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zloky je napisao/la sledeće:
Mostar


Novi Sad je spao na jedan, a Temerin ima 4 bioskopa.

Da opet krene hajka na pirate, ne verujem da će se ljudi vratiti u bioskope. Sad

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> grad bez kina Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon