www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

4400
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~
::  
Autor Poruka
pachule
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 433

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 21, 2006 8:42 pm    Naslov poruke: 4400 Na vrh strane Na dno strane

Gledao ko? Serija se emitovala na B92, sve do veceras u 20:00. Ali veceras je nije bilo Crying or Very sad . Ja inace nisam preterani ljubitelj SF filmova i serija, ali ova je bila odlicna.

 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 25, 2006 5:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedna od boljih sf serija...ako ne i najbolja...steta sto se ne prikazuje vise
 
pachule
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 433

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 26, 2006 12:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa jako je malo epizoda i snimljeno, mrzi me sad da trazim tacno koliko. Ja sam se samo smorila sto su je skroz nesto iseckali, prvo su menjali termin emitovanja, pa su onda, cini mi se, dva puta pustali sve od pocetka, tako da u jednom trenutku uopste nisam znala dokle su stigli i kraj sam nesto slabo gledala. Nadam se da ce otkupiti i sledecu sezonu ( a ja jos i nisam neki veliki ljubitelj SF serija, ali ova mi je bila bas super)
 
miskopisko
~Dream-Maker~
~Dream-Maker~



Godine: 38

Datum registracije: 03 Sep 2005
Poruke: 4446

neth_antilles.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 12, 2006 5:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sad je snimljena treca sezona...jedva cekam da otkupe sve do sada snimljeno
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 11, 2009 1:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zao sto se sve zavrsilo na 4 sezoni... poslednje serije su bile prebrze i nisu sve pokazali sto sam ocekivao Exclamation

Barem da su snimili film Rolling Eyes

_________________

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~ -> 4400 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon