www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Skandal zbog tetovaže
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~ -> ~ Arhiva - Vesti ~
::  
Autor Poruka
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 40

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 24, 2009 6:05 pm    Naslov poruke: Skandal zbog tetovaže Na vrh strane Na dno strane

Belgijanka Kimberli Vlamnik (18) lažno je optužila rumunskog tatu-majstora Ruslana Tumanijanca da joj je umesto tri, na licu istetovirao čak 56 zvezdica.

Tinejdžerka je posle nedelju dana medijske galame priznala da je od početka lagala da novom tetovažom ne bi naljutila tatu.

Kimberli je, naime, prvobitno tvrdila da je htela tri zvezdice ispod levog oka. Ona je medijima izjavila da je zaspala na stolici za tetoviranje, a da joj je lice, kad se probudila, bilo prekriveno sa 56 zvezdica. Tinejdžerka je rekla da je tatu-majstor nije dobro razumeo.

"Rekla sam mu da želim samo tri zvezdice ispod levog oka, prvo na francuskom, pa na engleskom jeziku, jer me je zbunjeno gledao.

Užas! Pretvorio me je u nakazu. Ne smem da izađem iz kuće jer svi bulje u mene", navela je pre nedelju dana devojka.

Ona je u svojoj laži otišla čak tako daleko da je tužila salon "Tatu boj" i tražila odštetu od oko 11.000 evra, kojom je nameravala da plati lasersko skidanje tetovaže.

Vlamnikova je tada izjavila i da svi u njenoj porodici imaju tetovaže i da je ona htela samo da nastavi tradiciju.

S druge strane, Ruslan Tumanijanc pokušavao je nedelju dana da uveri javnost da se tinejdžerka u stvari prekasno predomislila.

On je sve vreme tvrdio da je Kimberli od početka želela 56 zvezdica, ali da su se njeni roditelji pobunili, kao i da ju je dečko ostavio zbog tetovaže.

Rumunski tatu-majstor imao je čak i svedoke za ono što se dogodilo u njegovom salonu, ali mu niko nije verovao.

"Bila je budna sve vreme i nekoliko puta je pogledala u ogledalo kako napreduje tetovaža dok sam je još radio. Tražila je 56 zvezdica i dobila ih je", insistirao je Ruslan, zahtevajući da mu devojčina porodica plati 50 evra, koliko je koštalo crtanje po njenom licu.

Nakon nedelju dana optužbi i medijske galame Kimberli je priznala da tatu-majstor nije ni za šta kriv.

Ona je izjavila da ipak nije zaspala na stolici za tetoviranje, već da je celu priču izmislila jer je njen otac bio ljut zbog tetovaže koju je uradila.

"U salonu za tetoviranje odmah sam zatražila 56 zvezdica na licu. Svidele su mi se. Otac je, međutim, poludeo čim ih je video. Tako sam izmislila da sam zaspala, a da je majstor za tetovaže pogrešno shvatio ono što sam od njega tražila - rekla je Kimberli.

Ruslan kaže da ne žali zbog medijske hajke koja se proteklih dana vodila protiv njega.

"Da budem iskren, cela ova lažna afera digla mi je popularnost. Sada imam više posla nego ranije", rekao je Ruslan, i dodao da se prilično nervirao zbog cele afere, ali da se na kraju sve dobro završilo.

(Press/MONDO)



_________________
~Duo de la muerte~
 
°_Daniel_°
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 01 Maj 2009
Poruke: 472
Mesto: München

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 24, 2009 10:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslije necega nema kajanja... Isto tako poslije tetoviranja... Mr. Green

_________________
... k'o da ženu nikad nisam vidio, k'o da mi je sudnji čas
kao s lanca pušten pas, kao dječak igračku u izlogu
samo bih te gledao, samo bih te volio dok mogu ...
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 25, 2009 4:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa... računam da se u Belgiji (ili Rumuniji?) punoletnost stiče sa 18 godina. Odrasla osoba, "zna" šta radi...

Inače, jako retko sam viđao nekog tipa koji ima šiške preko čela, a ispod šiški se može nazreti "Neša". U prilog Danijelovoj izjavi. Mr. Green

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~ -> ~ Arhiva - Vesti ~ -> Skandal zbog tetovaže Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon