www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Explorer,History,Discovery...
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~
::  
Autor Poruka
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 11, 2007 11:49 pm    Naslov poruke: Explorer,History,Discovery... Na vrh strane Na dno strane

Da li pratite TV kanale : Explorer,History,Discovery,National Geographic,Travel i još neke?
Što na njima gledate od emisija i da li smatrate da su kvalitetni programi?



 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 3:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to su super kvalitetni programi.najcesce gledam discovery civilisation, volim pogledat lovce na duhove, sve dokumentarce o egiptu rimu i tako nekim slicnim povijesnim temama.buduci da me zanima arheologija, gledam najvise dokumentarce tog sadrzaja.volim pogledat i American Chopper i Mythbusters - zanimljiv program uz koji mozes i naucit i nasamijat se npr. ludom Mikeyu Very Happy ili Adamu i Jamieu.na travelu gledam samo poneka putovanja koja me zanimaju ostalo ne gledam.national geographic manje gledam jer je manje tema koje me zanimaju i mislim da su malo losiji dokumentarci nego na discoveryu al nisu ni oni losi.inace bi htjela sto vise takvih programa.


_________________
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 13, 2007 1:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bas pre neki dan me je neko pitao sta najvise gledam pa sam rekla upravo History, Discovery, Explorer i NG. Akcenat stavljam na History. Obozavam istoriju, sto dalju i "misteriozniju". Nije da pratim konkretno neke emisije, vec kako uhvatim sta dok prevrcem kanale. Na NG postoje odlicne emisije o zivotinjama. Umeju i da me dovedu do suza ponekad.

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 15, 2007 1:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da odgovorim na sopstvenu temu.Da, gledam ove televizijske kanale, čak i kad nema prijevoda, jer imaju jako zanimljivih emisija, poučnih, komičnih itd, mada se većinom sada ponavljaju.
Najviše sam voljela kratku seriju tj. emisiju sa Ianom Mekgregorom ,,Put oko svijeta,, kada ide sa motorom i svoja dva frenda oko cijelog sveta ( London - pa preko cijele Azije - Aljaska - Njujork).

Na Discovery-u svakodnevno pratim seriju tj. emisiju - Američki kazino, o kazinu GreenValley Runch, koji se nalazi u Las Vegasu i koji sve više i više želim posjetiti gledajući ovu emisiju. Prekrasan je. Uglavnom, prikazuju kako se zaposleni u ovom kazinu nose na svojim obavjezama. Malo su napucani, ali zanimljivo mi je pratiti.
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

o da...Discovery i History su medju mojijm omilljenim kanalima...
nemam neku omiljenu emisiju...volim sve da pogledam...

recimo da mi je na Dicoveryju simpa kratka emisija "How It's Made"...volim da gledam emisije o velikim gradjevinskim poduhvatima, emisije iz medicine i o tehnoloskim cudima, Mythbustere, kriminalisticke emisije...ma ceo program im je sjajan...

na Historyju mi se najvise svidjaju price o drevnim civilizacijama (Egiptu, staroj Grckoj) i sl...imaju i dobre filmove o poznatim istorijskim licnostima...

ne znam da li je neko pomenuo kanal Animal Planet...oni imaju zaista lepe stvari...svidjaju mi se serije o 'zivotinjskoj' policiji, ali mi je najlepsi serijal o divljim mackama Afrike...pracenje zivota grupe macaka (leopardi, gepardi, lavovi)...nisam nesto luda za emisijom "Planet's Funniest Animals", ali i klinci moraju u necemu da uzivaju...sve u svemu genijalni su Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 24, 2007 11:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja preko kablovskog sistemna trenutno imam samo Discavery i skoro pa 24 sata pratim..ne mogu da izdvojim nesto kao ono sto najvise gledam na njemu jer jednostavno sve je jako zanimljivo , poucno i puno jakih informacija.Mislim da su to najbolji kanali.
Gledam sve na discavery od kako se to pravi pa do casina hehehe

ali najvise forenzicare i razotkrivace mitova ..ali i serijale Cudo da sam ostao ziv..

ma jednostavno sve je na tim kanalima interesantno i ja gledam bio prevod ili ne

eh da je na prosoru Balkana takvih tv kanala valjalo bi..po meni najbliza je tv nova..ali bi valjalo da umjesto onih sapunica od 13-17 ubace nesto tipa kako se to pravi ili casyno ili cudo da sam ostao ziv Very Happy

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 05, 2007 4:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Obožavam ove programe. Obično uopće ne biram šta prikazuju jer me sve zanima. Fenomenalno obrađuju najraznolikiju tematiku, približe je gledateljstvu iz raznih uglova i učine zanimljivim predmet star 200 godina koji se uopće više ne koristi. Da nisam nakačena na Domaće.de, mislim da bih bila nakačena na ove programe, ovako, ipak padaju u drugi plan. Wink

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 01, 2008 9:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

programi su extra,i imaju extra emisije,pogotovo dokumentarne ali malo smaraju s svojim zapadnim misljenjem i propagandom,sto se vidi iz konteksta u nekim emisijama

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 11, 2008 5:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako bas me nesto privuce da pogledam, to i uradim ali jako retko se zadrzavam na ovim kanalima....steta

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
spon1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2008
Poruke: 1
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 09, 2009 5:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nekada smo i mi imali ekstra emisije ,tako da mozemo da se divimo kako to ljudi sa zapada strucno rade

_________________
GOCA
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 09, 2009 11:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Promijenise nam Kablovskog Operatera i dobismo i National Geographic i Zone Reality i super su

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~ -> Explorer,History,Discovery... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon