www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

pitanje u vezi Nero 7.0
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~
::  
Autor Poruka
ivance85
.::Cicos Macos::.
<b>.::Cicos Macos::.</b>



Godine: 39

Datum registracije: 17 Feb 2008
Poruke: 1252
Mesto: Srbija

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 29, 2008 5:03 am    Naslov poruke: pitanje u vezi Nero 7.0 Na vrh strane Na dno strane

Cao svima imam jedam mali ili mozda i veci problem sa nero 7.0 kad sam ga instalirao desila se neka greska i sad kad hocu da ga upotrebim uvek mi trazi da instaliram opet kad pocnem instalaciju prekine i kaze da prvo izbrisem taj sa greskom pa onda tek da instaliram ponovo a kad pocnem deinstalaciju od nero nece da izbrise nego uvek prekine i prijavi problem da nemoze izbrisati.
Moje pitanje da li neko zna ili ima ideju kako mogu da izbrisem nero kompletno sa PCa da bi mogao ponovo bez greske da ga instaliram???


 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 29, 2008 2:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

umes program Your Uninstaller! 2008 PRO obavezno i preko njega izbrises
Kada ti prijavi gresku ti zaustavi i program ce pitati da li zelis da izbrises i to je to
Ili probaj iz SAFE moda
 
ivance85
.::Cicos Macos::.
<b>.::Cicos Macos::.</b>



Godine: 39

Datum registracije: 17 Feb 2008
Poruke: 1252
Mesto: Srbija

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 29, 2008 5:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pokusacu sa tim dako to bude uspesno. Hvala puno!
 
D@cha
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 89

Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 4657
Mesto: 13 krug pakla

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 24, 2008 7:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ivance ti si još jedan od gomile ljudi koja ima problem sa time,i ja sam imao takvih prolema tako damogu malo da ti pomognem oko toga,i ako deinstaliras program sa Your uninstaler on ne može da očisti sve repoveod predhodnih instalacija zato moraš iz registy editor da obrišeš sve repove od ranijih instalacija. to može da potraje ali sigurno pomaže.A ako ti je to problempreinstaliraj operativni sistem i pažljivije instaliraj programe
 
--hell_soul--
..:: sve si mi ti ::..
<b>..:: sve si mi ti ::..</b>



Godine: 34

Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 9354
Mesto: **over the sky**

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 13, 2008 12:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma deinstaliraj program sa samog racunare preko control panel/add remove program... i tu ces ga naci... to je temeljno reinstaliranje... a ako je koji file ostao neizbrisan onda ces ga naci na mjestu na kojem si instalirao nero..
probaj to pa javi...

_________________

--_make love not war_--
 
fingold
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Maj 2008
Poruke: 60
Mesto: Nepoznato organima gonjenja!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 12, 2008 10:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima li ko link za free Nero? Question

_________________
Pušenje skraćuje cigaretu!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~ -> pitanje u vezi Nero 7.0 Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon