www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

YUGO
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~
::  
Autor Poruka
Stephanie
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 1
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 05, 2008 9:35 am    Naslov poruke: YUGO Na vrh strane Na dno strane

Da li je moguce da niko nista nije pisao o dobrom starom Yugicu???Ajd,ajde,slike,komentari,preporuke,idemooo...i naravno tuning... Smile

 
GTI16v
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Okt 2006
Poruke: 10
Mesto: B E O G R A D

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 14, 2008 5:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolji tjuning za juga je po meni kad mu stavis papir na kome pise
"Na prodaju".


Salim se,ajde nije ni on toliko los. U principu ako bih sredjivao juga nikad ne bih insistirao na nekim styling spojlerima tj.bodi kitu koji bi ga zaoblio i modernizovao u dizajnerskom smislu. Mislim da dobre felne u kombinaciji sa kvalitetnom farbom i spustenim klirensom mogu jednom jugu da poboljsaju spoljanji look. I naravno stisnuti se ,skupiti pare za novi motor. Izbor motora je solidan...
 
bojano
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 27 Maj 2008
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 31, 2008 2:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi potrebna mi mala pomoc ili savet, hocu da zastitim svog yugica od dole pa me zanima vase misljenje sta je bolje PLASTOBIT ILI KATRAN (tektiranje)?




Zna neko nesto o tome ???????????



[Edit by Alexns: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 01, 2008 6:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koliko znam katran se profesionalno vishe i ne koristi. Sushi se, puca i onda zavlachi vlaga ispod, tako da auto pochne da rdja/korozira onda gde ne treba.
Za ovo prvo nisam chuo, ali znam da se trenutno koriste produkti na bazi voska. Poprskaju se na josh solidne delove karoserije. A ako se vec negde pojavila rdja/korozija, onda skoro nishta drugo ne preostaje da se taj deo ispeskari i onda sa nekim produktom koji nije na bazi katrana da se ponovo zashtiti. Samo tako ce biti sve 100% u redu.
Toliko moja iskustva.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
bojano
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 27 Maj 2008
Poruke: 30

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 01, 2008 7:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PLASTOBIT ja misli da je to bas nesto kao vosak znam da je sive boje i cu da je kao jako mekan da lako pada sa kola a neki mi pricaju slicnu pricu za katran. Znaci lepo neznam sta da radim. U svakom slucaju Baraba hvala na pomoci.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Automobili ~ -> YUGO Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon