www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Anoreksija u muškoj modi
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~ -> ~ Arhiva - Vesti ~
::  
Autor Poruka
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 42

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 24, 2008 3:57 pm    Naslov poruke: Anoreksija u muškoj modi Na vrh strane Na dno strane

Noge poput čačkalica, uski bokovi i gotovo nepostojeći torzo - kratak je opis željenih atributa koji će omogućiti uspešnu karijeru muškom modelu današnjice. Preterana mršavost tako više nije samo odlika manekenki već i njihovih kolega koji šetaju pistama svetskih modnih metropola. Anoreksija i bulimija tako postaju sve veći problem među mladim muškarcima, a o tome ovih dana pišu „Independent” i „Njujork tajms”, navodeći izjave modnih agenata, koji više ne traže preplanule momke lepo razvijenog tela nego, kako trendovi diktiraju, slabašne, bledunjave i nežne modele. Dav Fotergil iz agencije „Red model menadžment” objašnjava ovaj novi trend u modi za muškarce.

„Kad me nazovu mladići potencijalni modeli, prvo ih pitam koliko imaju kilograma. Jer, najvažnije je da maneken bude mršav, mršav i mršav! U ovom trenutku tražimo samo takve momke”, kaže Fotergil.

Ona objašnjava i da mere poput obima struka i bokova prate trend koji je već odavno prisutan kod manekenki, i da se traže muškarci koji nose sve manje konfekcijske brojeve.

„Idealan maneken današnjice nosi konfekcijski broj 46 umesto dosadašnjeg broja 50, ako je visok 1,8 metara ne sme da bude teži od 69 kilograma. On mora da ima noge poput čačkalica, uske bokove i nerazvijen torzo, bez širokih leđa i ramena”, kaže Fotergil, i dodaje:

„Takođe, poželjno je da taj muškarac bude što bleđeg tena i pomalo bolesnog lica i da izgleda poput školarca”, surova je Dav Fotergil iz agencije „Red model menadžment”. (PressOnline)



_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 24, 2008 4:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shocked

nikako lepo za gledanje...ne znam sta im je da furaju takvu modu Neutral

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
gaganica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Dec 2007
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 24, 2008 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

blaaaah.... kome se mogu dopasti takvi momci....
 
Srednjoskolka
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 36

Datum registracije: 16 Sep 2005
Poruke: 1217
Mesto: CRNA GORA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 25, 2008 1:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svijet mode mi nikad nije bio jasan i pojmljiv pa me ovo uopste ne cudi jos manje iznenadjuje

_________________
Sveca,pri kojoj je citala knjigu punu iznenadjenja,obmana,jada i zla,planu jasnijom no igda dotla svetloscu,osvetli joj sve sto je pre bilo u mraku,poce puckerati i gasiti se i zauvek se ugasi...
 
Ptolemej
uvatija te, anđele
<b>uvatija te, anđele</b>





Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 12662
Mesto: Negdi na balkanu ...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 25, 2008 3:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ovo je jedna velika glupost,sto vidi u tim malim uskim ramenima i nogama kao čačkalice,sa strukom se još da složit ali ovo je pretjerivanje. 69 kg - 1.80?

_________________
 
Dakilica
> sexy angel <
<b>> sexy angel <</b>



Godine: 42

Datum registracije: 28 Maj 2007
Poruke: 1861
Mesto: > trg raja <

belgium.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 25, 2008 8:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Takav svet mode, mislim na ljude koji diktiraju "modu" treba proterati sa planete zemlje...Ovakvim normativima samo unistavaju mlade zivote pretvarajuci ih u zombije-veoma strasno... Ne znam i nije mi jesno ko moze gledati u takve ljude koji tako izgledaju....to zdravsvo zove - neuhranjenost Confused

_________________
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 40

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 25, 2008 2:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
poželjno je da taj muškarac bude što bleđeg tena i pomalo bolesnog lica i da izgleda poput školarca


ccc, kakav komentar dati na ovo... Confused Bože dragi... Rolling Eyes

_________________
~Duo de la muerte~
 
Ptolemej
uvatija te, anđele
<b>uvatija te, anđele</b>





Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 12662
Mesto: Negdi na balkanu ...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 25, 2008 2:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jecika_84 je napisao/la sledeće:
Citat:
poželjno je da taj muškarac bude što bleđeg tena i pomalo bolesnog lica i da izgleda poput školarca


ccc, kakav komentar dati na ovo... Confused Bože dragi... Rolling Eyes


bolesnog lica,kao da ide u ludnicu ili doktoru

_________________
 
Avram007
..::Darkmen X::..
<b><i>..::Darkmen X::..</i></b>



Godine: 36

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 3247
Mesto: ..::Under the sea::.. {KG~SV}

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 26, 2008 3:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Strasno, prvo anoreksicne cure, sad i muskarci... Ne mogu da verujem koliko su izopaceni ti sto to traze... Neka im je Bog u pomoci... Nehumana stvar 100000%

_________________
 
semir_86
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 37

Datum registracije: 31 Mar 2006
Poruke: 921
Mesto: Mostar

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 26, 2008 1:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj ovo je bolesno....

_________________
Kod nas se od Daytona godine broje ljudi se ljudi boje i svako glasa za svoje, brđani postaju građani, do juče svjetla gasili sjekirama a sad su u odijelima...
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 26, 2008 1:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam čemu čuđenje. svi kreatori su pederi, perverzne budale koje sanjaju dječački izgled svojih modela. pare su dobre, zato se mladi upuštaju u te vode. dok kreatori d*kaju na njih, ovi umiru od gladi, važno je da se proda!

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Ptolemej
uvatija te, anđele
<b>uvatija te, anđele</b>





Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 12662
Mesto: Negdi na balkanu ...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 26, 2008 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konjanik je napisao/la sledeće:
ne znam čemu čuđenje. svi kreatori su pederi, perverzne budale koje sanjaju dječački izgled svojih modela. pare su dobre, zato se mladi upuštaju u te vode. dok kreatori d*kaju na njih, ovi umiru od gladi, važno je da se proda!

Zato mi se nikad nisu ni svidjali ti kreatori neka nisu svi takvi

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~ -> ~ Arhiva - Vesti ~ -> Anoreksija u muškoj modi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon