www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jesam li otuđeno i osamljeno biće u ovom vremenu i prostor
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Novinarstvo Domaći.de - KOLUMNE - ~
::  
Autor Poruka
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 25, 2008 3:28 pm    Naslov poruke: Jesam li otuđeno i osamljeno biće u ovom vremenu i prostor Na vrh strane Na dno strane

Toliko ljudi oko mene,a osjecam se usamljeno i tako prazno. Odakle dolazi ta praznina ni sama ne znam, možda su tome krivi neki ljudi a možda i ja sama. Kao da živim u svome svijetu, svijetu izgubljenog vremena. Nekad je bolje živjeti u mašti, zaustaviti vrijeme, pobjeći od stvarnosti i uzivati u svakome trenutku,u svojim snovima. Teško je živjeti u ovom okrutnom svijetu, gdje prevladava mržnja, okrutnost, pohlepa, sebičnost... Ljubav kao da postoji samo u bajkama, u današnje vrijeme kao da nije stvarna... Zbog čega se to dogodilo, zašto se sve kreće prema zlu? Na to pitanje neznam odgovoriti, i vjerujem da mi nitko ne bi znao da dati odgovor. Uzalud svi moji pokušaji da zaustavim vrijeme, jer ono nestaje, odlazi u nepovrat... Dani prolaze a moja osamljenost je sve veća. Osjećam veliku bol i razočarenje u život i u ovaj današnji svijet. Bojim se toga što dolazi, bojim se da će vrijeme proći a da neću naučiti živjeti. Neznam kako se nositi sa tim, niti kako protiv toga.. Živjeti u svijetu u kojem svatko gleda samo na sebe,u kojem mnogi uživaju u tuđoj nesreći, ponekad se čini nemoguće. Ali ipak živimo, ako se ovo može nazvati životom. Želim ga promijeniti, znam da ne mogu promijeniti ljude koji me okružuju,ali znam da mogu promijeniti sebe. Nada i vjera da će se moj život promijeniti, da ću pronaći sebe u ovom vremenu i prostoru su nešto što mi daje snagu i što me vodi dalje. Često se osjećam kao starac Santiago kao što je on plovio po moru i lovio ribe, tako i ja razmišljajući plovim životom i pokušavam uhvatiti vrijeme i ispuniti svoje snove. Nadam se da ću i ja uhvatiti brod svoga života i otploviti njime u nepovrat, možda ću biti pobjeđena ali nikad poražena.


-evo da se i ja pridruzim u ovoj temi, imam jos mnogo radova, ovaj je napisan prije nekoliko godina...to je bila školska zadaća iz hrvatskog jezika



_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 25, 2008 3:44 pm    Naslov poruke: Always look on the bright side of life Na vrh strane Na dno strane

Mogu samo da dodam... Wink
Always look on the bright side of life


_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
* Lucky *
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 99

Datum registracije: 14 Jan 2008
Poruke: 807
Mesto: tamo daleko ...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 06, 2008 8:46 pm    Naslov poruke: Re: Jesam li otuđeno i osamljeno biće u ovom vremenu i pro Na vrh strane Na dno strane

*kissy* je napisao/la sledeće:
Toliko ljudi oko mene,a osjecam se usamljeno i tako prazno. Nekad je bolje živjeti u mašti, zaustaviti vrijeme, pobjeći od stvarnosti i uzivati u svakome trenutku,u svojim snovima. Teško je živjeti u ovom okrutnom svijetu, gdje prevladava mržnja, okrutnost, pohlepa, sebičnost... Ljubav kao da postoji samo u bajkama, u današnje vrijeme kao da nije stvarna...


Imaš pravo , zaista je teško ponekad biti prazan i bežati od stvarnosti.
Ipak mislim da je sanjarenje i najbolji lek za to Wink

Izvini citirao sam ono što me je taklo...
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 06, 2008 9:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam sta da ti izvinim,drago mi je da je nekoga taklo Very Happy

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 07, 2008 3:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eh, u ona vremena kad sam ja bio mlad, tamo negdje tisuću sedamsto šezdeset i neke, ovako lijepa cura nikad nije mogla biti usamljena...

Pa šta rade ti momci u Osijeku, da mi je znati?

Izgleda da ni momci više nisu što su nekad bili...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 07, 2008 4:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast kissy na prici .. samo napred ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 07, 2008 5:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Izgleda da ni momci više nisu što su nekad bili...
baš tako Very Happy

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
BulatCar
::The Dark Knight::
<b>::The Dark Knight::</b>



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 10451
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 07, 2008 6:11 pm    Naslov poruke: jesam li otudjeno i osamljeno bice u ovom vremenu i prostoru Na vrh strane Na dno strane

ne letim visinama sa kojih pad ubija. imati oslonac u prolaznom i promenjivom vremenu u kojem zivimo je kao marama iluzioniste, nestvaran trik obmane. sta covek da cini kad bude izigran od strane ljudi ili osobe koji su cinili sav njegov svet. taj preokret jednak je putu u bezdan koji nema dno padamo hvatajuci se za sigurne stvari naseg zivota u koje verujemo. dusa je ta koja je usamljena, kad trazi svog para. sve prve ljubavi cak i one prave na prvi pogled, sve su varljive. slike u oku patnje, kad srce zaboli steze se i zatvara a mi se borimo da mu ne dopustimo da zarobi bol u sebi. pre par dana cekao sam izlazak sunca sam pored reke. ispunio me taj trenutak udahnuo sam zivot i dobio nevidljiva krila, novu snagu koja zove osmehe. taj izlazak sunca radjanje novog dana, pobede svetla nad tamom. kad samocu podelis sa nekim ona prestaje i stize vazduh koji je preko poteban za koji se nekad borimo. krajnja linija je da svako mora imati snagu u sebi koja ga vodi , neiscrpan izvor hrabrosti, koji nam svetli u tamnoj noci da se ne predamo porazu.

_________________
~Duo de la muerte~
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Novinarstvo Domaći.de - KOLUMNE - ~ -> Jesam li otuđeno i osamljeno biće u ovom vremenu i prostor Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon