www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sex = Mašinska obrada
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 15, 2007 4:58 am    Naslov poruke: Sex = Mašinska obrada Na vrh strane Na dno strane

Kao ''dugogodišnji član'' Mašinskog fakulteta,ovdašnjeg beogradskog(u j..'o te kako je ovo lepo rečeno Laughing ),primetio sam puno perverzije,kako u mašinskoj literaturi,tako u mnogim terminima koje,poprilično zagorele i napaljene studente(nebitno da li su ili nisu u nekoj vezi,''šemi'',šta god) sa dotičnog,''ozloglašneog'' fakulteta,asociraju neodoljivo na seks.
Prvi termin koji ću da spomenem,označava rupu u zupčaniku kroz koje se postavlja,tj. u koje ulazi vratilo,a zove se vrlo lepo:glavčina.Mislim da je dovoljno jasno za početak.U predmetu ''Mašinski materijali'' postoji lekcija koja se bavi ispitivanjem pukotina koje se javljaju kod materijala koji se koriste u mašinstvu.Jedna od metoda za ispitivanje se zove:metoda ispitivanja penetrantima.Perverzno,zar ne?A gde su penetranti,tu su i lubrikanti(sredstva za podmazivanje).Potom u ''Mašinskim elementima'' i ''Osnovama mašinskih konstrukcija'',kao i u ''Konstruisanju mašina'' se uči o preklopima i zazorima.Prosto rečeno kad se proverava preklop(čvrsto naleganje),proverava se način kako da se vratilo koje ima prečnik npr. 30 mm,’’ugura’’ u glavčinu zupčanika koji ima prečnik npr.25 mm.Zazor(labavo naleganje) je suprotno od preklopa .Kad su prečnici isti u pitanju je neizvesno naleganje.U ''Tehnologiji mašinogradnje'' uči se o struganju,brušenju,zabušivanju,bušenju,rendisanju,glodanju,itd..Za struganje se koriste strugovi,za glodanje glodalice,itd.Postoji i univerzalna mašina koja sve te opracije obavlja odjednom i zove se obradni centar.U već spomenutim ''Mašinskim materijalima'' se uči i o žarenju,kaljenju i ostalim termičkim obradama materijala.Sad kad sam vas ''upoznao'' sa delom nastave na mom fakultetu da krenem u opis seksa koristeći što više ''mašinsku'' terminologiju.
Kad se devojka,tj. materijal,vidi,ona se odmah spazi Laughing ,tj. vrši se skeniranje.Poželjno je i uraditi nacrt datog ''objekta'',ali ne u A4 ili A5,već u JPEG,eventualno, BMP formatu.Zatim se devojka tj. polufabrikat koji se nalazi na datoj temperaturi,dovodi na sobnu temperaturu,tj. tempraturu prostorije gde će se vršiti razne mašinske obrade.Na sobnoj temperaturi počinju da se rade termičke obrade(žarenje,kaljenje,itd.),tj. davanje poklona,komplimenata,ljubljenje,maženje,skidanje,tj. kompletna predigra da bi se devojka spremila za obavljanje posla na radnoj temperaturi.
Potom se proveravaju ''šupljina''(''šupljine'') već spomenutim penetrantima,tj. u ovom slučaju prstima,u nekim slučajevima i jezikom,redje vibratorom.Istovremeno tom metodom se odredjuje i da li će biti čvrstog(preklop) ili labavog naleganja(zazor).Istom metodom se vrši izazivanje sampodmazivanja materijala u toku mašinske obrade.Zatim se na već pripremljemljeno mesto obrade postavlja obradni centar,naravno,''podešen'' na punu snagu i pravu veličinu.Podešavanje obradnog centra počinje tokom termičke obrade(vidi gore šta to znači!),a vrlo često do toga dolazi i tokom skeniranja.U podešavanju istog često učestvuje i sam materijal za obradu,manuelno,koristeći često i metodu oralnog(dubinskog) ispitivanja.Potom počinje mašinska obrada.Posle zabušivanja,bušenja,glodanja,itd.,samim tim dolazi i do struganja i rendisanja eventualnih masnih naslaga.Na kraju obradni centar vrši ''lubrikaciju''(ejakulaciju) tj. podmazivanje materijala koji se obradjuje u cilju ''hladjenja'' samog obradnog centra,kao i podmazivanja datog obradjenog materijala u cilju smanjenja trenja.Ovo poslednje podmazivanje i nije baš poželjno,ali za to se mogu koristiti,elastični zaptivači,tj. kondomi,koji se stavljaju na obradni centar i koji sami poseduju komponente koje smanjuju trenje datog materijala.
Na kraju dobijete obradjen materijal,koji je (gotovo) uvek spreman za novu obradu,odnosno,pruža mogućnost,eventualne ''dorade''.

P.S.:Svašta čoveku pada na pamet kad ima šta da ne radi,tj. nema šta da radi.
Laughing



_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...


Poslednja prepravka: Johnny-Delija datum Uto Dec 18, 2007 11:47 am; ukupno izmenjena 1 put
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 15, 2007 10:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
P.S.:Svašta čoveku pada na pamet kad ima šta da ne radi,tj. nema šta da radi.
Laughing


Mislim da to ima više veze sa 'što je babi milo - to joj se i snilo' Mr. Green

Svakako, naš je jezik dvosmislen, pa i trosmislen, ali verujem da bi i u receptima mogli da nađemo slične analogije Very Happy

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Ilija@Nis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 16 Jun 2007
Poruke: 124

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 15, 2007 11:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U mojoj knizi za tehnicko iz osnovne se nalazila neka sprava koja se zvala vibracioni nabijac.

_________________
"Ali znaj, cuces plac uvek kada uzmes mac, jedino ljubav sme s nule da pokrene sve"
 
Aleksica
Banovan!

*Vestica sa bicem*
<b>*Vestica sa bicem*</b>





Datum registracije: 11 Jan 2007
Poruke: 1626
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 16, 2007 5:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa na fakultetima su svi napaljeni...u tim smo godinama Very Happy

_________________
*Leptiri u mom stomaku*
*uvek me na tebe potsete*
*Ja ih uspavam na foru*
*al te osete*
*Onda potonem u sebe*
*negde dole sretnem tebe*
*pa se slike ko komadi ostrog stakla*
*zariju u dlan*
 
nek0
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Dec 2007
Poruke: 13

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 16, 2007 11:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odlican tekst Very Happy Razz
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Sex = Mašinska obrada Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon