www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako reagujete na ovakve devojke ...
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 31, 2007 1:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fionda Rizzo je napisao/la sledeće:
..:: MaYa ::.. je napisao/la sledeće:
Dulee_nbg je napisao/la sledeće:
Takva je dobra kad si dugo u vezi, a nju imas sa strane za kombinacije!



pri cemu ne razmisljajuci da ces povrediti svoju trenutacnu partnericu Question Rolling Eyes


Citam ove odgovore i stvarno ne mogu vjerovat sto citam Evil or Very Mad


Da sam musko nikada ne bih bila sa takvom droljom (izvinjavam se na izrazu) Confused


U potpunosti se slazem! Kako bre vi momci tako razmisljate?
Ali cinjenica je da takve devojke se uvek dobro udaju! Znam par njih iz mog mesta koje su bil sa kim su stigle i na kraju se udale za nekog ko ima puno para i zivi i radi u inostranstvu.


neka im je sa srecom, ali ja imam mog verenika, volimo se itd...

i sta ce im brak sa puno para i bez ljubavi?



_________________

~ Banetova Žena ~
 
NemanjaSO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Apr 2007
Poruke: 154
Mesto: Sombor

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 31, 2007 2:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno i naj iskrenije bio sam u takvoj situaciji ali sam ja sa tom devojkom bio samo vece... Kada neko "gazi" devojku koju svi gaze to je totalno very shitt jer evo da vam ja postavim pitanjce jedno: svi naravno volite slobodnije devojke i one koje rade sve i svasta i svima a pitanje je:
[b]Da li bi ozenili devojku koju je pola vasih drugova pregazilo?[/b]

_________________
Kako rece NE zeni koja kaze DA?
 
GroundZero
Mister Domaći.de 2008
<font color=red><b>Mister Domaći.de 2008</b></font>



Godine: 37

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 130
Mesto: Zg

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 02, 2007 12:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel bi prišao ? Boli me ona stvar za druge,ak mi se cura svida prici cu pa sta bude,a kasnije ovisi kak se bude razvijala situacija......a opet ak je cura razvaljena onda bi joj u kolekciju dodao n-tu potenciju (ONS).....
 
RunnerSG
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 09 Jun 2006
Poruke: 426
Mesto: ...tamo gde ti nisi...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 03, 2007 2:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma da mi se swidja, prisao bih joj, ne bitno dal ono owo ili ono...
 
ZooRooX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Avg 2007
Poruke: 26

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 10, 2007 3:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na druge se neosvrtati nikako!Ali ako je sa drugarom bila u nekoj vezi onda je to vruc krompir!
 
dexonj2004
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 28 Nov 2004
Poruke: 122

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 12, 2007 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvijek radi kako tebi odgovara i nikad neces pogrijesiti. Pusti sta drugi misle, imas svoj zivot.
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 22, 2007 6:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mada opet ljudi, nije svejedno kad sedite u drustvu, sa znas da je polovina tih ljudi bila sa tom devojkom koju ti sad drzis za rucicu i ljubis. km. verujem da ni manlo nije prijatno. Ali opet, ako joj vec das sansu onda je daj do kraja.
 
David 1986
-Pežo boy-
<b>-Pežo boy-</b>





Datum registracije: 20 Mar 2007
Poruke: 8430

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 30, 2007 9:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

od takve treba uzet broj i da niko nezna nac se s njom!
 
fallen *ANGEL*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Jun 2007
Poruke: 66

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 10, 2007 6:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

brate ako je dobra riba pa zaskocicu je normalno,sta sad sa kime je spavala, pa koliko sam devojaka ja prevalio preko one stvari pa sta

_________________
*SRBIJA NIJE SAKA PIRINCA DA JE POZOBA SVAKA VRANA KOJU NANESE VETAR*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Kako reagujete na ovakve devojke ... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Strana 15 od 15

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon