www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zasto samo zena mora da bude kuvarica?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 27, 2007 2:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

smeta mi ovo mnogo jer sam oduvek razmisljao o zeni kao lepsoj polovini a ne kao
nekakvom oktopodu - zena, kuvarica , spremacica ,radnica i majka prosto nemam reci Twisted Evil


 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 27, 2007 11:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dreamwalker je napisao/la sledeće:
smeta mi ovo mnogo jer sam oduvek razmisljao o zeni kao lepsoj polovini a ne kao
nekakvom oktopodu - zena, kuvarica , spremacica ,radnica i majka prosto nemam reci Twisted Evil


Bravo Wink

Mogao bi i muskarac nesto skuhat Wink

_________________

~ Banetova Žena ~
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 27, 2007 11:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

drago mi je ako su muskarci postali u poslednje vreme emancipovaniji i da zele, ako ne umeju da skuvaju, bar da pomognu zeni u kuhinji, da nabavljaju, pridodaju, spremaju, donose, odnose....

moj partner je vec takav, prosto nema sanse da bude drugaciji

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 27, 2007 12:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam nista protiv da zena kuva, s obzirom da to da ja planiram da naucim da kuvam u svakom slucaju,ali da mi partner pomaze-to mi se ipak podrazumeva. ok,ne mora da zna specijalitete, ali bar da skloni sudje Mr. Green
 
ZooRooX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Avg 2007
Poruke: 26

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 10, 2007 3:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa zato bih ja bio kuvar? Realno njoj i ide ta odgovornost u zajedenici
 
lolcina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Sep 2007
Poruke: 21
Mesto: USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 22, 2007 12:20 am    Naslov poruke: Re: Zasto samo zena mora da bude kuvarica? Na vrh strane Na dno strane

Mr. Bond je napisao/la sledeće:
Imam pitanje za sve pripadnike muskog pola. Zasto uvek zena mora da bude ta koja sredjuje kucu, sprema rucak ili nesto tog tipa? Mene bi bio blam da se ozenim a da serpu u ruke nisam uzeo... Volim i da skuvam i da pocistim i tako dalje. Ne znam zasto su samo zene domacice a muskarci su ti koji treba da docekuju goste kao da su u nekoj kancelariji a ne kuci. Po meni kucu treba da drze i muskarac i zena. Da oboje rade, da su oboje kuci posle radnog vremena (a ne zena kuci a muskarac u kafanu) i da se dopunjuju tipa... Danas on kuva rucak sutra ona ili vec kako se dogovore.

Dakle pitanje za sve: Zasto su zene te koje uvek moraju da budu domacice?

Vidis, ovo je zaista dobra tema
U mojoj kuci svako (clanovi moje porodice) poslije jela opere svoje posudje, svako cisti prostor gdje najvise provodi vremena itd
Sto se tice kuhanja, ne radim to cesto jer imam nekog pored sebe ko uziva u kuhanju
Zato ja radim nesto drugo

_________________
 
_GaMBiT_
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 1173

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 22, 2007 1:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo ja sam u zadnje vrijeme bas poceo da ucim kuhati. Necu da kad se ozenim da moram cekati zenu da mi napravi jesti, nego da i ja njoj mogu napraviti, pa ko zna, mozda nekada neku romanticnu vecericu da joj spravim Smile Sta fali? Very Happy
Zasto ne i pomoci zeni u kucnim poslovima? Ja evo materi svojoj peglam cesto. Tacnije, u zadnjih par mjeseci jedino ja peglam, a mama ima druge poslove koje ja ne mogu da radim, tj. za koje nisam kvalificiran Smile I tako se trebaju i muz i zena podijeliti Smile
Npr. ja kuham jer to bolje radim, a ona cisti jer je ona temeljitija, ja bolje peglam, ona bolje pere sudje... bezze primjere navodim... Al kontate vi mene Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Zasto samo zena mora da bude kuvarica? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon