www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Muškarci u devojkama traže svoje mame
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
LA*PERLA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 02 Mar 2007
Poruke: 5670

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 14, 2007 10:39 pm    Naslov poruke: Muškarci u devojkama traže svoje mame Na vrh strane Na dno strane

Istraživanje provedeno u Velikoj Britaniji potvrdilo je davne sumnje kako muškarci u djevojkama traže majke.

Trećinu muškaraca privukle su djevojke koje imaju isti smisao za humor poput njihovih majki, 29 % ih traži kod žena sličnu osobnost kao kod majke, a 50% njih je priznalo kako ih u stvari najviše privlače djevojke koje fizički izgledaju slično njihovim majkama.





Ali nisu samo muškarci ti koji traže roditeljske osobine kod partnera. Četvrtina žena zaljubit će se u muškarca koji ih nasmijava na način na koji je to njihov otac činio.



_________________
Između moje moći da kažem
i tvoje da čuješ,

stanuje sam đavo.
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 14, 2007 10:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa fizički se ne slažem, a u ostalom su u pravu. Mr. Green

_________________

 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 15, 2007 5:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

serbchery je napisao/la sledeće:
Pa fizički se ne slažem, a u ostalom su u pravu. Mr. Green


Slazem se. Fizicki, to vec [da izvinete] podseca na Edipov kompleks... Rolling Eyes

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
samo_san
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 105

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 15, 2007 12:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joj....istina,stvarno je sve tacno...sem ovo za fizicki izgled naravno
 
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 15, 2007 2:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da to nije istina. I to je veoma bolesno. U sustini sta ? svaki decko zeli da spava sa svojom mamom ? Confused Mislim, uzasno je to Evil or Very Mad

[Edit by coco_bill: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] je zabranjeno Pravilnik-om. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako želite nešto da naglasite.]
 
samo_san
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 105

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 15, 2007 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pogresno kapiras covece,niko ne govori o sexualnom poistovecivanju i uniformisanju zenskih osoba u tvom zivotu,poenta je u tome da ako ti je mama cvrsta,jaka,komunikativna,prodorna,emotivno zatvorena...ili sta vec...tebe nikad nece privuci kenjkave,mlake porcelanske lutkice koje vise piste i placu nego sto pricaju...nema tu ni govora ni o kakvom Edipovom kompleksu niti sexualnim fantazijama o majci(daleko bilo,jer to jeste bolest).
Razmisli malo kakvog su ti karaktera bile devojke u zivotu,uporedi malo...pa ces videti da je istina..(naravno mislim na devojke koje si zaista voleo)

_________________
SVE je moguce onome koji veruje...(Marko, 20:23)
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 18, 2007 9:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam bas koliko je to tacno,ali............kad malo bolje razmislim muskarci su navikli na majcinu kuhinju,majcine vrline i mane,nacin zivota pored majke,pa mozda i jeste tako.ali sto se fizicke slicnosti tice,tu se ne slazem
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 18, 2007 11:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da ne spadam u tu grupu ljudi. sve djevojke dosad su bile totalna suprotnost od moje majke. volim ja svoju mater, ali mi je dosta jedna takva, više ne hvala

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 19, 2007 3:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve je to istina samo ima jedna stvar a to je:
ne bih nikada pozeleo moju mamu za svoju zenu!
 
carpe diem
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Jan 2005
Poruke: 719
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 20, 2007 10:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iz mog iskustva, muskarci najcesce biraju devojke koje podsecaju na njihove sestre. Cesto se desavalo da imam identicna interesovanja kao sestre mojih momaka, moj brat, koliko god da se koljemo, uvek ima curu koja na neki nacin poceca na mene (prethodna cura mu se isto zvala kao i ja, studirala slican fakultet, radila humanitaran rad kao i ja i niz drugih stvari Shocked ). Kod mojih prijatelja je ista stvar.

_________________
Put do zvezda je samo etapa kruznog puta do sebe, i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne bato... Stigao si cim krenes...Cilj nosis skriven pod kaputom, istetovoran na grudima kao metu...
 
Def Leppard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Maj 2007
Poruke: 215
Mesto: Over the hills and far away

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 10, 2007 8:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

coco_bill je napisao/la sledeće:


Slazem se. Fizicki, to vec [da izvinete] podseca na Edipov kompleks... Rolling Eyes

edipov kompeks je preterana vezanost muskog deteta za majke,da ne kazem zaljubljenost.Slazem se da mi muskarci tracimo u devojkama nase majke,to je jednostavno jace od nas....

_________________
Memento Mori
 
*tzar*
ulični pas
ulični pas





Datum registracije: 12 Maj 2006
Poruke: 3345

columbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 24, 2007 11:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam tako mislio! razmisljao sam o tome, shvatio sam da trazim neke karakterne crte koje su slicne. tako da volim da je devojka temperamentna, da dominira, da ostvari sve sto zamisli, bas kao moja matora koja je "smeker"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Muškarci u devojkama traže svoje mame Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon