www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Problem sa kompjuterom (hladjenje)?
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
P_r_e_d_a_t_o_r
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 31

Datum registracije: 05 Mar 2007
Poruke: 637
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 13, 2007 8:15 pm    Naslov poruke: Problem sa kompjuterom (hladjenje)? Na vrh strane Na dno strane

Treba mi pomoc ,ako neko zna,evo ovako...
Kad upalim komp i posle nekoliko minuta rada, skroz se ukoci i iz njega se cuje cing cing cing ,i skroz ukoci!
I moram da ga skroz ugasim i opet upalim!

A pazi,kad otvorim vrata od terase i razladi sobu on ne uradi to odma neko tek posle pola sata ,i cim zatvorim vrata odma stopira odma.


Nervira me Twisted Evil

Dali neko moze da mi pomogne???
Hvala unapred!
Dali neko zna???
Imam maticnu Abit KV7
????? Rolling Eyes Shocked


 
Zsejla
Dragonfly
Dragonfly



Godine: 39

Datum registracije: 28 Mar 2007
Poruke: 3296
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 13, 2007 8:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

S obzirom na to sto pises vezano za balkon, vrlo vjerovatno ti je otisao cooler od graficke ili od procesora (sve zavisi koliko ih ima), pa ti hladjenje compa odnosno ovih komponenti nije dovoljno dobro i cim ti poraste temperatura u sobi, on se tako ponasa.
Ista stvar mi se desavala, i comp mi je dugo stajao otvoren, tj kuciste bez onih stranica, uz sto cesce otvoren prozor, sve dok nisam nabavila novi cooler, od tad se nije ugasio ni jednom, niti je zaledio... Wink

_________________
Beer is the cause and solution to all of life's problems. ~Homer Simpson~
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 13, 2007 8:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Radi kad otvorish vrata od terase... Laughing
Probaj da otvorish i josh vrata i napravish promaju! Laughing

Moze da bude problem sa memorijom, ili imash nekoh gadin problema sa hladjenjem nechega.
Pre ce biti ovo drugo, kad vec kazesh da se chuje neshto gadno...

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
P_r_e_d_a_t_o_r
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 31

Datum registracije: 05 Mar 2007
Poruke: 637
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 14, 2007 9:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala
Znaci predlazete cooler???
Da kupim nov cooler????
 
NenadS
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 39

Datum registracije: 01 Avg 2002
Poruke: 6568
Mesto: Oreškovica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 14, 2007 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je najlogicniji potez, osim ako neces da kompjuter stavis u frizider Smile

Mada mozes pre toga da odneses komp kod nekoga ko ima kompresor vazduha i da ga lepo ocistis, posto je kompjuter usisivac za prasinu... i to moze da bude problem... ali ako su cooleri dotrajali, posle ciscenja, radice kao tenk, tako da ces verovatno morati da ih zamenis ali ovo ti je jeftinije i svakako je pozeljno... znaci ciscenje pomocu kompresora na otvorenom prostoru... ne usisivacem jer on ne moze sve lepo da ucisti posto samo uvlaci prasinu i ne moze iz svih delova kucista da je istera kao sto kompresor moze Smile

Probaj pa nam javi sta si uradio...

_________________
Pozdrav, Nenad ® !
 
P_r_e_d_a_t_o_r
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 31

Datum registracije: 05 Mar 2007
Poruke: 637
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 14, 2007 1:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo upravo idem da kupim cooler!Javicu vam!
 
P_r_e_d_a_t_o_r
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 31

Datum registracije: 05 Mar 2007
Poruke: 637
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 23, 2007 5:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I na rkaju
Nije cooler
Crko mi hard
Hard disk od 180GB
Zamenio sam ga za 80GB
Sad odlicno radi.....
Hehehe
Ko bi kreoa da je HDD???
Hvala svima>.....>>>
Problem resen!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> Problem sa kompjuterom (hladjenje)? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon