www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

The OC
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~
::  
Autor Poruka
Avram007
..::Darkmen X::..
<b><i>..::Darkmen X::..</i></b>



Godine: 36

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 3247
Mesto: ..::Under the sea::.. {KG~SV}

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 2:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dutchman je napisao/la sledeće:
Summer (Reachel Bilsten) najlepsha glumica na svetu


Kad sam procitao da jos neko deli moje misljenje, nisam mogao da verujem... samo sam se najezio Wink

Ali, za razliku od tebe ja u skoli imam devojku koja je potpuno I S T A, ali stvarno potpuno ISTA kao Summer (Reachel).



_________________
 
sladja_syd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 50

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 28, 2006 4:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

serija je bila odlicna, sve do zavrsetka ove poslednje sezone. ali sada kada je Misha Barton tj. Marissa u seriji poginula, ne znam kako ce to sve dalje da se odvija, ali za mene licno serija bez nje nije zanimljiva. jer ona je ipak bila glavna uloga.
 
zmaster1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 436
Mesto: Cape Town

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 05, 2006 3:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam strasno razocaran serijom.

SPOILERS




Merissa umire na kraju sezone 3

Gledao sam prvu episodu sesone 4 i moram priznati da je serija izgubila svoje cari. O.C. je nekada bila strava serija. Sada...samo bleda kopija ostalih.

_________________
[img]http://img276.imageshack.us/img276/690/zm504yb.gif[/img]
 
milanzrr
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Maj 2005
Poruke: 54

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 13, 2006 6:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvo da se izvini na postavljanju "nove teme" jer nisam primetio da vec postoji.
a sto se tice serije,meni se extra svidja i mislim da je jedna od najboljih serija koje se trenutno mogu gledati.
I takodje mislim da je pink namestio jako veliku gresku prestavsi prikazivati The O.C. nakon zavrsetka prvog serijala.
 
Avram007
..::Darkmen X::..
<b><i>..::Darkmen X::..</i></b>



Godine: 36

Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 3247
Mesto: ..::Under the sea::.. {KG~SV}

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 23, 2007 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zna li neko kako mogu da dodjem u kontakt sa clanom dutchman ili gde mogu da kupim seriju ili da je downloadujem, da mi neko posalje, ne pitam, ali sa prevodom. Bilo kakva pomoc, please... Urgent!!!

_________________
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 30, 2007 9:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A ono isto šta i serija "Dawsons creek"... Rolling Eyes ..Ok, može proć Very Happy

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
emmi
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 2041

italy.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 01, 2007 1:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

O.C. je super serija i sve sam izgledala,sad trenutno gledam 4 seriju tj bez Marisse Cooper i mogu vam reci da se puno primeti njen nedostanak...ali pogledajte i sami. Rolling Eyes

_________________
 
Hyperaktivna
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Jul 2007
Poruke: 4
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 04, 2007 5:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedna od retko dobrih serija koje su nashi pushtali..samo su je na kraju pokvarili onim scenama kad su u opasnosti ,kad se bore oko pishtolja i marisa upuca nekoga..sad se ni ne secam koga..malo su preterali na kraju,ali sve u svemu serija je odlichna a Set je bombona Smile
P.s.Set i Rejchel su retko lep par..
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 08, 2007 3:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Seriju obozavam, na hrt2 su konacno krenule i nove epizode subotom oko podne... Inace jako mi je skenj sto je Marisa poginula, najbolji lik mi je bila

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ TV i serijski program ~ -> The OC Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon