www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Bugarski Pop Folk
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
Mali zmaj
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 07 Jul 2005
Poruke: 8
Mesto: Sofija

bulgaria.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 08, 2005 10:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ivini, nisam htela ni za trenutak da povredim srpsku publiku....to sto sam htela da kazem je da zahvaljuici Azisa bugarska publika je navikla na sve i svasta.Ne moze on nas vec iznenaditi, najmanje sa svom skandaloznom imidzom,niti sa bilo sta.....Bio je "fenomen", toliko diskusije su se vodili oko njega- mrzen i voljen,ali definitivno muska zvezda broj jedan kod nas...Njegovo pojavljivanje, kontroverzni imidz,ponasanje,oblacenje i sve ostalo je bilo nesto novo i nepoznato za ovim prostorima(Bugarska) zato je i prosao.Kao sto sam rekla,sta i da pricaju o njega, cinjenica je da je stekao velika popularnost i je jedini bugarski pevac,koji je "doveo" 25 000 ljudi na nacionalnom stadionu.
Tako da razumem vase interesovanje za njega...predpostavljam da nemate takvo "cudo" Laughing kod vas i zato je vama zanimljiv....
Marta Savic,iako je dobra pevacica,godinama zivi u swadow(?) svog supruga Mileta Kitica i mozda uz pomoc Azisa hoce konacno da izadje napolju?Verovatno zato se je odlucila da napravi ovakav provokativan spot...pratila sam njene izjave od tipa "Srbija ce da se krsti",ali sada kada sam videla premijera spota u Srbiji,nema nista od toga.U tom smislu sam rekla da Srbija jos nije spremna za takvo nesto, nisam htela nista ruzno da kazem,sorry :angel9:

Jedan veliki pozdrav iz Bugarska..ziveli! :blob4:


 
dare_987
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 26 Jun 2005
Poruke: 394

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 08, 2005 12:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je krivo sto su izbacili te scene iz spota, ali dobro.....

Sto se tice Azisa, mene on nervira jer je previse uobrazen (bar koliko sam ja citao intervjue) i krade sve pesme koje stigne. Azisovo ponasanje nije nista novo. Recimo, pre par godina se Karamela oblacio u zensku odecu i imitirao domace pevacice, samo sto on nije to radio u toj meri kao Azis (mislim na oblacenje). Samo ne znam gde bas izabra Martu Savic za duet. Ona nije uopste popularna, a i nije neka pevacica.

Pretpostavljam da si htela da kazes da Marta zivi u senci (shadow) svoga muza. Pa, moguce da je pristala da snimi duet sa Azisom iz tog razloga, mada ne verujem da ce sa tom pesmom postici veliki uspeh (bar ne kod nas), posto je pesma prosecna.
 
hajde
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 203
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 12:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam se juce vratio iz BUGARSKE i mogu da kazem da im AZIS dodje kao neki zastitni znak Bugarske, nema kafica koji nepusta njegov novi album, ima da se kupi i DVD njegovih spotova,i Bugari ga takvog kakav je mnogo dobro prihvataju i cene kao pevaca ..... Mnogo vole nasu INDIRU koja tamo sad ima velike turneje zajedno sa njihovim pevacicama (Gloria, Malina,Raina,Kamelia,Emilia.....) Iznenadilo me je da vec znaju Viki-Mahinalno koja je sad trenutno nas najveci hit tamo .... naravno od nasih pevaca jako dobro prolazi CECA i ZELJKO JOKSIMOVIC
 
Sivroni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 11
Mesto: Konjic

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 15, 2005 12:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta reci nego Reni i samo Reni

editovala vecadok
zabranjena je upotreba caps lock!!!
 
Liliana
Upozorenja: 2 od 3

Upućeni član
Upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 360
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 16, 2005 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znaci ipak postoji i nacija koja krade od nas pesme?
Azis vs Spasitelkite, a?
Cak bi i ja pre odabrala drugu varijantu u krevetu...

_________________
SlatkaMala
 
dare_987
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 26 Jun 2005
Poruke: 394

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 16, 2005 3:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Liliana je napisao/la sledeće:
Znaci ipak postoji i nacija koja krade od nas pesme?


Da. Ovo je i mene sokiralo Smile

A najsmesnije mi je kad cujem/procitam da je Seka ukrala "Crno i zlatno" od neke Bugarke, ili da je Osman Hadzic od Azisa ukrao "Titanik" Rolling Eyes
Bugari su poznati po tome sto su zaludjeni nasom muzikom (YES!! Smile ), ali i po tome sto uzimaju pesme od nas (NO!! Sad )
 
vozd87
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 16 Maj 2005
Poruke: 1135

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 16, 2005 5:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U bugraskoj su dobre samo Gergana i Spasiteljke

_________________
CIGANIN SAM TO NE MENJA STVARI CIGANIN JE BIO I MOJ STARI
 
hajde
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Maj 2005
Poruke: 203
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 21, 2005 11:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cini ti se da su popularne Spasiteljke nisu bas nesto, Gergana vec jeste
 
hakynen
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 12 Jun 2005
Poruke: 1588
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 22, 2005 10:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cuo sam za Azisa, moja sestra i zet ga slusaj cak i u Irskoj, tamo je kazu jako popularan medju ex-yugoslovenima!

Potrazio sam ga na internetu i naisao sam na nesto ovako, huh! Boze...


_________________
 
Kyara - Su
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Jul 2005
Poruke: 74

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 23, 2005 8:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Azisu svaka cast, car je! Svidja mi se Anelija, posebno pesma - Ti ne znaes!
 
NENEE
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Jul 2005
Poruke: 40

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 23, 2005 11:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada sam ga videla na TV-u, nisam mogla da verujem. Ali gore od toga mi je sto se to nekom svidja! Sve najgore - izopaceno i bolesno!
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 23, 2005 6:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj,di ste zapeli za pop folk?Ima odlicnih vokalnih ansambla,kao sto su Le Mystre des voix bulgares (postoji skladba sa Kate Bush,The sensual world),pa zatim Angelite...ma krasno zvuci...i narodne pjesme su im za pet!

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Bugarski Pop Folk Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 3 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon