www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Nova generacija racunara...
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
buntownik
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 129

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 18, 2005 12:20 am    Naslov poruke: Nova generacija racunara... Na vrh strane Na dno strane

Narode nacuo sam da uskoro treba da izadje na trziste nova generacija racunara. Znal neko nesto o tome???

 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 18, 2005 3:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bice toga cuo sam i ja,cito sam negdje,da su testirali processor baziran na ljudskoj celiji ,jer ona ima jako visoku frekfenciju,al imaju poteskoca s tim,ono i da su probavali s nekim drugim biljakama,i celijama iz njih,a ima jos nekih materijala koji su u planu za pravljenje novih procesora!

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
radovan haki
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 47

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 29, 2005 12:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je jos daleko
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 29, 2005 11:06 am    Naslov poruke: Re: Nova generacija racunara... Na vrh strane Na dno strane

buntownik je napisao/la sledeće:
Narode nacuo sam da uskoro treba da izadje na trziste nova generacija racunara. Znal neko nesto o tome???


na koju si mislio i sta tacnije?

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
dreams
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 27 Jun 2005
Poruke: 352
Mesto: Paviljoni!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 29, 2005 2:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro si cuo ali ta nova generacija racunara je ustvari 64-bitni Windows - Longhorn u kombinaciji sa 64-bitnim Intelovim procesorom, e sad kad ce se pojaviti nemam pojam trenutno je izasao samo u Americi Rolling Eyes
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 29, 2005 3:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zadnji kvartal 2006 ako mislite na longhorn za podrucje Evrope to je vec odavno najavljeno!

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
dexxxi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 06 Apr 2004
Poruke: 12

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 29, 2005 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pentium 4 procesori su vrhunac koji je postignum sa ovom arhitekturom, nova generacija mora da nosi sasvim drugu arhitekturu procesora a samim tim i svega ostalog tj. sasvim drugi sistem racunara i komponenata.64-bitni procesori su samo prelazna faza do te nove generacije procesora.A sta ce biti nova generacija videcemo,da li sa ljudskim celijama ili necim drugim.
 
buntownik
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 11 Apr 2005
Poruke: 129

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 02, 2005 6:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

http://www.cnn.com/2003/TECH/ptech/08/18/biological.computing.ap/
 
hoho
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 23 Mar 2005
Poruke: 1381
Mesto: Ja nisam odavleee

zimbabwe.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 04, 2005 2:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da druze,ja sam to odavno cuo jos 2002 ljeto,najave za takvo pravljenje procesorskih jediniica od celija zivig organizama,i racunanja preko dna,dna-compueri,ziva istiina,dobar link,bio-computeri kao,al dok to zazivi,ehe bice vreemena! Smile

_________________
Krvave oci,krvave noci,krvavi pogled,kroz staklo te gledam,u njemu se topim,u krvi oci sklopim....krvavo srce moje.....

"Pobjeci od svega ustvari je lako,ako zazmuris jako i pusti da te vjetar nosi polako,bas ovako!"

Ja sam,sto nisam!

Pitanje mora biti pitano!
 
Sale_VD
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 335

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 03, 2005 8:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam cuo nesto o tome ali sam siguran da to nece skoro kod nas doci!
 
fila007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 25
Mesto: Našice

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 13, 2005 2:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sale_VD je napisao/la sledeće:
Ja sam cuo nesto o tome ali sam siguran da to nece skoro kod nas doci!
Nemoj biti toliko siguran, imamo strica u americi, kad sam mu pokazao sto se desava tu kod nas, kaze da sto se tice informatike smo u nekim stvarima daleko ispred njih
 
zmaster1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 436
Mesto: Cape Town

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 15, 2005 9:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

fila007 je napisao/la sledeće:
Sale_VD je napisao/la sledeće:
Ja sam cuo nesto o tome ali sam siguran da to nece skoro kod nas doci!
Nemoj biti toliko siguran, imamo strica u americi, kad sam mu pokazao sto se desava tu kod nas, kaze da sto se tice informatike smo u nekim stvarima daleko ispred njih


Da li to znaci da ti je stric neinformisan? :lol:

_________________
[img]http://img276.imageshack.us/img276/690/zm504yb.gif[/img]
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> Nova generacija racunara... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon