www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Duga ili kratka kosa?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
Zsejla
Dragonfly
Dragonfly



Godine: 39

Datum registracije: 28 Mar 2007
Poruke: 3296
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 20, 2007 2:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Heh...imala skroz dugu kosu (u koju sam se klela...sve mi diraj, kosu ni pod razno) i onda se osisam na paz...te nakon toga skroz na kratko i pocnem izvoditi sve i svasta, sto s bojam sto s oblicima...sad je opet pustam da raste... Very Happy


_________________
Beer is the cause and solution to all of life's problems. ~Homer Simpson~
 
boobamara
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 29 Apr 2007
Poruke: 216

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 20, 2007 2:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

he..imala sam dugu kosu plavu..do prekjuche..i onda sam se oshishala na stepenasto...do malo ispod vrata,.tako da je sad srednje duzine..morala sam da bi mi bila zdrava..jer su mi krajevi od plave boje pocheli da pucaju..svidja mi se puno.... Shocked Very Happy

_________________
 
blesava mala
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 07 Okt 2007
Poruke: 34

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 03, 2007 4:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni kratka kosa ne stoji...imala sam kao mala kratku kosu...dva tri puta sam se sisala u paz...ali ne jednostavno nisam to ja...sad sam definitivno za dugu kosu...ne znam da li ce mi se misljenje promeniti sa godinama ali sebe bez duge kose sada u ovom trenutku ne bih mogla da zamislim...mislim da je kosa deo zenske lepote...i da upravo ona ukoliko je negovana i lepa daje zeni ili ti devojci dodatnu lepotu...
Ali sa druge strane dugu kosu mogu svi da nose, a kratku ne...tako da treba da znas da nosis kratku kosu:)SmileSmile
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 04, 2007 4:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam farbanjem izgorela kosu pa sam morala da je osisam. Sad mi na paz ali pustam je jer ne volim kratku kosu.

_________________
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 10, 2007 2:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

definitivno duga kosa,nemam kratku kosu od svoje 11 godine i bas sam zadovoljna jer mi duza bolje stoji!
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 11, 2007 9:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ni preduga ni kratka srednje ne volim ni one grive duge du guzice to meni nije nikava friz ni oblik bas mi djeluje nekako ofucano
 
candy032
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2007
Poruke: 4

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 13, 2007 3:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dugu kosu al nikako da pustim
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 16, 2007 3:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam definitivno za dugu kosu jer je i sama imam...prirodna smedja..al sve zavisi od toga kako kome stoji...svako ima svoj ukus ... Mr. Green Cool

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
Ge@84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 28 Dec 2007
Poruke: 6
Mesto: Rijeka

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 28, 2007 8:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

duga,ravna,tamnosmedja...ne mislim se farbat dok ne krenu prve sive:)
staromodna sam po tom pitanju,volim da su decki osisani na kratko a cure imaju dugu kosu,do sredine ledja...
 
sejtan-76
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 05 Nov 2007
Poruke: 272

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 01, 2008 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim dugu kosu, kod oba pola vidjeti...Moja je duga odkad znam za sebe i ne bi se mogla zamisliti sa kratkom kosom...Nekom ipak ljepse stoji kratka kosa...Meni se npr svidja frizura od Dare Bubamare, slatka je kao bonbona...

_________________


Ne gledaj u lijepotu koja ce te zanijeti,
vec gledaj u dusu koja ce te voljeti!
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 09, 2008 12:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trenutno mi je kratka kosa.Ali volim videti na muskarcu dugu,kovrdzavu i crnu kosu! Mr. Green

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
_oNa_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 05 Jun 2007
Poruke: 9
Mesto: Austrija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 22, 2008 3:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

duga kosa.. mozes sa njom svasta raditi.. vezati je kako hoces, sve moguce!
imam tamnu plavu kosu.. necu na plavo jer cu je tako samo unistiti!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> Duga ili kratka kosa? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36  sledeća
Strana 34 od 36

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon