www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Paralelni zivot-istina ili ne???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~
::  
Autor Poruka
Gr-off
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 14 Avg 2006
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 16, 2006 12:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Paralelni svet postoji. Jednostavno objasnjenje (mozda za mene Very Happy):
Vreme ne postoji juce ili sutra. Ono postoji sad, u ovom trenutku.
Svaka sekunda, milisekunda proslosti vise ne postoji.
Stoga, svakim delom sekunde prelazimo u novo vreme.
A to vreme je upravo sad, ovog trenutka.
To je nas paralelni svet - taj prelaz.


 
djokili
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 31 Jan 2005
Poruke: 517
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 27, 2006 1:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ne znam za druge ali ja mislim da neki zivot posle ovog postoji jer verujem u boga
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 16, 2006 1:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zanimljiva tema, vidis nikada nisam razmisljala o tome ali verujem da je sve moguce!
 
woolf99
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 288

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 19, 2006 10:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U svemu ovome ima po malo istine. Ja sam gledao seriju sa Konorom Dojlom kada neki Francuz upada u ameriku u sadašnjost.

_________________
Goli Otok .... Kako to nudistički zvuči
 
Mya`
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 21 Sep 2006
Poruke: 11

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 27, 2006 11:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Daj ljudi jbt,plashite me ozb... Zamislite da to stvarno postoji...a one kapije..u to ne verujem..Ko je to dokazao?? Jeste li vi videli svojim ocima to sto ste procitali i u sta verujete??? Nisam ni ja pa opet ne mogu da negiram 100%...
Podseca me ovo na ljude u proslosti koji su mislili da je Zemlja ravna ploca..pa posle se dokazalo nesto suprotno..Tako i mi sad lupamo svasta a ko zna u stvari sta je to...Ove nase generacije iz 2155.,ako dozive,ce nam se smejati jer za sve postoji objasnjenje...A jednostavno mozda ljudi kojima se to desava imaju neke neotkrivene psiho probleme...Pa ozb..Bolje spreciti nego leciti.. eto..Pa me kritikujte slobodno,ovo je smao realno..Mada u ovom svetu realnost ne pali vise...
POzz Smile Wink Idea
 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 6:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po naucnicima postoji vise dimenzija, ali niko nije uspeo to da dokaze. Moguce je, da ako je to tacno, postoji i vise verzija nas, koje zive u nekoj drugoj dimenziji.
 
bambi_00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Feb 2007
Poruke: 2

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 16, 2007 5:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da ova je tema zaista neiscrpna ali je odlična.vjerujem da postoji paralelni svet ali malo znam o tome a htela bi mnogo više.možda su nam i snovi jedan od pokazatelja da upravo postoji paralelni svet?
 
dado2009
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 25

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 21, 2007 7:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vjerujem da je moguce i da ljudi i ne vide sve sto se dogadja.... jer na kraju krajeva - sto je vrijeme? samo nas nacin orjentacije, dok sve ostalo... vjerujem da postoji zato vise dimenzija i paralelni svjetovi
 
granger_
Banovan!

Wanted!
<b>Wanted!</b>



Godine: 34

Datum registracije: 13 Jan 2007
Poruke: 8473

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 11, 2007 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja ne vjerujem da postoji paralelni svijet..ne postoji nijedan dokaz da taj svijet(ili vise njih) postoje
 
cupakabra
*the dancing girl*
<b>*the dancing girl*</b>





Datum registracije: 30 Sep 2006
Poruke: 1763
Mesto: taaaaamo daleeeeko

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 30, 2007 9:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iskreno mislim da postoji, ko zna mozda jos neko ovako sedi za nekim svojim racunarom i kucka svoju poruku na svoj forum.... a mozda paralelan svet ima veze sa deja vu-om..... objasnite kako ste to pre videli. a mozda je paralelan svet bas onaj svet mrtvih i onih koji ce se tek roditi

_________________



ne placi zato sto se zavrsilo, smej se jer se dogodilo!
CuPaKaBrA
 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 30, 2007 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a ja na paraleni zivot da kazem da verujem cvrsto!!!
za dokaz,evo me pred ekranom PC-a
a dusa mi u krevetu Very Happy

_________________
www.ONE.org
 
rosierosie
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 10 Okt 2005
Poruke: 600

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 20, 2007 1:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pomesali ste pojmove paralelni svet i paralelni zivot. Knjiga B.Benedikta je cista fikcija ali neverovatno interesantno napisana. Ko je citao njegovu knjigu "Karma" zna o cemu pricam. Pod pojmom paralelni svet se misli na duhovno bitisanje a ne fizicko. Paralelni zivot je nesto drugo. Uostalom, covek iz knjige koji je otisao u prodavnicu i nestao, da bi se pojavio posle godinu dana nije bio na dva mesta istovremeno.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~ -> Paralelni zivot-istina ili ne??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon