www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

*** Zastava ***
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~
::  
Autor Poruka
Ozrenac82
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Jun 2005
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 15, 2005 2:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ljudi Ficu su trebali da stave na novu zastavu BiH. Neznam za vas ali menis makar cinilo da 99% svih registrovanih (i ne-registrovanih) automobila u Bih do pre mozda 5-10 godina bili su fice u mnogobrojnim nijansama. Fico LEGENDA, bas sam ga pozelijo. Razz


_________________
"kako nemoze da stane...pa sto nestavis manju glavicu bolan"
 
Knjiznica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jun 2005
Poruke: 13

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 16, 2005 5:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma dajte ljudi sta ste navalili na Zastavu a prije 20 godina ljudi su jih čekali koda so iz zlata.....polovne su se prodavale za cjenu nove ali i skuplje.......gdje je logika tu.......nikad mi neće biti jasno
 
naki007
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 10 Jun 2005
Poruke: 26
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 16, 2005 8:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Što se tiče zastave,nemam nikakve kritike na nju,naprotiv moj susjed ima zastavu full crnu "nabrijanu" alu, ma sasvim odlična i vrlo dobrom stanju i ne misli je prodavat
 
ClErOx
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jun 2005
Poruke: 11

PorukaPostavljena: Čet Jun 16, 2005 9:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

YUgo je tako los auto a kad ides kod nas u selu svako drugi ga ima Mr. Green
Sa mene ne dolasi takav ato u obsir bolje nijedan nego taj XD
 
Babbo_Natale
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 24 Jun 2005
Poruke: 6
Mesto: podgorica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 24, 2005 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj prvi auto je bila zastava Smile
yugo kabriolet mnogo dobro izgleda...samo je ipak yugo Wink

edit by Jugovic:
Spojio sam ti poruke! Wink
 
edin88i
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Avg 2004
Poruke: 9

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 29, 2005 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

reno je trazio smanjene brija radnika a u zastavi nisu hteli otpustanja i tako je propala saradnja
 
darmin
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 30, 2005 11:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Videcemo sta ce biti sad Puntom jos kad bi i Opel uleteo....
 
Minga-ST
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 19
Mesto: Croatia/Split

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 01, 2005 5:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma nije zastava toliko loša,trebao bi neko tu uložit novce,da se samo malo poveča kvaliteta.
 
Dr Nick
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Jul 2005
Poruke: 12

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 09, 2005 12:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E ta zastava nas skupo kosta. Trebali su odavno da je ugase ! Sada bi svi viozili dobre automobile a ne da placamo astronomske cene zbog te iste zastave koja vec 20 godina radi iste modele ! Evil or Very Mad

_________________
Fuck your hero,be yourself !!!
 
kinyo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 6

china.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2005 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za nas standard Zastava je odlicna. Ako vam se nesto pokvari na Peugeotu ode cela plata. Sa Zastavom je druga prica, delovi su skoro za dzabe.
 
rabrmi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 56

Datum registracije: 21 Jun 2004
Poruke: 82

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 19, 2005 3:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj prvi auto bio je Yugo45 i slusao me dobro
 
GiGi
*Pravi muškarac*
*Pravi muškarac*





Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 10732
Mesto: Autonomna Pokrajina Vojvodina/ Novi Sad/ Liman

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 02, 2005 11:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...Neznam sta treba da se desi, pa nebi kupio nashu Zastavu, pa to ti je Exclamation

_________________


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Auto-moto svet ~ -> ~ Arhiva - Auto-moto svet ~ -> *** Zastava *** Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  sledeća
Strana 3 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon