www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pas izujedao atletičarku u Novom Pazaru
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~ -> ~ Arhiva - Vesti ~
::  
Autor Poruka
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 23, 2010 5:46 pm    Naslov poruke: Pas izujedao atletičarku u Novom Pazaru Na vrh strane Na dno strane

Pas - turski kangal izujedao 17-godišnju Amelu Terzić tokom treninga u okolini Novog Pazara. Ima četiri kopče na ruci.

Aletičari Novog Pazara dobro će da razmisle da li će i ubuduće da treniraju na improvizovanim stazama duž keja reke Raške.

Naime, jedan pas je napao grupu atletičara koji su trenirali na toj stazi, a najgore je prošla 17-godišnja Amela Terzić, koju je turski kangal ščepao za ruku, ali se ona, srećom otrgla. Ipak, ima četiri kopče na ruci.

Neprijatan događaj je za "Sport" prerpičao srednjeprugaš Muamer Hasanović, koji je bio u grupi atletičara koji su trenirali.

"Nas desetoro atletičara smo završavali trening, bili smo na oko četiri kilomezra od gradskog rekreativnog centra, kad je iz žbuna istrčao ogroman pas. Ukopao sam se u trenutku, a ostali su počeli da preskaču u dvorišta, penju se uz zidove i bandere...Pas je skočio na 13-godišnju Ildu Dautović, koja se okliznula, a pored nje je bila Amela. Pas je Amelu uhvatio za ruku, ali se ona nekako otrgla...Onda je pas krenuo na mene, ali ja sam bio priban i odbranio sam se tako što sam ga snaćno udario u bradu", ispričao je Hasanović.

On kaže da je potom jedan čovek istrčao iz nekog dvorišta i počeo da ga vređa zato što je udario psa.

Trener Rifat Zilkić ogorčen je zbog svega, jer je samo bilo pitanje trenutka kada će neka neprijatnost da se dogodi s obzirom na to u kakvim uslovima treniraju atletičari, a pogotovo srpska reprezentativka (treća na prošlogodišnjem SP za juniore i prva na Evropskoj olimpijadi mladih).

"U kakvim uslovima treniramo pravo je čudo da se ovo nije ranije desilo. Meko tkivo na ruci je poprilično nastradalo, ali sreća u nesreći je da nisu povređene arterije, tetive i ligamenti", kaže Zilkić.

(MONDO)


 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 23, 2010 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neka naprave posebna šetališta za pse, neka im stave povoce i korpe i nose kese i metlice i problem riješen. Ovdje kod nas je cijelo školsko dvorište prepuno vlasnika i pasa koji se i ne trude da uklone njihova g****.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Vesti ~ -> ~ Arhiva - Vesti ~ -> Pas izujedao atletičarku u Novom Pazaru Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon