www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Astralna projekcija
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~
::  
Autor Poruka
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se jos nije desilo nesto tako, ali sam cesto sanjao kako gledam sa visine samog sebe. Mada ne verujem da je to astralna projekcija.

 
Nikola_BG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 96

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 1:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od ovih misterija,paranormalnosti cu se istraumirati za ceo zivot!
Napustanje tela-nemoguce je pre prave smrti

_________________
Volim narodnjake
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 22, 2007 4:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Astralna projekcija nije bas za igranje. I da uspe - postoji mogucnost da se ne vratite u vase telo.
Bilo je par slucajeva da su pacijenti posle budjenja iz kome pricali kako su videli svoje telo u bolnickoj postelji. Ili tokom operacije da su gledali kako se lekari bore za njegov zivot.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2007 3:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

evo upravo sam citala da je astralna projekcija izrazito opasna jer mozak mora bit u theta fazi, sto znaci da mu je frekvencija 4-7Hz, u takvoj fazi se u covjeka moze svasta uploadat, pa on misli da je dozivio neka iskustva a zapravo nije nego je to usadjeno u njega.tj.covjek je programiran.pretpostavljaju da su razna prosvjetljenja koja ljudi dozivljavaju pri AP ili meditaciji nista drugo nego to.

postoji i pretpostavka da je vecina spontanih AP zapravo povezana s otmicama od strane malih zelenih Mr. Green te da se spntane AP zapravo dogadjaju prilikom neke traume koju prozivljavamo, nasa svijest se odvaja od tijela kako bi izbjegla tu traumu tj. bol.

e sad kad uzmem u obzir ono programiranje ljudi nekako mi se ideja o AP ne svidja, jer to sve pomalo ima smisla, al dobro i to bi pregrizla i pokusala s nekim vjezbama da konacno i ja dozivim tu AP al sam procitala i to da se covjek na astralnom putovanju moze izgubit ili srest neke lose entitete, a zna se i vratit svome tijelu pa u njemu zatec nekog drugog.e to ne bi voljela da mi se desi.i silno me privlaci AP al ne usudim se eksperimentrirat.ima tko kakvih losih iskustava Question Question

_________________
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 22, 2008 11:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

coco_bill je napisao/la sledeće:
Astralna projekcija nije bas za igranje. I da uspe - postoji mogucnost da se ne vratite u vase telo.
Bilo je par slucajeva da su pacijenti posle budjenja iz kome pricali kako su videli svoje telo u bolnickoj postelji. Ili tokom operacije da su gledali kako se lekari bore za njegov zivot.



U potpunosti se slažem sa tobom,astralna projekcija je moguća uz dosta vežbe i meditacije i svi je lepo opisuju ali niko ne govori kako se ponovo vratiti u svoje telo.....tj,dali ćeš se probuditi ili ne.Zavisi sve od osobe npr osobe sa psihičkom problemima nebih trebali ni da pokušavaju ovako nešto jer u Astralu mogu da sretnu ko zna koga i tragično završe.

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
amila_loda
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Dec 2007
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 07, 2008 10:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

držte lopova je napisao/la sledeće:
@Maryllas
Ukratko... To su neke psiho vežbe kojima se pojačava moć vizuelizacije, traju negde...Pa, zavisi od osobe do osobe, u proseku oko 21 dan. Treba stvoriti takav osećaj da si u stanju da
sve što zamisliš verno i reprodukuješ putem maloprepomenute vizuelizacije. I to toliko verno da se stekne utisak realnosti(npr. idealna vežba za početnike je zamišljanje kako se popeti u stepenike, onda ideš nekim putem , recimo od kuće do škole i posle uoči sna zamišljaš isto to trudeći se da zabeležiš svaki detalj kao da stvarno prolaziš tuda). Pre AP poželjno je da se osoba skine naga i tek tada krene sa eksperimentom.
Ali postoje i mnoge negativne posledice....
Npr. nemogućnost vraćanja iz astralnog sveta(prekid pupčane vrpce), neki šok koji se doživi u tom svetu pa posle toga se prenese i u ono drugo realno stanje. Iako zagovornici AP tvrde da se to retko dogadja-ipak se dogadja. U USA je veliki broj onih koji se nalaze u ustanovama za mentalno obolele, jer su imali negativna iskustva sa astralnom projekcijom.
Raspitaj se još nešto: zašto se ova ezoterična delatnost ne preporučuje osobama koje imaju srčane i psihičke poremećaje i šta znači kada na AP putovanju sretneš svog
dvojnika ?


nije tacno da se ne moze vratiti sa ap !
ova ezoterična delatnost ne preporučuje osobama koje imaju srčane i psihičke poremećaje jer kada idemo svesno preko na ap i kada se astralno tijelo odvaja od fizickog moze doci do otezanog disanja,zujanja u usima,osjecaj ukocenosti....i zbog toga se ne preporucuje takvim ljudima...a nije tacno da mozemo da sretnemo dvojnika !

de bolan raspitaj se malo bolje i nauci neke stvari nemoj laprdat bezbeze napamet...i dosta cinjenica koje su iznesene na ovom forumu su ciste gluposti !
 
Otherside
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Apr 2008
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 19, 2008 10:41 pm    Naslov poruke: zanimanje za astralnu projekciju Na vrh strane Na dno strane

Ozbiljno me zanima astralna proejkcija u potpunosti sam pročitao temu Astralna projekcija ali mi je ostalo par nejasnoća:

Kolko mi treba vežbe da bih se projektovao prvi put ?
Da li mogu da se projektujem na mesta koja neznam gde se nalaze a znam da postoje ?
Da li mogu voljno da se projektujem na mesta na koja hoću li se nadjem tamo gde "ispadnem"?
Da li mogu da e projektujem kad hoću tj odem u krevet i projektujem se ?
Da li mogu daposmatram druge osobe kad sam projektovan ?
Šta mi se preporučuje od literature?

Eto kad dobijem odgovore pitaću još Very Happy

Dešava mi se većinom puta kad legnem da spavam da osetim pomeranje levo-desno pa onda gore-dole, ali samo kad ležim na stomaku a osetim kao da se pomeram i do 8 metara. Jedne večeri sam osetio pomeranje legao sam na leđa, poskidao metalne predete sa tela (sat, lanac, prsten) i opustio sam se maximalno. Osetio sam zujanje u ušima naliko TV-u bez naštimanog programa i onda su počeli " prasci ili explozije" nalike munj oko mojih očiu. Na žalost sam se uspaničio u skočio Sad. Inače kada počnem da se pomeram levo-desno gore-dole svaki put se uspori kada udahnem.
Da čujem Vaše savete? I iskreno da li astralna projekcija istina ili laž i da li je to iko na forumu radio ?
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 21, 2008 11:19 am    Naslov poruke: Re: zanimanje za astralnu projekciju Na vrh strane Na dno strane

Otherside je napisao/la sledeće:
Ozbiljno me zanima astralna proejkcija u potpunosti sam pročitao temu Astralna projekcija ali mi je ostalo par nejasnoća:

Kolko mi treba vežbe da bih se projektovao prvi put ?
Da li mogu da se projektujem na mesta koja neznam gde se nalaze a znam da postoje ?
Da li mogu voljno da se projektujem na mesta na koja hoću li se nadjem tamo gde "ispadnem"?
Da li mogu da e projektujem kad hoću tj odem u krevet i projektujem se ?
Da li mogu daposmatram druge osobe kad sam projektovan ?
Šta mi se preporučuje od literature?

Eto kad dobijem odgovore pitaću još Very Happy

Dešava mi se većinom puta kad legnem da spavam da osetim pomeranje levo-desno pa onda gore-dole, ali samo kad ležim na stomaku a osetim kao da se pomeram i do 8 metara. Jedne večeri sam osetio pomeranje legao sam na leđa, poskidao metalne predete sa tela (sat, lanac, prsten) i opustio sam se maximalno. Osetio sam zujanje u ušima naliko TV-u bez naštimanog programa i onda su počeli " prasci ili explozije" nalike munj oko mojih očiu. Na žalost sam se uspaničio u skočio Sad. Inače kada počnem da se pomeram levo-desno gore-dole svaki put se uspori kada udahnem.
Da čujem Vaše savete? I iskreno da li astralna projekcija istina ili laž i da li je to iko na forumu radio ?


Htela bih da te pitam to što ti se dešava jer ti to radiš svojom voljom,ili ti se to dešava nesvesno kada legneš tj. ne tvojom voljom?
Jer pod AP se smatra svesno,odnosno voljno odvajanje fizičkog tela od mentalne(duhovne) i astralne(duševne) sfere.

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
Otherside
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Apr 2008
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 22, 2008 11:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam pojma. Jednoostvno kad legnem onda to kao da dodje samo od sebe , al sam par puta imao predosećaj da će baš da počne, na desetak sekundi, a ako "neću" onda jednostavno prestane. I onda mogu da kontrošem kuda ću da se pomeram mogu da menjam pravce ( levo-desno, "napred-nazad") al nikako nemogu "izdnad-ispod" ( vertikalno ) Wink

Da li neko zna jel ovo ima veze sa AP ili sam odlepio.

TJ. imam osećaj da se "pomeram" a "fizičko tjelo" se ne pomjera.

Najjače mi je ovo gore sa pomjeranjem da radim kada dođem iz grada u sitne sate prije spavanja kad me uhvati. Imam osjećaj da padam brzinom svijetlosti :E

_________________
Samo su dvije svari beskonačne:
1. Laž
2. Ljudsk glupost
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 23, 2008 6:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Otherside je napisao/la sledeće:
Nemam pojma. Jednoostvno kad legnem onda to kao da dodje samo od sebe , al sam par puta imao predosećaj da će baš da počne, na desetak sekundi, a ako "neću" onda jednostavno prestane. I onda mogu da kontrošem kuda ću da se pomeram mogu da menjam pravce ( levo-desno, "napred-nazad") al nikako nemogu "izdnad-ispod" ( vertikalno ) Wink

Da li neko zna jel ovo ima veze sa AP ili sam odlepio.

TJ. imam osećaj da se "pomeram" a "fizičko tjelo" se ne pomjera.

Najjače mi je ovo gore sa pomjeranjem da radim kada dođem iz grada u sitne sate prije spavanja kad me uhvati. Imam osjećaj da padam brzinom svijetlosti :E


Pa zato sam te i pitala to,ako ti sam možeš da kontrolišeš ta dešavanja onda nisi odlepio.
Evo ja ću pokušati da odgovorim na tvoja pitanja:
-koliko ti vremena tj. vežbe treba da bi se projektovao zavisi od tvoje psihičke i duhovne zrelosti,nekim osobama je potrebno ni mesec dana vežbe dok je nekima potrebno i do par godina.
-dobro uvežbana osoba može da se projektuje gde god želi,na bilo koja mesta nezavisno da li ih zna ili ne,i bez obzira dali se radi o prošlom,sadašnjen ili budućem vremenu.
-sve ostalo što si pitao isto je moguće ako si dobro uvežban
Međutim pre nego što bilo šta počneš da radiš htela sam da ti kažem da okultisti,spiritisti i većina religija astralni plan nazivaju onostranim svetom(svetom iza) i ti ako kreneš sa vežbama treba da shvatiš da ne postoji „ovde“ i „tamo“ i nesmeš da imaš strah od smrti(što je u većini slučajeva jako teško).Zato je astralna projekcija jako, makar po meni opasna,jer ti kada si u astralu i bilo ko da te dodirne a ne zna da si projektovan dolazi do pucanja astralne matrice i onda se događa ono što mi nazivamo fizičkom smrću,a što nije ništa drugo nego prelazak iz zemaljskog u astralni svet.
Što se mene lično tiče astralna projekcija nije laž,shvatam je veoma ozbiljno,i bilo ko da se upušta u takve vežbe ne bi trebao žuriti nego ići polako jer ništa se ne može postići preko noći.Lično nemam iskustva sa AP.Na netu možeš naći mnogo uputstava i vežbi kako da se projektuješ ali ja ti savetujem da dobro razmisliš i ne veruješ baš svakom.Od literature ti mogu preporučiti F.Bardona on detaljno na njegov način objašnjava astralni plan kao i praksu.

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
Otherside
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 19 Apr 2008
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 23, 2008 4:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znači mogu da se projektujem u "prošlost","sadašnjost" i "budućnost"??? Kako bi to izgledalo kad bi se projektovao u budućnost Confused

THX na odgovorima

Znači dok sam projektovan, neko me dotakne i ja umirem ? Da li ja onda za uvek ostajem projektovan ???

_________________
Samo su dvije svari beskonačne:
1. Laž
2. Ljudsk glupost
 
Emilli
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 44

Datum registracije: 06 Maj 2006
Poruke: 1322

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 23, 2008 8:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Otherside je napisao/la sledeće:
Znači mogu da se projektujem u "prošlost","sadašnjost" i "budućnost"??? Kako bi to izgledalo kad bi se projektovao u budućnost Confused

THX na odgovorima

Znači dok sam projektovan, neko me dotakne i ja umirem ? Da li ja onda za uvek ostajem projektovan ???


Ne znam rekla sam ti da nemam iskustva sa AP,ali sam dosta čitala o tome,i bilo ko da te dotakne kada si projektovan nastupa fizička smrt tvog tela,a duša i duh ostaju u astralu(tj onom svetu).
Astralni plan je bezvremenski i bezprostoran i u njemu možeš naći bilo koju stvar,takođe on ima i stanovnike raznih vrsta,to su pre svega pokojnici zatim i mnoga druga bića sa različitim inteligencijama...takozvani elementari.E sad opažanje svih tih bića opet zavisi od stepena tvoje razvijenosti.

_________________
Kako da volim ono što imam,kad ne mogu da imam ono što volim...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Parapsihologija ~ -> Astralna projekcija Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon