www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Prerano svršavanje ..
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
_NataLia_
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2008
Poruke: 646
Mesto: Beč/Zg/Ri

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 25, 2008 9:40 pm    Naslov poruke: Prerano svršavanje .. Na vrh strane Na dno strane

U zadnjih par mjeseci .. promijenile su se stvari.. pošto ja radim u beču trenutno a moj dečko je iz hrvatske, ne viđamo se toliko, osim ako je npr blagdan, kao npr Božić sad, Nova i slično.. i tako u zadnjih par mjeseci kad bi se god vidjeili nakon npr par tjedana, i idemo voditi ljubav..

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Ovo bude moja reactia...
On svrši za 50 sekundi.. Izluđuje me to, čak sam ga i ptiala pa kao što je problem.. On jednostavno da ne zna, toliko me želi da svršava tako rano..
Tako da ja opće ne svršavam zadnje pola godine..

Može li mi netko dati neki savjet.. jer više fakat nemam ideje kaj da naprvim? Osjećam se kao lutka koju napumpa i onda kad sebe zadovolji ja ostanem onako ko flešana riba .....



_________________

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ̵̡Ӝ Nikad ne traži nešto savršeno da to zavoliš,
bit ćeš u opasnosti da umreš bez ljubavi.
Zavoli nešto što nije savršeno
i učini ga savršenim svojom ljubavlju! Ӝ
 
Lavlje Srce
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 16 Dec 2008
Poruke: 1141

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 25, 2008 10:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam imala decka koji je isti problem imao....posto imam 2 dobra prijatelja koji su po profesiji lekari...zajedno smo isli da razgovaramo s njima....ispostavilo se da on ima problem prerane ejakulacije koju ne moze da kontrolise ..posto je sve to povezano s psihom,on je imao neki problem koji nije zeleo da kaze ni meni ni lekarim...cak sta vise....posle kad smo izasli od lekara rekao je da su to sve gluposti i da on ne zeli da uopste o tome prica....
medjutim....takvim svojim ponasanjem i kontantnim odbijanjem da poboljsa nas sexualni zivot je doprineo je nasem raskidu...jer u sustini ...90% vezu cini i dobar sex Wink ...ali ako je jedna strana nezadovoljena a druga gleda samo sebi da ugodi.....onda tu nema opstanka...nema buducnosti....to neminovno vodi dalje samo raskidu.....

ali generalno govoreci...prerana ejakulacija je zaista problem....jer je povezana sa psihom...verovatno na to uticu :konstantan stres, pritisak koji se stvara na poslu, problemi u porodici,nezadovljstvo licnim zivotom.....
 
rema10
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 03 Jul 2008
Poruke: 1888
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 25, 2008 10:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

....nadam se da nije zabranjeno i mi muskraci da kazemo nesto....^^ mozda si u pravu ali mozda jednostavno je to sto on kaze da te previse zeli...ne vidjate se cesto...ali sigurno ga nesto muci u glavi mozda se suvise trudi i na kraju to bude brzo...mozda je isuvise napet....pokusaj da ga opustis... Wink ili porazgovarajte o tome otvoreno....
 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 28, 2008 4:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rolling Eyes Laughing _NataLia_ Laughing Upravo odgovorila u temi u kojoj si pisala da volis samo dve poze Laughing a sada ti je zao sto brzo svrsi Laughing Laughing Laughing Salim se Embarassed Mr. Green

Porazgovaraj sa njim, pokusajte da nadjete resenje, ako jednom brzo svrsi pokusajte malo kasnije ponovo ili nek ti pruzi zadovoljstvo i dovede do vrha na neki drugi nacin Embarassed
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 28, 2008 7:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Možda je to zbog toga što se ne vidite često Wink
I meni se to dešavalo tj.mom dečku Mr. Green pre nedelju-dve.
Mi smo 3 godine zajedno i njemu se to nekad dešava ( ne često ) da svrši u roku od minut. Rolling Eyes
Meni to zasmeta jer ja ni ne stignem da se opustim a on već završi,pa sam ga posle terala da još i još Mr. Green Laughing
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 28, 2008 10:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa i ja cu se nadovezati na tvoju temu "ne zelim to" .
pa kak bi i stigla da mozda i zavolis druge poze kad sad kazes da traje kratko?
 
jerotije
rank
<b>rank</b>



Godine: 41

Datum registracije: 13 Mar 2005
Poruke: 5676

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 28, 2008 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kazi mu da misli na nekog politicara dok vodite ljubav. To uvek upali. Mr. Green

_________________
Inside my heart is breaking
My make-up may be flaking
But my smile still stays on...
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 04, 2009 2:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Normalno je da od prevelike zelje mu se to desi.....i to po meni nije problem.

Nego Natalija ziva i zdrava bila meni ovdje nesto nije jasno. Je li to vi zivotati ne vidite se tolijko dugo i sve se zavrsi na samo jednom???? Shocked Shocked Shocked Shocked

Izvini na iskrenosti ,ali kada bi meni decko dosao nakon nekoliko mjeseci i vodio sa mnom samo jedan put ljubav ili bih ubila njega ili sebe Mr. Green

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
_NataLia_
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2008
Poruke: 646
Mesto: Beč/Zg/Ri

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 04, 2009 8:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hahhaha ma ne završi samo na tome lol...

_________________

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ̵̡Ӝ Nikad ne traži nešto savršeno da to zavoliš,
bit ćeš u opasnosti da umreš bez ljubavi.
Zavoli nešto što nije savršeno
i učini ga savršenim svojom ljubavlju! Ӝ
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 05, 2009 1:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

_NataLia_ je napisao/la sledeće:
Hahhaha ma ne završi samo na tome lol...


Pa eto onda Nato mila u cemu je problem..duga noc ima vise puta tokom jedne noci Mr. Green

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 05, 2009 1:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jerotije je napisao/la sledeće:
Kazi mu da misli na nekog politicara dok vodite ljubav. To uvek upali. Mr. Green


Poslušaj Jerotija Wink Čovek zna šta kaže Laughing

_________________

 
MR BEAN
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 24 Apr 2007
Poruke: 253
Mesto: Zajecar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 14, 2009 2:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iscedi ga dva tri puta onako na suvo u predigri pa da vidis onda .... Laughing Laughing
E ovo je jako sa politicarima, nek misli na Obamu Laughing Laughing Laughing

_________________
Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju one koji su ih zaboravili.

Dok se penjes stepenicama ka vrhu , budi dobar prema onima koje sretnes na svom putu , jel ce ti isti biti tu kada se budes spustao sa vrha .
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Prerano svršavanje .. Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon