www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Milos Krasic
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 23, 2008 8:24 am    Naslov poruke: Milos Krasic Na vrh strane Na dno strane

22. decembar 2008. | Izvor: B92
B92: Krasić - Real,pregovori u toku
Pregovori menadžera reprezentativca Srbije Miloša Krasića i uprave Reala znatno su intenzivirani u nedelju i ponedeljak, potvrdjeno je za B92 iz više izvora.


Iako je više beogradskih medija prenelo da je Krasić praktično već član najvećeg kluba na svetu, igrača CSKA očekuje još dosta prepreka do promocije na "Santiago Bernabeu".

Kako nezvanično saznajemo, direktor Reala Predrag Mijatović već danima pokušava da završi ovaj posao, ali problem predstavlja obeštećenje.

Madriski klub je spreman da ponudi 10 miliona eura, "armejci" traže 14, dodatna prepreka je i činjenica da predstavnici španskog velikana ne mogu da stupe u kontakt sa čelnicima viceprvaka Rusije!

Ukoliko se narednih dana ovi problemi reše, Krasić bi trebalo da potpiše četvorogodišnji ugovor sa Realom.



_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 28, 2009 10:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Krasić na Milanovom spisku želja
Utorak, 27. oktobar 2009. 14:11

Miloš Krasić verovatno broji poslednje nedelje u Moskvi. Po svemu sudeći, reprezentativac Srbije je prerastao sredinu u kojoj je već pet godina (CSKA) i u predstojećem prelaznom roku načiniće korak napred.

Hitronogi ofanzivni vezista "armejaca" mogao bi u januaru da se preseli u Milan, tvrde italijanski mediji, a prenosi nemački portal Sportal.de.

Isti izvori navode da potpredsednik "rosonera" Adrijano Galijani planira da dovede dvojicu od trojice igrača sa spiska na kome je i Miloš Krasić. Pored Srbina, želi i Luisa Suareza (22), urugvajskog napadača iz Ajaksa, i mladog 20-godišnjeg brazilskog ofanzivnog vezistu Paola Enrikea iz Sao Paola.

U tim navodima ne pominje se drugi srpski reprezentativac, Milan Jovanović. Napadač Standarda se već neko vreme pominje kao naredna akvizicija Milana.

(MONDO

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 05, 2009 1:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"Pola" Premijer lige gledalo Miloša Krasića
Cetvrtak, 5. novembar 2009. 11:11

Gol i odlična igra srpskog reprezentativca Miloša Krasića na Old Trafordu "naterala" je velike engleske klubove da pokušaju da angažuju vezistu moskovskog CSKA.

Predstavnici Arsenala, Liverpula, Mančester sitija i naravno domaćeg Junajteda bili su na stadionu u utorak uveče kako bi na delu videli plavokosog Srbina, koji im se predstavio u najboljem svetlu - postigao je drugi pogodak Moskovljana u remiju - 3:3.

Prema tvrdnjama "Dejli mejla", dvadesetpetogodišnji Krasić ima reputaciju veoma inteligentnog igrača, sa sjajnom igrom u polju i "okom" za gol.

"Kvalitet nikad nije jeftin", navodi engleski dnevnik i naglašava da Krasićeva "cena na tržištu iznosi oko devet miliona funti, što svakako nije mnogo, s obzirom na to da bi se Srbin vrlo brzo uklopio u Premijer ligi".

Takođe, španski Real Madrid i italijanski Milan takođe su bili zainteresovani, ali ih je rukovodstvo CSKA oteralo visokim obeštećenjem od čak 18 miliona funti.

Krasić je ranije izjavio da bi rado u januaru obukao dres rosonera, ali svašta može da se dogodi pošto su u Engleskoj igrači među najplaćenijima u Evropi.

(MONDO)

_________________
I C E M A N
 
dalibor.v
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 25 Jan 2010
Poruke: 19

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 25, 2010 12:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Majstor!
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 19, 2010 7:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Krasić: "Meč sa Ganom za nas je finale"
18. februar 2010. | 10:29 | Izvor: Sportske.net, Sportski Žurnal

Naš fudbaler ponovio da bi želeo da pre SP reši pitanje novog kluba. Ključni meč na SP onaj prvi, ako dobijemo Ganu širom ćemo otvoriti vrata osmine finala.
KrasicMiloš Krasić je ponovo svratio u Srbiju, još jednom na proputovanju do Turske, poslednja faza priprema pred start u osmini finala Lige Šampiona, protiv Sevilje.

“Nije lako pripreme su duge, ali dobijemo malo slobodnog prostora između odlazaka u toplije krajeve. Sledi meč sa Špancima, prvi u novoj sezoni, čekaju nas velika iskušenja i svakako težak rival. Ali, imam šansu, nismo inferiorni, prvi meč je u Moskvi gde je hladno i to će biti naša prednost“, ocenjuje Krasić.

Neizbežna tema je odlazak u novi klub.

„Mislim da se isuviše o tome raspravlja, nema za sada ništa novo, čeka se kraj proleća, odnosno početak leta. Nadam se da će sve biti završeno pre Mondijala, kako bi mi bila mirna glava“, otkriva Krasić.

KrasicOn ne krije da želi u Španiju, ali se pominje i Milan.

„Hoću u veliki klub, želim da igram Ligu Šampiona i to će me rukovoditi pri izboru kluba. Svakako da nekom mom idealu najviše odgovara Španija jer bi želeo i dobru ligu, ali i uslove za život, no videćemo. Sve je to još daleko“, smatra naš as.

Raduje se SP, uveren je da možemo mnogo.

„Daćemo sve od sebe, imamo odličan tim, želimo prolaz u osminu finala. Posle toga, sve je moguće. Za nas je meč sa Ganom malo finale. To je ključna utakmica, ako je dobijemo, sa mnogo samopouzdanja ćemo ući u preostale mečeve. Tada bi nam vrata drugog kruga bila otvorena“, zaključio je najbolji srpski fudbaler u 2009. godini.

_________________
I C E M A N
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 19, 2010 1:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najbolji ne samo fubdaler vec sveukupno sportista Srbije proshle godine, ubedljivo. ^

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 24, 2010 8:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Krasić: Volim Laneta, navijam za Vojvodinu!

23. februar 2010. 16:01 > 17:01

Reprezentativac Srbije otkriva ko mu je najbolji prijatelj, šta za njega znači dres Srbije, koji su mu najdraži golovi i gde bi najradije nastavio karijeru.

Vezni igrač moskovskog CSKA, Miloš Krasić, završio je grupnu fazu Lige šampiona kao drugi strelac takmičenja, iza Kristijana Ronalda.

To i činjenica da se CSKA plasirao u osminu finala, bili su dovoljan povod da UEFA ugosti reprezentativca Srbije u rubrici "Pitanja i odgovori" na svom zvaničnom sajtu.

Krasić je dan uoči prve utakmice sa Seviljom (sreda, 18.30) odgovarao fanovima iz celog sveta, prvo na najaktuelnije pitanje...

"Mislim da CSKA mora da razmišlja samo o sledećem protivniku, a to je Sevilja. Tek ako njih eliminišemo, možemo da se prebacimo na priču o četvrtfinalu. U sportu može da se napreduje samo korak po korak".

Kako ti se dopada život u Moskvi?

"Moskva je jedan od najlepših gradova na svetu. Bilo mi je teško kada sam došao, ali što sam duže u gradu, sve ga više volim. Moram da se zahvalim svojim prijateljima, Rahimiću i Oliću, koji su me upoznali sa Moskvom i pomogli mi da se adaptiram".

Pričaj nam o prijateljstvu sa napadačem Standarda Milanom Jovanovićem.

"Lane je moj najbolji prijatelj, u kojeg imam apsolutno poverenje. Mnogo vrednujem naše prijateljstvo. Upoznali smo se u mom prvom klubu i počeli da se družimo kada sam imao 17 godina. Uvek mogu da mu se poverim. Uz to, on je veoma dobar fudbaler, priznajem mu da je bolji od mene".

Igrao si za Vojvodinu, da li ti je draži Partizan ili Crvena zvezda?

"Jedini moj klub u Srbiji je Vojvodina. Tamo sam počeo karijeru i navijam samo za nju".

Kakav je osećaj igrati za reprezentaciju Srbije?

"To je pre svega velika čast. Imamo sjajnu atmosferu, igramo dobro i ovo je jedan od najboljih perioda u istoriji našeg fudbala. Iz utakmice u utakmicu pokazujemo da imamo veliki kvalitet i polako se okrećemo Svetskom prvenstvu".

Kakve su šanse "orlova" u Južnoj Africi?

"O tome razmišljam veoma pozitivno. Optimista sam po prirodi, a znam da će mnogo toga zavisiti od ishoda prve utakmice sa Ganom. To će biti kao malo finale. Ako pobedimo, atmosfera u timu će postati još bolja i moći ćemo dalje da gradimo uspeh".

Da li ti više znače uspesi na klupskom ili reprezentativnom nivou?

"Nemoguće je odvojiti te dve stvari. Gledam da pružim maksimum i da se dokažem na oba polja. Ako igraš dobro za klub, bićeš pozvan u nacionalni tim. Ako igraš dobro za reprezentaciju, taj kvalitet ćeš preneti na igre u klubu".

Koji su ti najdraži golovi u Ligi šampiona i u dresu Srbije?

"Drugi gol u pobedi nad Volfsburgom ove sezone je bio divan. Za Srbiju bih izdvojio prvi gol na gostovanju Austriji u Beču".

Najvažniji mečevi u karijeri?

"Odigrao sam 25 minuta protiv Sportinga, kada je CSKA osvojio Kup UEFA 2005. godine. To je bio sjajan trenutak za mene, rame uz rame sa pobedom Srbije nad Rumunijom, kojom smo se kvalifikovali za Mundijal".

Šta te motiviše?

"Porodica - roditelji, supruga, brat, ali i svi drugi ljudi koji me okružuju i podržavaju. Oni mi daju dodatnu motivaciju, a ja se trudim da radim najbolje što mogu".

Dokle ćeš ostati u CSKA?

"Imam važeći ugovor i mogu da odem samo u slučaju da stigne ponuda kojom će klub biti zadovoljan. Mislim da je posle pet i po godina došlo vreme da promenim sredinu, ali ponavljam da moramo biti zadovoljni i ja i CSKA. Ako bih mogao da biram, mislim da mi po načinu igre najviše odgovara španski fudbal", zaključio je Miloš Krasić.

(MONDO)

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 22, 2010 7:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Krasićeva top lista: 1. Real 2. Milan 3. Bajern
21. mart 2010. | 21:56 | Izvor: Sportske.net, Večernje Novosti

Spisak želja kada je Miloš Krasić u pitanju je ovakav. Najradije bi u Real, ali neće se žaliti ako završi u Milanu ili Minhenu.,
KrasicMiloš Krasić se trudi da ne razmišlja o ponudama, smatra da je još rano, ali otkriva da mu CSKA već traži zamenu, što je još jedan pouzdan dokaz da će na leto promeniti sredinu.

Ništa nije odlučeno.

„Interesuju se veliki klubovi, mislim da je to logičan nastavak moje karijere. Milan, Real, Bajern, nadam se da ću završiti u jednom od ova tri kluba“, kaže Krasić.

On bi najradije u Španiju.

„Real je najveći klub, neka to bude moj pik, mada šanse imaju i Nemci i Italijani“, kaže Krasić

Jedva čeka Mondijal.

“Možemo mnogo, to je jasno. Samo da se sačuvamo, da ostanemo zdravi. Veoma mi je teško zbog onoga što se dogodilo Bošku Jankoviću“, otkriva najbolji srpski fudbaler u prošloj godini.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 05, 2010 12:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srbi po engleskoj modi, Krasić u Mančester Junajtedu?
05. maj 2010. | 09:36 | Izvor: Sportske.net

Ser Aleks Ferguson dobio novac za renoviranje ekipe, Krasić prva meta. Ponuda 18 miliona evra, posao bi mogao da bude završen pre Mondijala. Pantelića traži Liverpul?
Krasic velikaEngleski mediji jutros su osvanuli sa napisima da će jedno od pojačanja Mančester Junajteda biti Miloš Krasić. I BBC je preneo pisanje nekih portala, da Ser Aleks želi da dovede Srbija i da je spreman da isplati 18 miliona evra CSKA.

Već je poslovao sa ruskim klubovima i dobio bingo, Nemanju Vidića.

Naime, „Đavoli“ imaju novac za renoviranje tima nakon sezone u kojoj ostaju bez titule, a delovaće brzo, s obzirom da bi nakon SP morali verovatno da uđu u rat sa Milanom i drugim klubovima oko srpskog fudbalera.

Ponuda od 18 miliona je takva da Milan ne može da parira, iako bi Krasić želeo u Italiju, prenose mediji na Apeninima.

Pantelic malaMarka Pantelića sele u Liverpul. Navodno je Benitez zainteresovan, ali je veliko pitanje, ako je istina, može li da dobije trku za vremenom. Pantelić je blizu Šalkea, neće čekati SP, a ostanak Španca na klupi „crvenih“ je prilično problematičan. On traži novac za pojačanja, videćemo hoće li taj uslov biti ispunjen.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 29, 2010 1:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Krasić: "Ili Juve, ili ću narednog decembra otići kao slobodan igrač"
29. jun 2010. | 11:57 | Izvor: Sportske.net

Poruka srpskog fudbalera CSKA veoma jasna, ili će ga pustiti u Juventus, ili će čekati decembar 2011. da mu istekne ugovor. CSKA to ne može da rizikuje jer neće dobiti ni evro. Naš reprezentativac u razgovoru sa ljudima iz kluba odbacio bilo kakvu mogućnost da ode u Mančester Siti. Italijani ga čekaju raširenih ruku.
KrasicMiloš Krasić drži svoju reč. Neće u Mančester Siti, dogovorio se sa Juventusom i tu više nema priče.

"Ponavljam još jednom, klub ne može da me proda u Mančester Siti jer ja tamo neću da idem. Mislim da sam zaslužio da mi CSKA izađe u susret posle pet godina", poručio je Krasić u razgovoru sa ruskim novinarima.

U suprotnom ostaje u CSKA.

"Ugovor mi ističe u decembru 2011. čekaću kraj i onda kao slobodan igrač otići u Juve", saopštio je naš fudbaler.

Drugim rečima, od planiranih 20 miliona dolara CSKA će dobiti veliko "ništa", pa sasvim sigurno da Rusi to neće dopustiti.

KrasicOni su već angažovali Zorana Tošića, planirali su novac od Krasićeve prodaje u budžetu za novu sezonu, ali ne odustaju od 18 miliona evra, koliko nudi Mančester Siti.

Krasić ne pomišlja da ode u Englesku, u Juventusu kažu da su oni već napravili gest dobre volje jer se krenulo od 13,5 miliona. Nemaju više novca, Del Neri želi Srbina i Marota je juče izjavio da klub nije odustao, ali da više ništa ne mogu da učine.

KrasicRačunaju naravno da će CSKA morati da popusti jer Krasić želi samo u Torino.

Kako će se završiti ostaje da vidimo, Juventus zbog kvalifikacija za Ligu Evrope, već krajem nedelje počinje pripreme i žele što pre da završe poslove vezane za prelazni rok.

Jedino su ostavili za drugu polovinu jula priče o angažovanju napadača, jer prethodno moraju da prodaju Amaurija, Dijega i Trezegea.

_________________
I C E M A N
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 28, 2010 8:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Benvenuto Krasić!
27. jul 2010. | 12:04 | Izvor: Sportske.net

Prema pisanju ruskih medija dogovor konačno postignut i srpski fudbaler će ispuniti svoj san, do kraja nedelje se preseliti u Torino. Juventus pristao da plati oko 15 miliona evra, a kako se priča, ta suma bi mogla da bude veća, zavisno od Krasićevih partija.
KrasicIzgleda da će dve stvari presuditi, jedna je Krasićeva želja, a druga činjenica da je Juventus odlučio da požuri, jer od Džeka nema ništa, a sa druge strane Fenerbahče ne odustaje od Srbina.

Jedan od agenata našeg igrača je upozorio Juve da ne sme više da čeka, a generalni menadžer Marota želi da završi posao do kraja nedelje, i da se koncentriše na dovođenje centralnog i levog beka, čime će Juve završiti prelazni rok.

Rusi su pristali na 15 miliona keša, priča se o bonusima koji transfer mogu da dovedu do 17 miliona, ali to nije potvrđeno.

KrasicRuski izvori navode da je ljudima iz CSKA jasno da je Krasić mislima u Juventusu, a iskreno kako je igrao protiv Naljčika, očigledno da ne može puno da pomogne timu, iako je isticao da nema problema da ostane u klubu do isteka ugovora.

Jasno da Moskovljani to neće dozvoliti ni u ludilu, jer su novac od eventualne prodaje Krasića već uračunali u budžet, a na putu da stigne u njihove redove je Brazilac Elano iz Galatasaraja.

Zbog toga, Rusi očekuju da se sve završi do kraja nedelje i Krasić neće igrati za vikend u derbiju protiv Spartaka.

Počinje li konačno Miloševa odiseja u najvećem italijanskom klubu?

_________________
I C E M A N
 
_GaMBiT_
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 1173

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 11, 2010 11:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li je gotov taj transfer u Juventus?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Milos Krasic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon