www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Problem sa rezacem
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
kljukusa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 24, 2005 3:07 pm    Naslov poruke: Problem sa rezacem Na vrh strane Na dno strane

Imam problem sa LG rezacem i Neroom. Jednostavno on nareze, ali na cd-u se nalazi samo pola podataka i uglavnom ih ne moze ocitati! Ako neko zna rijesenje Help!!!!

 
Zoran_Karavla
~ Beli mišOv ~
~ Beli mišOv ~



Godine: 38

Datum registracije: 18 Avg 2002
Poruke: 661
Mesto: NS

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 24, 2005 11:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Skini najnoviju verziju Nero-a, pa ako opet bude problem, javi.

_________________
 
Picard
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 28 Feb 2005
Poruke: 1368
Mesto: Bjelovar

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 25, 2005 11:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nađi latest firmware za svoj rezač i instaliraj ga!!!! Možda pomogne!!! Mr. Green

_________________
Bog bi stvorio Zemlju za dva dana da nije trebao instalirati Windowse!
 
sasayu1983
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 27 Mar 2005
Poruke: 22

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 28, 2005 12:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja imam LG Combo drive i sa najnovijom verzijom Nero-a radi odlicno ...probaj sa 6.06 mislim da ce sve biti ok , a i pazi koje medije kupujes.Jos jedan savet : izbegavaj sa LG rezacem Easy CD Creator 6 ...s njim ces tek imati problema
 
skora
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Jul 2004
Poruke: 24

PorukaPostavljena: Sre Mar 30, 2005 8:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na koje diskove rezes. Da nerezes na neke no name pa je zbog toga?
 
mico_internet
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 02, 2005 1:25 am    Naslov poruke: odgovor Na vrh strane Na dno strane

pokusaj sa Princo diskovima. Njih sigurno mozes narezati
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 02, 2005 1:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije problem u diskovima..ja imam LG combo i crkao mi je 6 puta za 6 meseci....
najvece sr**je koje je ikad napravljeno...
i uglavnom uvek ista stvar...
reze do 18% ili brise cd i onda pukne il iprijavi "hardwer erase failure"
1 nije hteo ni da otvara ni zatvara vrata a jednom nije hveo da uopste ocita nijedan disk...
opet su mi stavili opet isto BiiiiP ali sam ubacio sa starog kompa ASUS-ov rezac i kupio dvd rezac...
za sada sve radi fino...
samo asus ima 3 godine i radi super a LG se stalno kvari...a na svih 6 je ukupno 20 diskova narezano...i sve bili verbatili i tdk...

ma ne kupujte to sr**je...

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
Dzonik
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Mar 2005
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 9:40 pm    Naslov poruke: e sad Na vrh strane Na dno strane

ja imam lg rezac sa nerom ali Nero Reloaded i radi savrseno
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 10:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam i ja jedan problem:rezac mi je LG,mp3 reze normalno,dok mi se komp stalno restaruje kad pokusam da rezem audio (takodje reze dobro i filmove).

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
boki_051
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 7

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 07, 2005 6:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm,... a ja mislio da samo ja imam problem s tim rezacima !!!
Kod mene je problem rijesen kad sam prestao kupovati svakakva sranja od diskova !!! Vec duze vremena kupujem VERBATIM i od 100 koje sam narezao svi su uredu ! samo VERBATIM , i moze proci taj PRINCO , i nije los XEROX

_________________
Bojan J. -Banja Luka
 
elza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Apr 2005
Poruke: 11
Mesto: Konstanz

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 07, 2005 6:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pokusaj updateovati firmware, druge diskove, smanjiti brzinu, ja sam koristio traxdata, nikad nije bilo problema, do poslije 800 pecenih, a onda.... Confused
 
Agy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 06 Mar 2005
Poruke: 19

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 08, 2005 7:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja imam LG, za 6 meseci samo jedan disk nije dobro narezao ali jedno vreme nije hteo da mi ucita cedeove sa autoplay-om. Virus mi je pojeo neke drajvere pa sam onstalirao nove koji nisu prosli onaj windows logo, izbrisao sam ih instalirao druge i radi ponovo kao pre.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> Problem sa rezacem Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon