www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Gdje ste se upoznali...?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 14, 2008 3:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pricam za bivseg.
Na jednom rodjusu. ja mu za foru rekla da je 'mator' jer ima 24 godine, on se cak namrgudio i otisao. Reko-zabole me. Laughing
Posle smo se videli posle 2 nedelje, a on ce meni 'pa to si ti..' a ja blage veze nisam imala ko je on, jer nisam mogla da se setim Laughing
I onda sam mu to rekla a on ce meni 'em sam mator em se me ne secas...'
e onda mi je kanulo....i tad pocela zezzancija, ovo-ono... Laughing



_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 15, 2008 5:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Razmišljam o tome da snimim film po svojoj priči... Mr. Green Wink Arrow

Arrow Bivšeg sam upoznala za šankom. Mr. Green Čaša mi je puknula u ruci, lijevala mi je krv, on se pojavio sa kutijom Hitne pomoći Mr. Green , svojim nježnim rukicama umotao mi ruku Embarassed , pa smo sjeli, zapričali se, razmijenili brojeve mob. Mr. Green Arrow Sati su prolazili i morao je krenuti kući... Crying or Very sad Mr. Green Oboje smo ustali isti tren...

Rekao je: "Sviđaš mi se."
Ja sam odgovorila: "Ne vjerujem ti." Laughing
Tada me zagrlio i poljubio te upitao: "Vjeruješ li mi sad?" Embarassed
Naravno, odgovorila sam: "Ne!" Mr. Green Mr. Green
I ponovo me poljubio... Mr. Green Embarassed Mr. Green Embarassed

...

Kad sam došla kući, stigla mi je predivna sms poruka... I započela je divna ljubavna priča s neslavnim završetkom. Mr. Green Mr. Green Mr. Green


A što se tiče sadašnje ljubavi... Samo mali krug bliskih ljudi zna kako smo se upoznali... Embarassed Kad tad morat ću cijelom svijetu otkriti našu tajnu... Mr. Green Wink
 
laalaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jun 2008
Poruke: 1

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 16, 2008 12:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

upoznali smo se u jednom kaffu, sjedio je dalje od mene i stalno bleijo u mene.. mislila sam, ajme koji muški, pa šta gleda kao da žensko u životu nije vidio.. tad sam ga prvi put vidjela i zapamtila, od tad je sve krenulo, i evo nas vec godinu i pol zajedno...
 
SANJA_SU
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Jul 2008
Poruke: 32

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 16, 2008 12:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

upoznali smo se u njegovom dvoristu,ja prespavala kod drugarice i otisli smo kod njega tacnije kod druga koji tamo boravi vidim njega i posle nedelju dana mi zajedno New Spiral
 
boj@nic@
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 31

Datum registracije: 02 Okt 2008
Poruke: 93
Mesto: moj topli krevet

denmark.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 17, 2008 9:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

preko sms-a,dopisivali se godinu dana i konacno se smuvali

_________________
Ja sam tamo gde si ti kad kazem ja mislim mi, neka znaju svi ono stomi treba to si ti...
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 17, 2008 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Upoznali smo se na netu a lično u mom gradu. Wink
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 20, 2008 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

posto i dalje volim onog prvog koji me je poljubio,povezacu ovo pitanje s njim.
Upoznali smo se,"upoznali" na net-u,a kasnije na nekoj skolskoj zurci,bese to osnovna,pre 4 godine...

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Maki09
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2006
Poruke: 266

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 02, 2009 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na moru Very Happy

_________________
FDGV FGBFG
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 04, 2009 1:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

upoznali smo se nekada davno.samo nismo znali da se volimo.kontali smo da smo prijatelji iz komšiluka.ustvari ja sam to mislio da je tako.onda jednom nakon puno godina našeg poznavanja i druženja.slučajno smo bili zajedno.na rođendanskoj žurci kod njene sestre.
i onako uz nekakav ples sam skontao da je to žena mog života.sve se desilo spontano.
nismo ni razmišljali o tome par dana.ustvari nismo se ni viđali tih nekoliko dana.
malo mi je bilo neprijatno pošto nikome nije bilo jasno šta se tu ustvari desilo.
otkud mi da se počnemo ljubiti od jednom.mada niko nije mogao da zamisli dve potpuno različite osobe da mogu da se zavole.ali eto tako bi mada je tu bilo još svega ,sve u svamu ta žena je promjenila moj život.to je bilo pre 5 godina i osjećaj je isti čitavo vreme.
znaš kad nešto tražiš pa nema šanse da nađeš.a na kraju se ispostavi da čitavo vreme gledaš u to ali nevidiš. Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 04, 2009 2:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa sadasnjim sam se upoznala na netu ...nakon svakodnevnog pisanja i razgovora na msn i cam upoznali smo se oci u oci nakon 6 mjeseci..dosao je na godisnji odmor u moj grad gdje smo proveli najljepsu sedmicu dana u mome zivotu..vratio se u svoj grad i svoju drzavu..i dalje se cujemo i vidimo na msn preko cam i na mobitel i planiramo da ljeto akobogda provedemo zajedno kao sto planiramo i da krunisemo nasu vezu stajanjem na luidi kamen Mr. Green

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 21, 2010 2:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gospodina s kojim se sada viđam upoznala sam na sam doček Nove - ove godine... Laughing Wink Njegov prijatelj i moja prijateljica također su prijatelji i preko njih smo se upoznali... Laughing Wink Bio je pijan pa sam ga iskoristila, kako me sad zna zezati... Laughing Laughing Laughing Laughing
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 03, 2010 6:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na poslu Smile

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Gdje ste se upoznali...? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon